Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.248/2012.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.04.06.
2012.05.11.
D.146/2012.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.02.28.
2012.04.11.
D.615/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 23-án megkötött szerződés a STARJOBS Magyarország Kft-vel munkaerőkölcsönzés tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.617/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.17/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzés a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2017.01.10.
2017.02.08.
D.418/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt kiegészítéseként
2016.06.06.
2016.07.08.
D.232/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.04.
2016.04.28.
D.230/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátására - 2. rész
2016.04.01.
2016.05.06.
D.169/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
"Várkertbazár és kapcsolódó komplex közlekedési fejlesztés, műszaki ellenőri és műszaki lebonyolító feladatainak, valamint restaurátori felügyelet ellátása" tárgyú szerződés módosítása
2016.02.29.
2016.05.06.
D.168/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
A Várkert Bazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztése keretében mély- és magasépítési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése tárgyú szerződés 4. sz. módosítása
2016.02.29.
2016.06.01.
D.43/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
A Várkert Bazár fejlesztése keretében restaurátori, műemléki rekonstrukciós és kiegészítő kivitelezési feladatok ellátása
2016.01.19.
2016.02.19.
D.800/2015.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Hang-, fény- és vizuáltechnikai eszközök beszerzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a Várkert Bazár fejlesztése - 3. rész
2015.10.26.
2015.11.05.
D.616/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2015. szeptember 1-én megkötött szerződés a POLŐR Kft-vel a Citadella vagyonvédelmi feladatainake llátása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.297/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.27.
2016.05.23.
D.614/2017.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
2014. július 30-án kötött szerződés a KRISTÁLY-MIX Kft-vel, Várkert Bazár egyes részeinek takarítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.11.13.
2017.12.11.
D.823/2015.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Mobil bútor besezrzése a KMOP-3.1.1/E-12-k-2012-0001 sz. a "Várkert Bazár fejlesztése" c. projekt keretében
2015.11.11.
2015.11.16.
3.Kf.650.162/2015/4
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft., Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása”
2016.05.18.
D.548/2009.
Várgesztes Község Önkormányzata
Az Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alapból nyújtandó alapszolgáltatások körében kistérségi szolgáltatások fejlesztése támogatási jogcím keretében beszerzett gépjármű
2009.09.14.
2009.10.14.
D.557/2025
Vár-Hegyi Hagyományőrző és Idegenforgalmi Egyesület
’’8419 Csesznek, Külterület 0153/9 hrsz-ú ingatlanon tervezett beruházás’’ - Kbt. mellőzése
2025.09.02.
2025.11.24.
D.927/2011.
Vámosújfalu Község Önkormányzata
"Infrastruktúrális fejlesztések Vámosújfalu községben" tárgyban közbeszerzési eljárás mellőzésése
2011.12.06.
D.544/2013.
Vámosszabadi Község Önkormányzata
"Kerékpárutak határok nélkül - az építés 1. fázisa"
2013.12.13.
2014.01.22.
D.623/2010.
Vámospércs-Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Projektmenedzsmenti és kapcsolódó szakértői, tanácsadói feladatok ellátása
2010.08.02.
2010.08.31.
D.996/12/2005.
Vámospércs Város Önkormányzata
Vámospércs Város napközi otthonos óvoda bővítése
2006.01.09.
D.440/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök beszerzése - 2. rész Ultrahang készülék EKR000712862022
2022.11.18.
2023.01.24.
D.417/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök - 2. rész EKR 000712862022
2022.10.28.
2022.12.12.
D.333/2020
Vámosmikola Község Önkormányzata
„VP6-7.2.1-7.4.1.2-16 kódszámú pályázati felhívás keretében „Külterületi utak fejlesztése Vámosmikolán”
2020.08.14.
2020.09.14.
D.41/27/2009
Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézete
Automata desztillálók beszerzése folyékony ásványolaj termékekhez
2009.02.06.
2009.03.20.
D.652/2009.
Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézete
Mobil raman készülék beszerzése
2009.10.27.
2009.11.09.
D.628/13/2007.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága Vámigazgatóság képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2007.11.27.
D.54/2011.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága Gazdasági Főosztály
Nem garanciális gépjárművek javítása és karbantartása 2011
2011.02.03.
2011.03.11.
D.628/7/2008
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága (képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda dr. Szentmiklósi Péter ügyvéd)
Vámlaboratóriumi hálózat fejlesztése – román donori Twinning program fordítás-tolmácsolási feladatai
2009.01.29.
D.11/12/2008.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.19.
D.316/8/2007.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága
A Vám- és Pénzügyőrség objektumaiban portaszolgálati feladatok ellátása
2007.07.19.
D.687/9/2007.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága
2008.01.14.
D.285/9/2008
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi & Társai Ügyvédi Iroda
2008.07.22.
D.14/12/2008.
Vám- és Pénzügy- őrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.25.
7.K.31.720/2006/25.
Vám- és Pénzügy- őrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.08.
D.430/12/2008
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2008.10.14.
14.K. 33499/2007/6.
Vám és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksági Főosztály
2008.03.05.
D.106/10/2007.
Vám és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi és Társa Ügyvédi Iroda
2007.03.29.
D.95/12 -I/2008
Vám és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Dr. Szentmiklósi Ügyvédi Iroda
2008.04.10.
D.349/2023
Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége
„Marketing, PR tevékenység” EKR002043762022
2023.08.24.
2024.01.23.
D.843/2010.
Váli Gyermekek Jövője Alapítvány
Váli Szabadidőpark és Játszóterek létrehozása
2010.10.28.
2010.12.06.
D.627/11/2008
Vál Község Önkormányzata
Közszolgáltatási feladatok ellátása Kajászó, Tabajd, Vál község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése, elszállítása, kezelése 36 hónapon keresztül
2008.12.29.
2009.02.06.
D.562/2010.
Vál Község Önkormányzata
a váli Szent István tér és a Kossuth Lajos u. komplex fejlesztése
2010.07.15.
2010.08.06.
D.913/2011.
Vácszentlászló Agglomerációs Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.11.30.
2012.01.10.
D.626/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció (Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok) szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.08.30.
2011.10.17.
D.434/2011
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció - Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.23.
2011.07.22.
D.455/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önk.Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció -Valkó,Vácszentlászló,Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósításához szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátsa
2011.07.04.
2011.08.19.
D.188/5/2012.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önk.Társulás
Valkó,Vácszentlászló,Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására a dokumentációban foglaltak szerint.
2012.03.14.
2012.04.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el