Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.300/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ - 1. rész (Ajkai Magyar Imre Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.264/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 13. rész CT készülék beszerzése a Váci Jávorszky Ödön Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.262/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 11. rész CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat) részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.261/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 10. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház
2024.05.03.
2024.09.18.
D.260/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 9. rész CT készülék beszerzése az Ózdi Almási Balogh Pál Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.259/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 8. rész CT készülék beszerzése a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.258/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 7. rész CT készülék beszerzése a Karcagi Kátai Gábor Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.257/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 6. rész CT készülék beszerzése a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.255/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.253/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 1. rész CT készülék beszerzése
2024.05.03.
2024.09.18.
D.343/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 11. rész (Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kórház (Fehérgyarmat)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.531/2024
Tarcal Község Önkormányzata
Tarcal csapadékvízelvezető rendszer fejlesztés EKR000678052024
2024.08.23.
2024.09.18.
D.521/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 5. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.519/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 3. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.480/2024
Tarcal Község Önkormányzata
Tarcal csapadékvízelvezető rendszer fejlesztés EKR000678052024
2024.07.30.
2024.09.18.
D.475/2024
Országos Szlovák Önkormányzat
„Szlovák templom felújítás tervezése” EKR002150842023
2024.07.29.
2024.09.18.
D.341/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 8. rész (Kiskunhalasi Semmelweis Kórház)
2024.05.28.
2024.09.18.
D.337/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ - 1. rész (Ajkai Magyar Imre Kórház)
2024.05.27.
2024.09.18.
D.306/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 8. rész (Kiskunhalasi Semmelweis Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.302/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 3. rész (Bajai Szent Rókus Kórház)
2024.05.17.
2024.09.18.
D.323/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. része (Tolna Vármegyei Balassa János Kórház)
2024.05.23.
2024.09.18.
D.263/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész CT készülék beszerzése a Tolna Vármegyei Balassa János Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.256/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 5. rész CT készülék beszerzése a Ceglédi Toldy Ferenc Kórház részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.254/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás „CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa) részére
2024.05.03.
2024.09.18.
D.570/2024
Egri Tankerületi Központ
„Új, kis- és közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök, nyomtatók és szkennerek, valamint nyomtatás és szkennelés menedzsment szoftverek adásvétel, vagy 36, illetőleg 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre” - 2. rész multifunkciós nyomat előállító berendezésekre bérleti és teljes körű üzemeltetési szolgáltatás beszerzése
2024.09.11.
2024.09.17.
D.507/2024
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Belterületi utak fejlesztése - 2. rész EKR000944382024
2024.08.05.
2024.09.16.
D.417/2024
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Önkormányzat
„Megyei identitásfejlesztés Jász-Nagykun-Szolnok megyében elnevezésű projekttel kapcsolatos rendezvényszervezési szolgáltatások” - Kbt. mellőzése
2024.07.02.
2024.09.16.
D.524/2024
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Nagy teljesítményű áramfejlesztők (generátorok) EKR000917652024
2024.08.16.
2024.09.13.
D.463/2024
Nemzeti Sportügynökség Nonprofit Kft.
„Konyhatechnológiai eszközök beszerzése” - 4. rész EKR000275792024
2024.07.23.
2024.09.11.
D.409/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 2. rész – Kelet-Magyarországi régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.408/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Alapítvány
„Naperőművek építése DBR - 3. ajánlattételi szakasz” - 1. rész - Dunántúli régió EKR001737732023
2024.06.26.
2024.09.11.
D.181/2024
Békés Megyei Központi Kórház
EFOP-2.2.19 átalakítás, felújítás EKR000631312022
2024.04.04.
2024.09.11.
D.523/2024
Arrabona Talentum Ingatlanfejlesztő Kft.
„Győri MCC oktatási központ átalakítása, felújítása” EKR002145262023
2024.08.15.
2024.09.11.
D.497/2024
IZSÓFALVA NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
Belterületi csapadékvíz elvezetés - 2. rész EKR000007872024
2024.08.02.
2024.09.10.
D.459/2024
Kesznyéten Község Önkormányzata
„Kesznyéteni egészségház építése” EKR000289962024
2024.07.22.
2024.09.10.
D.460/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Orvosi inkubátorok, transzfer inkubátorok beszerzése” - 1. (klinikai inkubátor és nyitott inkubátor) része
2024.07.22.
2024.09.09.
D.364/2024
Bonyhádi Ipari Park Kft.
„Iparterület fejlesztése Bonyhádon” EKR000987862019
2024.06.10.
2024.09.09.
D.546/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.09.09.
D.545/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 3. rész EKR000825092021
2024.08.28.
2024.09.09.
D.416/2024
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés rekonstrukciója EKR002243432023
2024.07.01.
2024.09.09.
D.483/2024
Audi Hungaria Iskolaközpont Győr
„Informatikai eszközök beszerzése 2024.” EKR000931762024
2024.07.31.
2024.09.09.
D.415/2024
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
„MOME Vagyonvédelmi szolgáltatás” EKR000216212023
2024.07.01.
2024.09.06.
D.419/2024
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
„Élelmezési szolgáltatás és konyha üzemeltetés” EKR002256812023
2024.07.03.
2024.09.06.
D.549/2024
Kokad Községi Önkormányzat
„Útfejlesztések Kokad településen” - 2. rész (Külterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.548/2024
Kokad Községi Önkormányzat
Útfejlesztések Kokad településen - 1. rész (Belterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.542/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.540/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.539/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 8. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.537/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
D.536/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Képalkotó diagnosztikai eszközök – 2021” - „CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 5. rész EKR000825092021
2024.08.23.
2024.09.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el