Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.417/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.418/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.420/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.421/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.426/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Anamed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.427/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.429/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagon Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.430/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.431/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Greiner Bio-One Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.437/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.439/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.441/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Biomedica Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.442/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.208/2020
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer-reagens KM - KLDO II. - 5. rész EKR000503662019
2020.06.11.
2020.07.14.
D.164/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Épületfelügyeleti rendszer felújítása
2019.05.07.
2019.06.07.
D.292/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
CLS hátizsák beszerzése
2018.08.22.
2018.09.03.
D.291/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Szülészet készülékeinek beszerzése
2018.08.22.
2018.09.03.
D.140/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
MH EK VEIG VELI részére nagy értékű tárgyi eszközök beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.139/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerkészítmények beszerzése
2018.04.13.
2018.05.28.
D.106/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Szülészet készülékeinek beszerzése
2018.03.23.
2018.04.19.
D.65/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Ajánlati felhívás - Adásvételi szerződés keretében orvostechnikai eszközök és berendezések szállítása, telepítése és üzembe helyezése 3. és 4. rész
2018.03.10.
2018.04.16.
D.952/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszerek beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.11.14.
2016.12.12.
D.908/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszerek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.11.25.
D.909/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerek beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.11.22.
D.903/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egészségfejlesztési Irodai (EFI) szakanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.11.23.
D.910/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.12.02.
D.911/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerinti ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (étkezési utalványok beszerzése) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.12.05.
D.467/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.511/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.510/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.508/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Teva Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.507/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Reanal Ker Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.506/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Magyar Telekom Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.505/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (B.Braun Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.503/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.500/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.498/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Diagnoszticum Kft.) 2014. évben - Kb
2015.06.23.
2015.07.09.
D.496/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 20143. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.491/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (M.D. Point Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.490/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Chemium Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.486/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.485/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (P.Dussmann Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.483/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnoszticum Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.482/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.480/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Pharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.443/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.444/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.445/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Frank Diagnosztika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.447/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (BioMarker Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.449/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gépek, berendezések, fenntartási anyagok beszerzése (Medirex Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el