Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.588/2012.
MÁV Zrt.
Vállalkozási szerződés a Környezeti kármentesítés a MÁV Zrt 4 telephelyén: Salgótarján, Bp. Keresztúri út, Nagyszénás-Pálmatéri rakodó Záhony (kézi átrakó, kokszcsúszda, széncsúszda, Tuzsér magas rakodó)- 3. rész
2012.10.24.
2012.12.14.
D/99/6/2006.
MÁV Zrt.
Szajol(bez) - Tiszatenyő(kiz) vonalszakasz átépítése, pályaépítés
2006.02.09.
2006.03.03.
4.Kf.27.165/2010/3.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2010.06.17.
D.797/13/2006.
MÁV Zrt.
2007.01.15.
D. 375/2009.
MÁV Zrt.
GSM-R rendszer beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások
2009.07.16.
2009.08.26.
D.736/8/2007.
MÁV Zrt. Központi Beszerzési Osztály
2008.02.06.
D.202/16/2008
MÁV Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2008.05.30.
D.645/9/2007.
MÁV Zrt. Beruházás Szolgáltató Egység Területi Projekt Központ
2007.12.14.
3.Kf.27.133/2009/6.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
2008. évi hálózati szintű munka- és védő- felsőruházati termékek gyártása, raktározása és a meghatározott telephelyre történő kiszállítása tárgyban
2009.10.21.
D.523/23/2007.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Egység Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.10.16.
D.818/2010.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Mosás, vegytisztítás, javítás szolgáltatás elvégzése
2010.10.18.
2010.11.30.
D.350/2012.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Különféle telített bükk vagy tölgy normáltalpfa, tölgy váltótalpfa, tölgy hídgerenda beszerzése
2012.05.23.
2012.07.03.
13.K. 33.341/2006/12.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
2007.03.01.
13.K.33.361/2005/13.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
2007.01.25.
13.Kf.30.959/2006/7.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
2007.01.23.
D.238/18/2006.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
A MÁV Rt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2006.04.10.
2006.05.30.
3.Kf.27.690/2008/11.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egysége, képviseli Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor
MÁV Zrt. hálózatán működő vasúti személyszállító járművek tisztítása
2009.05.06.
4.Kf. 27.389/2007/5
MÁV Zrt. EU Program Igazgatóság
2007.11.12.
D.707/8/2006.
MÁV Zrt. EU Programigazgatóság, képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd
Mezőtúr (bez.)-Gyoma (bez.) vonalszakasz és biztosítóberendezésének átépítése
2006.10.10.
2006.11.09.
D.541/7/2007.
MÁV Zrt. Képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd
2007.10.12.
D.589/8/2007.
MÁV Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.11.14.
4.Kf.27.206/2007/6.
MÁV Zrt. Képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.10.10.
D.1077/12/2005.
MÁV Zrt. Személyszállítási Üzletág (nevében eljár: MÁV Zrt. TÁSZ Központi Közbeszerzési Osztály)
Call Center szolgáltatás beszerzése
2005.12.23.
2006.02.01.
D.366/11/2006.
MÁV Zrt. Vezérigazgatóság EU Program Igazgatóság
2006.07.18.
D.649/15/2006.
MÁV Zrt. Vezérigazgatóság EU Program Igazgatósága, képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd
Szajol (bez.)-Mezőtúr (kiz.) vonalszakasz biztosítóberendezésének átépítése
2006.09.18.
2006.10.27.
D.776/12/2006.
MÁV Zrt. Vezérigazgatóság EU Programigazgatóság képviseli: dr. Patay Géza ügyvéd
2006.12.21.
D.8301/13/2006.
MÁV Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.01.29.
D.789/21/2006.
MÁV Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.01.23.
D.828/17/2006.
MÁV Zrt. képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2007.01.29.
D.748/14/2009.
MÁV Zrt., Dr. Dudás Gábor Ügyvédi Iroda, Dr. Dudás Gábor ügyvéd
GSM-R rendszer beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások
2009.11.27.
2010.01.11.
D.253/9/2006
MÁV Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
A MÁV Zrt. 2006. évi hálózati szintű egyenformaruházatának körébe tartozó ingek, blúzok, kiegészítők konfekcionálása, raktározása és a meghatározott telephelyekre történő kiszállítása
2006.04.18.
2006.05.18.
D.60/21/2006
MÁV Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
a MÁV Zrt. 2006. évi hálózati szintű egyen-formaruházatának körébe tartozó ingek, blúzok, kiegészítők konfekcionálása, raktározása és a meghatározott telephelyekre történő kiszállítása
2006.01.26.
2006.03.08.
D.159/7/2007.
MÁV Északi Járműjavító Kft.
2007.05.04.
D.6/2013.
MÁV-GÉPÉSZET Zrt.
Tisztítószerek beszerzése
2013.01.04.
2013.01.29.
D.14/2013.
MÁV-GÉPÉSZET Zrt.
MÁV-GÉPÉSZET Zrt. részére járműtisztítási szolgáltatás a Budapest-Keleti pu., Budapest-Nyugati pu., Cegléd, Esztergom, Kőbánya-Kispest, Szob, Szolnok, Vác
2013.01.11.
2013.02.08.
2.K.27.308/2013/13.
MÁV-GÉPÉSZET Zrt.
2013.12.06.
D.362/2025
MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zrt. (MÁV Személyszállítási Zrt.)
Szállítójárművek bérlése kezelővel EKR002162432024
2025.06.05.
2025.07.14.
D.541/2021
MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Takarítás és egyéb kapcsolódó szolgáltatások teljesítése” EKR000349602021
2021.12.16.
2022.01.20.
D.323/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Szénkefe beszerzése
2019.06.03.
2019.06.17.
D.315/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Különféle élelmiszerek, ételek, kávé, tea és kapcsolódó termékek beszerzése szállítási keretszerződés keretében - 2. rész EKR001148592018
2019.05.24.
2019.06.24.
D.586/2015.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői vezetőülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2015.07.27.
2015.09.25.
D.832/2010.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Vasúti utazási kedvezményre jogosultak által tett nyilatkozatok adatfeldolgozása
2010.10.22.
2010.11.16.
3.Kf.650.219/2013/6.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
„Tisztítószerek beszerzése”
2014.02.11.
D.564/10/2007.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
2007.11.12.
D.399/2020
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2020.09.14.
2020.10.30.
D.473/2019
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Diákmunka keretmegállapodás EKR000581372019
2019.10.07.
2019.11.05.
D.116/2016.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői ülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2016.02.08.
2016.03.01.
D.155/2021
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2021.03.29.
2021.04.13.
D.105/2022
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2022.03.23.
2022.04.01.
Kfv.VI.37.193/2011/4.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Budapest-München nagy sebességű személyszállítási szolgáltatás nyújtásához szükséges vonategységek bérlése a Budapest-Győr-Hegyeshalom szakaszra
2012.01.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el