Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.462/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Machintosh "13 notebook beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.461/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
HMS2210 címkefelvarró apparát beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.459/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
5 db HX6816T Pegasus Overlock varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.453/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
2 db JUKI varrógép, 2 db JUKI bevarró ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.452/2016.
NYÍR-GESTUM Rehabilitációs Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
1 db Sirouba VC008 ipari varrógép beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.12.
D.445/2016.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2016.06.13.
2016.08.04.
D.440/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160321-PADO-KASSELIK) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.438/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés könyvelési munkákra (szerződésszám: ACC-20160331-PADO) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.437/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Gépjármű egyedi bérleti szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.436/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Ingatlan területgondozás - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.435/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés iroda belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatok (szerződésszám: KV000023) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.434/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.433/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Üzemeltetési feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.431/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatokra (szerződésszám: KV000002) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.429/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Stratégiai tanulmány készítése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.428/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés területfelügyelet,l portaszolgálat - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.422/2016.
Kecskeméti Duális Oktatás Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.423/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.06.10.
2016.07.04.
D.424/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítés megszervezésével összefüggő szakértői feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.425/2016.
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
A központi szúnyoggyérítési feladatok ellátása (2016)
2016.06.10.
2016.06.27.
D.420/2016.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Országos pénzügyi fogyasztóvédelmi hálózat kialakítása és működtetése KBE/159/2015.
2016.06.08.
2016.07.25.
D.418/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2016.06.06.
2016.07.08.
D.419/2016.
Maklár Község Önkormányzata
Esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35 hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély és ennek módsoítása, továbbá a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély alapján, vállalkozási szerződés keretében
2016.06.06.
2016.07.25.
D.417/2016.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest, XIII.ker. Tüzér u. 62. sz. alatti Gyermekkert Tagóvoda bővítése (helyrajzi szám: 27950/5)
2016.06.06.
2016.06.16.
D.416/2016.
Népi Mesterségek Műhelye Egyesület
Égíg érő paszuly Mesepark - építési beruházás kivitelezése
2016.06.03.
2016.07.04.
D.414/2016.
Barcsi Többcélú Kistérségi Társulás
"Istvándi, Zrínyi u. 13. szám alatti óvoda átalakítása és bővítése a DDOP-3.1.2-12-2013-0014 azonosító számú "Óvodafejlesztés Istvándi" című projekt keretében
2016.06.03.
2016.06.21.
D.421/2016.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskeméti Városháza műemléki felújításához kapcsolódó építészeti-műszaki tervezői feladatok ellátása, az építészeti-műszaki tervdokumentációk elkészítése és tervezői művezetés elvégzése
2016.06.03.
2016.06.21.
D.411/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.06.03.
2016.06.28.
D.415/2016.
Máv Zrt.
MÁV Zrt. karbantartási munkáihoz szükséges vasúti villamos felsővezetéki kompozit szigetelők beszerzése - 1. rész
2016.06.03.
2016.07.19.
D.413/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 azonosító jelű, pályázati felhívás keretében a szükséges tervezési feladatok elvégzése
2016.06.03.
2016.06.27.
D.412/2016.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2016.06.03.
2016.07.12.
D.410/2016.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Tervezési és talajmechanikai szolgáltatások megrendelése
2016.06.02.
2016.06.15.
D.408/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés a Heim Pál Gyermekkórház D épületének és Fül-Orr-Gégészeti Osztályának a KEOP-5.6.0/12-2013-0002 számú projekt keretében történő épületenergetikai felújítási munkáinak elvégzése
2016.06.01.
2016.06.24.
D.407/2016.
Mátészalka Város Önkormányzata
Bel- és csapadékvíz elvezető rendszer kivitelezési munkáinak ellátása
2016.06.01.
2016.06.28.
D.409/2016.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi keretszerződés sebészeti varróanyagok beszerzésére a Semmelweis Egyetem szervezeti egységei részére - 6/A és 13/A számú részek
2016.06.01.
2016.07.08.
D.403/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.404/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
"Vállalkozási szerződés Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálatai" és "Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan" - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.405/2016.
Csanytelek Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés KEOP-1.2.0/09-11-2013-0005 azonosító számú projekt keretében Csanytelek Község szennyvízcsatornázásának kiépítése FIDIC Piros könyves, szenyvíztisztításának tervezése és kiépítése a FIDIC Sárga könyves szerződéses feltételekkel
2016.05.31.
2016.06.22.
D.406/2016
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására - 1. rész
2016.05.31.
2016.06.28.
D.400/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés élőerős őrzés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.401/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Vállalkozási szerződés tanulmány elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.402/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.31.
2016.07.11.
D.396/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.397/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 Heim Pál Gyermekkórház, Madarász utcai kivitelezés - szerződésmódosítás
2016.05.30.
2016.06.22.
D.387/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.389/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.392/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
D.395/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.394/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződések - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.398/2016.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Átfogó fejlesztés Siófok Város Kórház-Rendelőintézetében a fenntartható, magas technológiai színvonalú ellátási környezet megteremtésére és a Siófok Város Kórház-Rendelőintézete sürgősségi ellátásának S02 szintre történő fejlesztése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0025 és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0012 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi eszközök adásvétele és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása - III.rész
2016.05.30.
2016.06.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el