Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.351/2017.
Magyar Export-Import Bank zRt.
Számlavezető- és számviteli rendszer fejlesztési keretszerződése
2017.07.10.
2017.07.14.
D.357/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só beszerzése 2017. 1., 3. rész
2017.07.11.
2017.08.15.
D.358/2017.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
IKOP-3.1.0-15-2016-00008 azonosító számú projekt keretében P+R parkolók terveztetési és engedélyeztetési munkái, megvalósíthatósági tanulmány készítése
2017.07.13.
2017.08.08.
D.359/2017.
Budapest Főváros VI.kerület Terézváros Önkormányzata
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2017.07.14.
2017.08.09.
D.360/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Egységes kormányzati beléptető rendszer kialakítása a KEF által működtetett épületekben
2017.07.14.
2017.08.28.
D.361/2017.
Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt., Dél-Dunántúli Közlekedési Központ Zrt., Észak-magyarországi Közleledési Központ Zrt., Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése
2017.07.14.
2017.08.03.
D.362/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprító gépek beszerzése
2017.07.14.
2017.09.18.
D.364/2017
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Az Egységes központi elektronikus irat- és dokumentumkezelési rendszer (EKEIDR) moduljainak, rendszerelemeinek szupport szolgáltatásainak biztosítása a műszaki leírásban részletezettek szerint
2017.07.17.
2017.08.02.
D.366/2017.
Miniszterelnökség
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a Miniszterelnökség alkalmazottai részére megbízási keretszerződés alapján
2017.07.17.
2017.09.01.
D.365/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só beszerzése 2017. - 4. rész
2017.07.17.
2017.08.14.
D.367/2017.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
A nyugdíjágazat irattáraiban lévő iratok feldolgozása,elektronikus másolatok készítése a nyugdíjfolyósítási szolgáltatásokhoz decentralizált módon történő hozzáférés és ügyintézés támogatása érdekében
2017.07.17.
2017.08.23.
D.363/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.07.17.
2017.08.03.
D.368/2017.
HOGE Orvosi Műszer Kft.
"Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" című konstrukcióhoz kapcsolódóan, meglévő CT és DSA berendezések cseréje új berendezések szállításával, telepítésével, üzembe helyezésével, a régi berendezések selejtezésében való szakmai közreműködés, a régi berendezések leszerelése, elszállítása
2017.07.18.
2017.09.18.
D.370/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. június 2. napján létrejött könyvvizsgálói szerződés (Magyar Szakértői Holding Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.369/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. május 30-án létrejött könyvvezetésre vonatkozó szerződés (Dokumat Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.371/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Humán egészségügyi felhasználás céljára sebészeti varróanyagok beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére konszignációs raktár biztosításával/2016 - I. és XIV. rész
2017.07.20.
2017.09.11.
D.372/2017.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Sebészeti varrógépek és tárak, valamint véredényforrasztók beszerzése - 1., 2., 5. és 7. részek
2017.07.21.
2017.09.04.
D.379/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. július 12-én kötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kkt-vel gépkocsi-beál kialakítási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.382/2017.
Pécsi Tudományegyetem
a Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2017.07.26.
2017.08.18.
D.381/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013. 07.hó - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.08.
D.378/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. május 18-án megkötött szerződés a K-Kettő Balaton Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel vizesblokk felújítási munkálatainak elvégzése - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.30.
D.374/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 15-én kötött szerződések az ATVA-Consulting Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-vel informatikai fejlesztési és szakértői tanácsadási, továbbá az ezekhez kapcsolódó konzultációs és dokumentációs feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.380/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. augusztus 20-án megkötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kkt-vel gyógytorna-terem kialakítási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.377/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. március 30-án kötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kft-vel lakóépület felújítási munkáltainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.376/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. március 23-án kötött szerződés a HORVÁTH-ÉP Közmű-, Út- és Mélyépítő Kft-vel kórházi épüeletek udvarainak aszfaltozása, valamint akadálymentes rámpa felújítási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.375/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. március 26-án kötött szerződés a "PARKÉPÍTŐ" Fenntartó Bt-vel terasz átépítési és burkolási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.373/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 3-én és december 29-én kötött szerződések a madelT.hu Informatikai Kereskedelmi és Szolgáltató Kft-vel különféle informatikai eszközök szállítására - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.384/2017.
BVOP Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Egyszer használatos steril nem szőtt műtéti textíliák megrendelése fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétele keretében a BVOP által a Bács-Kiskun Megyei Kórház számára - 5-7., 15-36., 39-40., 42. részek
2017.07.27.
2017.09.18.
D.383/2017.
Esztergom Város Önkormányzata
Szociális intézmény központ épület bővítés, átalakítás, környezetendezés- építési beruházás beszerzés
2017.07.27.
2017.08.07.
D.385/2017.
Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Földgáz beszerzésére kötött vállalkozási szerződés az E.ON Kft-vel 2008-ban, szerződés módosítása 2015. - Kbt. mellőzése
2017.07.28.
2017.08.25.
D.388/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle - orvosi felhasználásra - varrófonalak beszerzése - I., II., IV., VIII., X., XII., XIII/5., XIV/5. és XIV/6. részek
2017.07.31.
2017.09.11.
D.387/2017.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Közép-Dunántúli Régióban KDOP-5.2.1/C-11-2011-0001 pályázaton belül a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház, Elmegyógyászat és Gondozó épület felújítása és bővítése
2017.07.31.
2017.09.11.
D.386/2017.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Minisztériumok és háttérintézményeik számára ballonos víz besezrzése a kapcsolódó vízadagoló berendezések biztosításával
2017.07.31.
2017.08.16.
D.392/2017.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt.
OFFI Zrt. meglévő ügyfélkapcsolat-kezelő (CRM) rendszerének továbbfejlesztése 2017.
2017.08.01.
2017.08.14.
D.393/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Az Egységes központi elektronikus irat- és dokumentumkezelési rendszer (EKEIDR) moduljainak, rendszerelemeinek szupport szolgálatásainak biztosítása a műszaki leírásban részletezettek szerint.
2017.08.01.
2017.08.24.
D.389/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. október 20-án megkötött földgázellátási szerződés - Fővárosi Gázművek Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.390/2017.
Magyar Természettudományi Múzeum
2015. július 27-én kötött villamos-energia szolgáltatás tárgyú szerződés a Budapesti Elektromos Művek Nyrt-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.09.08.
D.391/2017.
Oroszlányi Szakorvosi és Ápolási Intézet
2008. február 1-én megkötött és 2016. július 29-én módostottt étkeztetés beszerzése tárgyú szerződés a Czermann és Társa Kft-vel - Kbt. mellőzése
2017.08.01.
2017.08.25.
D.394/2017.
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Marketing és kommunikációs feldatok ellátása és kötelező tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása az EFOP-3.3.3-VEKOP-16-2016-00001 azonosítószámú, Múzeumi és könyvtári fejlesztések mindenkinek című kiemelt projekt keretében - 2. rész
2017.08.02.
2017.09.22.
D.398/2017.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
MAN típusú gyári, új és/vagy gyári felújított alkatrészek beszerzése és szállítása - 1. rész
2017.08.03.
2017.09.14.
D.396/2017.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
Sebészeti varróanyagok, vérzéscsillapítók, varrógépek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében - 3.,5.,6.,7.,8.,11.,12.,23.,24.,25.,27.,28.,32.,33.,34.,35. és 36. részek
2017.08.03.
2017.08.29.
D.397/2017.
Országos Rendőr-főkapitányság
Kézi hőkamerák beszerzése
2017.08.03.
2017.09.18.
D.395/2017.
Érpatak Község Önkormányzata
Temető felújítása
2017.08.03.
2017.09.12.
D.399/2017.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátor, Szabadság tér 26. hrsz. alatti Nyírbátori Városháza felújítása 2014. évben (elektromos hálózat és fűtéskorszerűsítés, belső felújítás, festérs, padlócsere, nyílászáró csere)
2017.08.07.
2017.09.01.
D.400/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés aneszteziológiai munkaállomások beszerzésére - 1. és 2. rész
2017.08.07.
2017.10.06.
D.402/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2015. december 21.-én Delta Systems Kft.-vel megkötött szerződés különféle informatikai szolgáltatások nyújtására - Kbt. mellőzése
2017.08.08.
2017.09.05.
D.403/2017.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
2016. június 9.-én a NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szogláltató Zrt.-vel megkötött szerződés különféle informatikai szolgáltatások nyújtására - Kbt. mellőzése
2017.08.08.
2017.09.05.
D.404/2017.
Fejér Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Fejér Megyei Kormányhivatal részére saját és európai uniós (GINOP/TOP) forrásból
2017.08.08.
2017.09.27.
D.401/2017.
Dunavarsány Város Önkormányzata, Sziget-Szilárd Út és Közműépítő Ipari és Szolgáltató Kft.
Dunavarsány Város 2014. évi útfelújítási munkái
2017.08.08.
2017.10.12.
D.405/2017.
Nemzeti Földalapkezelő Szervezet
2016. szeptember 22. napján kötött szerződés a Földmérési és Távérzékelési Intézettel webes térképi szolgáltatás nyújtása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.08.09.
2017.09.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el