Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.337/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.337/2012.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
NAV garanciális és garancia időn túli gépjárműveinek javítása, karbantartása 23 részteljesítésben 1. része.
2012.05.17.
2012.05.29.
D.337/2013.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az "Eger, Ipari park 9847. hrsz. és környékének kármentesítése" KEOP-2.4.0/2F/09-11-2011-0008 számú projekt megvalósítására
2013.07.29.
2013.08.27.
D.337/2014.
Oroszlány Város Önkormányzata
Új tetőfedés és toronysisak készítés az Új Szolgáltató Városközpont beruházása során
2014.07.08.
2014.07.18.
D.337/2015.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Adásvételi szerződés keretében a "Struktúraváltást támogató fejlesztés a Gróf Esterházy Kórházban" elnevezésű TIOP 2.2.6/12/1/B-2013-0020 azonosítószámú projekthez kapcsolódó radiológiai berendezése adásvételi és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása - 1. rész
2015.05.22.
2015.06.09.
D.337/2016.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása
2016.05.09.
2016.06.02.
D.337/2017.
Polaris Medical Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Adásvételi szerződés "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével" elnevezésű TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0042 azonosítójú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan, "balatonfüredi Állami Szívkórház betegellátásának fejlesztése az eszközállomány korszerűsítése által" különféle orvostechnikai eszközök beszerzésére
2017.07.03.
2017.09.12.
D.337/2018
Fővárosi Törvényszék
Emelt szintű egészségügyi szűrővizsgálat biztosítása bírák, igazságügyi alkalmazottak részére
2018.09.24.
2018.10.29.
D.337/2019
NIF Zrt.
"Vállalkozási szerződés Újszász alállomás (V120.21.79) kiviteli tervek tervezési és kivitelezési munkáira"/ "Vállalkozási szerződés Érd alállomás 30a kitáplálás (V030.17.79) kiviteli tervek tervezési é kivitelezési munkáira"/ "Vállalkozási szerződés Vác alállomás (V070.08.79) kiviteli tervek tervezési és kivitelezési munkáira
2019.06.17.
2019.08.09.
D.337/2020
Gesztely Község Önkormányzata
Csapadékvízelvezetés a déli településrészen (EKR000973452019)
2020.08.18.
2020.09.25.
D.337/2021
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
ESWL egészségügyi szolgáltatás beszerzése EKR001095702020
2021.07.15.
2021.08.31.
D.337/2022
Budapest Főváros III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. EKR001218312021 EKR001381502021 EKR000698902021 EKR000345442021 EKR000577342021
2022.08.29.
2022.09.12.
D.337/2023
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
Hardver eszközök beszerzése kiállításhoz EKR000787402023
2023.08.17.
2023.10.16.
D.337/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ - 1. rész (Ajkai Magyar Imre Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.337/2025
Magyar Triatlon Szövetség
"Utazási szolgáltatások 2025-2026" EKR002135322024
2025.05.26.
2025.06.19.
D.337/2026
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása - 1.rész Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása EKR000908502026
2026.07.01.
2026.08.18.
D.337/6/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
TA-008 – Tervezési szerződés az M8 autópályává fejleszthető autóút Körmend-kelet (8-86. sz. utak csomópontja) - osztrák országhatár közötti szakasz környezeti hatástanulmányának, valamint örökségvédelmi hatástanulmányának (terepbejárással) elkészítése
2009.06.30.
2009.07.17.
D.337/9/2007.
Gróf Széchenyi István TISZK Kht.
a Gróf Széchenyi István TISZK Kht. gépészeti eszközbeszerzése
2007.07.20.
D.338/11/2009
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Kelenföld (kiz.) – Győr (kiz.) vonalszakasz forgalmi-, menetrendi- és erősáramú szimuláció vizsgálati tanulmányának elkészítése
2009.07.02.
2009.07.28.
D.338/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola felújítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.338/2012.
Vodafone Magyarország Zrt.
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2011/2.
2012.05.18.
2012.06.25.
D.338/2013.
Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Rendszerintegráció és GSM-R rendszerszállítás, bővebben GSM-R rendszer és egyéb kapcsolódó szolgáltatások ellátásához szükséges berendezések szállítása és szerelése
2013.07.30.
2013.08.24.
D.338/2014.
Kótaj Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése Kótaj községben
2014.07.08.
2014.08.18.
D.338/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása - 2. rész
2015.05.22.
2015.06.15.
D.338/2016.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
Építési szerződés műfüves sportpálya, kosárlabdapálya megépítésére, sportcsarnok oltozói blokkjának felújítására, átalakítására, valamint parkettjének felújítására
2016.05.10.
2016.06.27.
D.338/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 5. és 7. részek
2017.07.06.
2017.07.27.
D.338/2018
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőház Nonprofit Kft. részére a kórházi nővérszálló épület külső homlokzati hőszigetelésének, valamint a külső nyílászárók cseréjének kivitelezési munkái, valamint a nővérszálló épületének átalakítása, korszerűsítése, felújítása az Emberi Erőforrások Minisztériuma kezelésében lévő, egészségügyi intézmények rendkívüli támogatása megnevezésű fejezeti kezelésű előirányzatból
2018.09.25.
2018.11.30.
D.338/2019
RÁBA-VAD Feldolgozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
50 kWp kapacitású napelem rendszer tervezése és telepítése
2019.06.17.
2019.08.06.
D.338/2020
Gesztely Község Önkormányzata
Csapadékvízelvezetés Újharangod településrészen (EKR000973522019)
2020.08.18.
2020.09.25.
D.338/2021
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság 2.0 2020 EKR001133912020
2021.07.15.
2021.08.05.
D.338/2022
ÉRV Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt.
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.338/2023
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Zalaszentiváni épületbontási munkák” - 2. rész „Panzió és Udvari épület bontása” EKR001835212022
2023.08.17.
2023.10.05.
D.338/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 3. rész (Bajai Szent Rókus Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.338/2025
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K24224-BKM telephelyein végzendő szakipari munkák” EKR001687552024
2025.05.27.
2025.08.18.
D.338/2026
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása - 2. rész Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása EKR000908502026
2026.07.01.
2026.08.14.
D.338/6/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza - 49. sz. főút (234+238-268+000 kmsz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.04.29.
2010.05.27.
D.338/8/2007.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Mosonmagyaróvár, lakóutak építése, gyalogátkelőhely-létesítés, utak felújítása, 1-5. rész
2007.07.31.
D.338/9 /2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2008.08.25.
D.339/17/2007.
Diósd Község Önkormányzata
Diósd Község Önkormányzatának közigazgatási területén települési és közületi (intézményi) szilárd hulladék (szelektív, zöld-, lom- és egyéb szilárd hulladék) begyűjtése, kezelése, ártalmatlanításáról való gondoskodás
2007.08.03.
D.339/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV elleni oltóanyag beszerzése
2010.04.29.
2010.05.25.
D.339/2011.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Oracle adatbázis alapú alkalmazás fejlesztésének beszerzése 2011. évben I.
2011.05.19.
2011.06.28.
D.339/2012.
Telenor Magyarország Zrt.
Mobil távközlési szolgáltatások beszerzése 2011/2.
2012.05.18.
2012.05.29.
D.339/2013.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Állami Légiszállító Flotta - szállítógép beszerzés, a hozzá tartozó kiképzéssel
2013.07.31.
2013.08.13.
D.339/2014.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
A városligeti park fenntartása, üzemeltetése, fejlesztése
2014.07.09.
2014.07.14.
D.339/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés „Biatorbágy, 8101. j. út és 81106. j. út csomópontjában (Viadukt alatti) körforgalom építési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása” tárgyban
2015.05.26.
2015.07.08.
D.339/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése
2016.05.10.
2016.05.24.
D.339/2017.
Harkány Város Önkormányzata
Az 1818/2016. (XII.22.) Kormányhatározatban meghatározott fürdőfejlesztési támogatáshoz kapcsolódó tervezési szolgáltatások beszerzése
2017.07.06.
2017.08.14.
D.339/2018
I. sz. Gazdasági Működtető Központ
Élelmiszerek beszerzése I. sz. GMK (1. eljárás) - 4. rész
2018.09.26.
2018.10.29.
D.339/2019
Király István őstermelő
„Király István ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal” - 4., 5. rész
2019.06.17.
2019.08.06.
D.339/2020
Badacsonytomaj Város Önkormányzata
Badacsony turisztikai attraktivitásának fejlesztése - GINOP-7.1.9-17-2018-00018. - Kbt. mellőzése
2020.08.18.
2021.01.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el