Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
26.K.31.593/2014/18.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019. azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése projekt keretében csatornahálózat fejlesztés FIDIC Piros Könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése FIDIC Sárga Könyv alapján
2014.10.02.
D.489/2013.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali-Kéthely kerékpárút - kiegészítő építési beruházás - KÖZOP-3.2.0./C
2013.11.06.
2013.12.05.
D.378/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzata Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.06.08.
2012.07.23.
D.177/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.03.09.
2012.04.23.
D.101/2014.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése
2014.02.28.
2014.03.31.
D.640/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Dózsa Gy. és Tavasz utcai háziorvosi rendelő épületek korszerűsítése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0130
2015.08.05.
2015.09.04.
D.46/2015.
Marcali Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2011-0019 azonosító számú Marcali Város csatornahálózatának és szennyvíztisztító telepének fejlesztése " projekt keretében Csatornahálózat fejlesztése FIDIC Piros könyv és szennyvíztisztító telep fejlesztése és FIDIC Sárga Könyv alapján
2015.01.28.
2015.02.23.
D.335/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.05.17.
2012.06.13.
D.430/2013.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali-Kéthely kerékpárút - kiegészítő építési beruházás - KÖZOP-3.2.0./C
2013.09.26.
2013.10.14.
D.197/2021
Marcali Városi Önkormányzat
Marcali Vásártér III. beltéri játszóház beszerzése
2021.04.15.
2021.06.30.
D.115/2025
Margitszigeti Színház Nonprofit Kft.
Közösségi médiában online hirdetési felületek EKR002504702024
2025.02.15.
2025.03.03.
D.129/2025
Margitszigeti Színház Nonprofit Kft.
„közösségi médiában online hirdetési felületek” EKR002504702024
2025.02.20.
2025.03.12.
4.Kf.27.078/2008/6.
Markaz Község Önkormányzata
2008.05.29.
D.790/14/2005.
Markaz Község Önkormányzata
Markaz kábelhálózat felszerelés-kivitelezési munkái (megrendelő által biztosított anyagokból)
2005.10.07.
2005.11.28.
D.873/2011.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft
A Markhot Ferenc Kórház Kft. részére 24 hónapra szükséges gyógyszerek beszerzése, az intézmény gyógyszerellátásának biztosítása.
2011.11.17.
2011.12.28.
D.143/2013.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft
Sebészeti varróanyagok biztosítása szállítási szerződés keretében 3. rész
2013.03.27.
2013.04.26.
D.789/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
ESWL kőzúzó kezelések ellátása az ahhoz szükséges berendezések biztosításával
2010.10.04.
2010.10.19.
D.422/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csípő- és térdprotézisek, csontcement szállítása
2010.05.26.
2010.06.30.
D.303/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
ESWL kőzúzó kezelések ellátása az ahhoz szükséges berendezés biztosításával
2010.04.21.
2010.05.03.
D.322/2010.
Markhot Ferenc Kórház Eü-i Szolg. Nonprofit Kiemelkedően Közh. Kft.
ajánlatkérő részére az által összegyűjtött egészségügyi, kórházi textíliák fertőtlenítő tiszítása, mosása, javítása, szálítása. A szennyes textíliák elszállítása tisztítás céljából, tiszták visszaszállítása napi rendszerességgel
2010.04.26.
2010.04.29.
D.678/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.677/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.673/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Orvosi gáz beszerzése (Siad Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.681/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboratóriumi anyagok vásárlása (Roche Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.682/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kötszerbeszerzés (Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.686/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Labor eszközök beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.684/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Műtéti textília vásárlása (Mölnlycke Health Care Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.680/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboreszközök bérlete (Roche Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.679/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.676/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szoftverkarbantartási szerződés (GlobeNet Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.675/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Étkeztetési szolgáltatás (Kórház- és Menzaétkeztetés Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.674/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Laboratóriumi reagens vásárlása (MEDI-LAB Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.672/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Emberi szervezetbe kerülő szakmai anyagok beszerzése (Medimetál Kft.)- 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.671/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Másológép karbantartás, szervizelés és kellékanyag ellátási szolgáltatás (Profil-Copy Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.685/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Ortopédiai eszközök beszerzése (Sanatmetal Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.683/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kötszerbeszerzés (Wolf Kft.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.794/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában - Eszközbeszerzés (ÉMOP-4.1.1/B-09-2010-0002)
2015.10.21.
2015.11.13.
D.187/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában
2015.03.31.
2015.05.11.
D.415/2014.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés a „A rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban” ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú projekthez kapcsolódó orvostechnikai eszközök szállítására, szerelésére és üzembe helyezésére II. rész
2014.08.04.
2014.09.11.
D.154/2019
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
H4 épület tetőszigetelésének elvégzése 1058 m2 tetőfelületen - Kbt. mellőzése
2019.04.29.
2019.07.04.
D.174/2018
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
„A Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet részére radiológiai intervenciós eszközök beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával” - 10., 12. és 17. rész
2018.05.09.
2018.06.18.
9.K.27.165/2013/7.
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
„sebészeti varróanyagok biztosítása, szállítási szerződés keretében”
2013.06.21.
D.577/2025
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
„DSA készülék beszerzése” EKR001360862025
2025.09.09.
2025.10.16.
D.680/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle laboratóriumi reagensek beszerzése különféle automata készülékek kihelyezésével és üzemeltetése - 15. rész
2017.12.28.
2018.01.22.
D.388/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle - orvosi felhasználásra - varrófonalak beszerzése - I., II., IV., VIII., X., XII., XIII/5., XIV/5. és XIV/6. részek
2017.07.31.
2017.09.11.
D.48/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Adásvételi szerződés 1 darab teljes test SPECT CT berendezés, vezérlő munkaállomás és 2 darab nagyteljesítményű kiértékelő munkaállomás beszerzése
2017.02.03.
2017.02.28.
D.342/2020
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Laboratóriumi reagensek beszerzése – 2019 - 4. rész EKR 001208472019
2020.08.19.
2020.10.01.
D.520/2019
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Sebészeti varrógépek beszerzése konszignációs raktár kihelyezéssel-2019 EKR000384382019
2019.11.11.
2019.12.10.
D.77/2014.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
1 db - SPECT CT készülék beszerzése
2014.02.21.
2014.04.14.
D.455/2024
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
CT-EcoSTAT programrendszer bevezetése, valamint a rendszerre vonatkozó tanácsadási, szoftverkövetési és adatkarbantartási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2024.07.18.
2024.10.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el