Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.509/2014.
Veszprémi Törvényszék
Toner, tintapatron és irodaszer beszerzése
2014.10.09.
2014.11.04.
D.513/2014.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2014.10.09.
2014.12.15.
D.510/17/2014.
Magyar Természettudományi Múzeum
Vállalkozási szerződés médiavásárlási és rendezvényszervezési feladatok megvalósítására a Lakó-parkok és park-lakók című, KEOP-6.1.0/C/11-2012-0003 kódszámú pályázati projekt megvalósítása keretében
2014.10.09.
2014.11.19.
D.512/2014.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Védőruha beszerzése
2014.10.09.
2014.11.06.
D.511/2014.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Napi 24 órás élőerős őrzés-védelmi, portaszolgálati és rendészeti feladatok ellátása
2014.10.09.
2014.11.19.
D.506/2014.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Szállítási szerződés keretében a "Reformációi emlékutak - zarándokutak" elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0093 azonosítószámú projekt megvalósításhoz szükséges eszközök beszerzése
2014.10.08.
2014.11.10.
D.508/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szolgáltatási szerződés a Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság tulajdonában, üzemeltetésében vagy bérleményében lévő építmények üzemeltetési feladatainak ellátása érdekében
2014.10.08.
2014.10.29.
D.505/2014.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés alapján a "Reformációi emlékutak - zarándokutak" elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0093 azonosítószámú projekt megvalósításhoz szükséges PR, marketing és egyéb kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2014.10.08.
2014.11.10.
D.507/2014.
MTA Természettudományi Kutatóközpont
Gázadszorpciós felületanalitika berendezés beszerzése
2014.10.08.
2014.11.03.
D.503/2014.
Kaposvári Egyetem
Műtrágya-beszerzés - Kbt. mellőzése
2014.10.07.
2014.11.17.
D.504/2014.
Bűnügyi Szakértői Intézet
Határidős szerződés a BSZKI részére elektronmikroszkóp szállítására.
2014.10.07.
2014.11.07.
D.502/2014.
Kaposvári Egyetem
Takarmánykukorica beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.10.07.
2014.11.17.
D.501/2014.
Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága
Az állami ingatlan-nyilvántartási térképi adatbázisból több települést érintő, poligonnal lehatárolt, szelektív, térinformatikai adatokkal kiegészített komplex értéknövelt digitális térképi adattartalom szolgáltatása
2014.10.06.
2014.10.14.
D.499/2014.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.10.03.
2014.11.20.
D.500/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
1 db 9 m-es Jimmy JIB kameramozgató berendezés kezelővel, szállítással és 1 db remote kamera, kandeláberre való installálással
2014.10.03.
2014.11.26.
D.495/2014.
Szent István Egyetem
SZIE ÁOTK 1078 Budapest, István u. 2. "E" jelű épület rekonstrukciója a vonatkozó ajánlati dokumentációban leírtak szerint
2014.10.02.
2014.12.12.
D.496/2014.
Gyevitur Kft.
Új termálkút létesítése az algyői Borbála Fürdő területén
2014.10.02.
2014.11.17.
D.497/2014.
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Városüzemeltetési - parkgondozási- feladatok ellátása Miskolc Megyei Jogú Város területén
2014.10.02.
2014.11.12.
D.498/2014.
Komárom Város Önkormányzata
Komárom, Ipari Park bővítés gerincút valamint az út mellett vezetett gyalog és kerékpárút kiépítése, víziközmű ellátása valamint közvilágításának kiépítése
2014.10.02.
2014.10.22.
D.493/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
SOA szakértés, SOA elvű szoftver tervezés támogatása, személyre szabott ügyintézési felület tervezésében való részvétel "Az integrált ügyfélszolgálatok interoperábilis informatikai infrastruktúrájának kialakítása" elnevezésű, EKOP 2.1.15 kódszámú kiemelt projekt keretében
2014.10.01.
2014.11.03.
D.494/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp.II. ker. Hűvösvölgyi út, Hűvösvölgyi út 5. szám - Lotz károly u. és a Szilágyi Erzsébet fasor, Lotz Károly u. - Volkmann u. közötti szakaszain kisnyomású elosztóvezeték építése
2014.10.01.
2014.11.12.
D.492/2014.
Mohács Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Mohács Város mélyfekvésű területeinek vízrendezése II. ütem című DDOP projekt kiegészítő kivitelezési munkálatainak elvégzésére
2014.10.01.
2014.10.31.
D.491/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.09.30.
2014.10.22.
D.490/2014.
Semmelweis Egyetem
Irodaszerek beszerzésével kapcsolatos szerződés meghosszabbítása közbeszerzései eljárás lefolytatása nélkül - Kbt. mellőzése
2014.09.30.
2014.10.31.
D.488/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében "Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)" tárgyú projekt keretében külső projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.09.29.
2014.10.27.
D.489/2014.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Szállítási szerződés a TIOP-2.2.6-12/1A-2013-0004 kódszámú „Onkológiai Centrum fejlesztése a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban” című pályázat készülékeinek szállítására, továbbá a garanciális időszakot követően 5 évig teljes körű szerviz szolgáltatás ellátása - 1. rész
2014.09.29.
2014.11.07.
D.487/2014.
Zirc Város Önkormányzata
Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola "F" épületének energetikai felújítása, valamint a szükséges tervezési feladatok ellátása
2014.09.26.
2014.11.18.
D.486/2014.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Veszprém Város intermodális pályaudvar és kapcsolódó közösségi közlekedési fejlesztések” Megvalósíthatósági Tanulmány kidolgozása és megalapozó tevékenységek végzése című KÖZOP 5.5.0-09-11-2011-0013 azonosító számú projektben megvalósíthatósági tanulmány és megalapozó tevékenységek végzésére.
2014.09.26.
2014.10.16.
D.482/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
szoftver beszerzés - Kbt. mellőzése
2014.09.25.
2014.11.05.
D.484/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Megbízási szerződés a GYEMSZI TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 azonosító számú „Szervezeti hatékonyság fejlesztése az egészségügyi ellátórendszerben – Területi együttműködések kialakítása”című projektje keretében az Egészségszervezés új funkciói fejlesztési területek és kapcsolódó horizontális területek minőségbiztosítási feladatainak ellátására
2014.09.25.
2014.11.03.
D.483/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Közúti jelzőtáblák és tartozékaik 2014/II. - 3. rész
2014.09.25.
D.485/2014.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem kiegészítő gyógyszerbeszerzése - 1., 2., 3., 4. és 5. rész
2014.09.25.
2014.10.13.
D.481/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014.
2014.09.24.
2014.11.14.
D.480/2014.
Veresegyház Város Önkormányzata
2014. évi likvidhitel felvételei - Kbt. mellőzése
2014.09.23.
2014.10.13.
D.479/2014.
PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft.
„Elhasználódott, nagy hőveszteségű távhővezetékek cseréje a PÉTÁV Kft. hőellátási körzetében, és az Ércbányász lakótelep csatlakoztatása a távvezetékes hőellátásra” tárgyú projekt keretében 10 vezetékszakasz cseréje, stb.
2014.09.22.
2014.10.21.
D.477/2014.
Újkígyós Város Önkormányzata
Újkígyós Városi Kulturális Centrum kialakítása I-es ütem, II-es ütem
2014.09.19.
2014.10.07.
D.478/2014
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Fürdő és beléptető rendszer szoftver komponensei és funkcionálisan kapcsolódó forgókapuk és egyéb eszközök beszerzése a Miskolci Turisztikai Kft és az MVSI részére
2014.09.19.
2014.10.13.
D.476/2014.
Bűnügyi Szakértői Intézet
BSZKI genetikai Laboratórium és egyéb helyiségek légtechnikai korszerűsítése
2014.09.18.
2014.11.06.
D.475/2014.
Balaton-felvidéki Nemzeti Park Igazgatóság
A KDOP-2.1.1/D-12-2012-0004 számú Tapolcai-tavasbarlang Látogatóközpont "Bakony-Balaton Geopark nyugati kapuja" kialakításához kapcsolódó építési kivitelezési pótmunkák beszerzése
2014.09.17.
2014.10.28.
D.472/2014.
Mátrai Erőmű Zrt.
ME ZRt 14/2014 számú eljárás alapján Bontófog szállítás 2014-2015. évben
2014.09.15.
2014.10.01.
D.473/2014.
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés közétkeztetési (élelmezési) szolgáltatás ellátására a Nagykovácsi Általános Iskola és a Kispatak Óvoda számára
2014.09.15.
2014.10.27.
D.469/2014.
Országos Vérellátó Szolgálat
Különféle készülékek beszerzése a TIOP 2.2.3/11/1-2012-0001. kódszámú program keretében -1. rész
2014.09.12.
2014.10.03.
D.468/2014.
Pannon Egyetem
A Pannon Egyetem infrastrukturális és informatikai fejlesztése tárgyú projekttel kapcsolatos laboratóriumi bútorok és irodabútorok beszerzése a C, D és J épületbe és azok helyszíni összeszerelése adásvételi szerződés keretében
2014.09.12.
2014.09.29.
D.467/2014.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Vigadó Kulturális Központ funkcióbővítő felújításához kapcsolódó kiegészítő munkálatok kivitelezőjének kiválasztása
2014.09.12.
2014.10.16.
D.470/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére - 4. rész
2014.09.12.
2014.10.20.
D.471/2014.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés: 55. sz. főút tervezett Mórahalom elkerülő – megyehatár közötti szakasz 115 kN- tengelyterhelésre történő burkolat megerősítés és párhuzamos kerékpárút építés kivitelezéséhez kapcsolódó lebonyolítói mérnöki feladatok elvégzése
2014.09.12.
2014.10.22.
D.466/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 18 havi időszakra taxi jellegű személyszállítási szolgáltatás biztosítása
2014.09.11.
2014.10.07.
D.465/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Közmédia napja 2014. rendezvényhez szükséges visuáltechnikai eszközök bérlete kezelőszemélyzettel
2014.09.10.
2014.10.09.
D.464/2014.
Semmelweis Egyetem
A Semmelweis Egyetem, MR Kutató Központ részére Philips Achivea 3.0T Quasar Dual MR karbantartása
2014.09.10.
2014.09.15.
D.463/2014.
Országos Mentőszolgálat
A TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001. azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" elnevezésű projekt keretében új mentőállomás építése kivitelezési és tervezési feladatok ellátása - EMR régióban
2014.09.09.
2014.09.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el