Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.589/2011.
Budapest Főváros XIX. ker. Kispest Önkormányzata
ajánlatkérő fenntartásában lévő óvodák, általános iskolák és gimnázium szorgalmi időszakban-, valamint az iskolai szorgalm iidőn kívül a nyári napközis tábor közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2011.08.17.
2011.09.27.
D.553/2010.
Budapest Főváros XIX. ker. Kispest Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében műfüves sportpálya építése és meglévő játszóudvar felújítása, valamint hangtompított kerítés építése
2010.07.14.
2010.08.04.
D.470/2016.
Budapest Főváros XIX. ker. Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézete
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2016.06.14.
2016.07.12.
D.458/4/2008
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
2008.10.14.
D.1/2010.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Polgármesteri Hivatal
a "KMRFT-CÉDE-027/2009. regisztrációs számú, "Korszerű taneszköz- és műszaki eszközbeszerzés a Puskás Ferenc Általános Iskolában" c. pályázat keretében korszerű taneszköz- és műszaki eszköz beszerzése
2010.01.04.
2010.01.28.
D.413/2021
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2021.09.21.
2021.09.23.
D.270/2022
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2022.07.18.
2022.11.03.
D.636/2015.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására.
2015.08.03.
2015.09.25.
D.621/9/2006.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
A Kispesti Önkormányzat tulajdonában levő 2 db közterületi játszótér rekonstrukciós kiviteli munkái
2006.09.11.
2006.10.16.
D.5/2010.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Napi háromszori étkezés biztosítása érdekében készétel beszerzése, diétás és táplálék-allergiás készételek előállítása és szállítása a Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat és a Kisp. Családsegítő Szolg. Intézményhálózat telephelyeire
2010.01.05.
2010.01.22.
D. 530/2009.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Kispest című önkormányzati tájékoztató lap nyomdai kivitelezése, vállalkozási szerződés keretében
2009.09.09.
2009.10.23.
25.K.33.216/2007/5.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
2008.06.09.
D.403/2010.
Budapest Főváros XIX.ker. Kispest Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében műfüves sportpálya építése és meglévő játszóudvar felújítása, műfüves sportpálya és hangtompított kerítés építése
2010.05.18.
2010.06.14.
D.856/2016.
Budapest Főváros XIX.kerület Kispest Önkormányzata
Kivitelezési szerződés keretében a "Budapest XIX. kerület, Kispesti Kossuth tér és környezetének rendezése"
2016.09.28.
2016.12.26.
D.295/2011.
Budapest Főváros XIX.kerület Kispest Önkormányzata
Bp. Főv. XIX.kerület Kispest Önkormányzat tulajdonában lévő szilárd burkolatú utak, járdák, parkolók, csapadékvíz-elvezető rendszerek karbantartása, javítása, járda úttest csatlakozások akadálymentes átalakítása járdasüllyesztéssel
2011.05.06.
2011.05.16.
D.174/2026
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Iskolai és felnőtt (szociális) közétkeztetés” - 1-3. részek EKR000045302026
2026.04.16.
2026.07.09.
D.99/2026
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Iskolai és felnőtt (szociális) közétkeztetés” - 1-3. részek EKR000045302026
2026.03.05.
2026.07.09.
D.20/2019
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Észak-Pesti Szennyvíz Főgyűjtőcsatorna - I. ütem
2019.01.30.
2019.02.18.
D.81/2026
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Egészséges Budapest Program" - „Rendelők teljes körű külső és belső felújítása” EKR000948852020
2026.02.24.
2026.05.11.
D.81/2022
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2022.03.01.
2022.04.01.
D.557/2021
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2021.12.29.
2022.01.28.
D.447/2025
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Járdafelújítások Budapest XV. kerületében – 2025.” EKR000443092025
2025.07.14.
2025.10.31.
D.465/2020
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
Járdatakarítógép beszerzése EKR 000983152020
2020.11.03.
2020.11.18.
D.149/2022
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2022.04.27.
2022.05.13.
D.42/10/2008.
Budapest Főváros XV. Kerület Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
2008.02.18.
4.Kf. 27.053/2007/4.
Budapest Főváros XV. Kerületi Önkormányzat
2007.05.17.
D.250/8/2006
Budapest Főváros XV. Kerületi Önkormányzat
Hubay Jenő Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakkönyvtár iskola épületének felújításához és átalakításához kapcsolódó kiegészítő építési beruházás elvégzése
2006.04.14.
2006.05.24.
D.341/2010.
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata
Budapest, XV. ker. az ipari technológiával épült újpalotai lakótelep, Zsókavár u. akcióterületén lakó és középület felújítása, korszerűsítés, rehabilitáció, kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése
2010.04.29.
2010.06.15.
D.290/2022
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Dr. Vass László Egészségügyi Intézménye
Takarítási szolgáltatás beszerzése EKR000618302022
2022.08.05.
2022.09.28.
D.23/2019
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Gazdasági Működtetési Központ
A Gazdasági Működtetési Központ üzemeltetési körébe tartozó főzőkonyhák részére élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. 09.01-2019.12.31. között tartó időszakban - 6. rész Tej, tejtermék - nyertes ajánlattevő ellen
2019.02.04.
2019.04.30.
14.K. 32.222/2009/4.
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzata
Budapest, XV. Kerület Szilas parki lakótelep biztonságos energiatakarékos és környezetkímélő hőellátása
2009.11.25.
D.345/2017.
Budapest Főváros XV.kerület Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
Laboratóriumi reagensek beszerzése 48 hónapra, a vizsgálatok végzésére alkalmas automaták kihelyezésével - 7. rész
2017.07.10.
2017.08.17.
D.667/10/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
Budapest, XVI. ker., mátyásföldi Erzsébet-ligetben uszoda kivitelezése a szükséges közmű (víz, gáz, elektromos) csatlakozásokkal, csapadék- és szennyvízelvezetés kiépítésével
2006.09.25.
2006.11.02.
4.Kf.27.364/2008/6.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
2008.09.24.
D.597/7/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
Építési szerződés Budapest XVI. kerület közterületein út és parkolók kivitelezése a szükséges víztelenítéssel, 6.7. és 10. részei
2006.08.31.
2006.09.28.
D.298/7/2006
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
Budapest, XVI. kerület, Erzsébetligeti Rekreációs Központ kivitelezésére beruházáslebonyolítói, tervek ellenőrzési, műszaki ellenőri tevékenységének ellátása, utógondozása, valamint a kivitelezésekkel kapcsolatos ajánlati kiírásban történő közreműködés
2006.05.08.
2006.06.07.
D.299/15/2007.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
Budapest XVI. Kerület Mátyásföld Erzsébet-ligetben a Corvin Művelődési Ház és az Erzsébet-ligeti Színház korszerűsítése, belső összeköttetés kialakítása a szomszédos épülettel, használaton kívül álló étterem épületének (lepényépület) felújítása
2007.07.19.
D.958/10/2005.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat Szakrendelője (képviseli: dr. Bűrös László ügyvéd)
Radiobiológiai berendezések digitalizálása digitális archívummal és teleradiológiai képkiszolgáló szerverrel (PACS) leletező munkaállomásokkal, a szükséges eszközökkel és szoftverekkel és a garanciális szerviz ellátása
2005.11.21.
2005.12.16.
D.598/8/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat, képviseli: dr. Szabó Lajos Mátyás polgármester
Vállalkozási szerződés Budapest XVI. kerület közterületein P+R parkolók építésére, valamint az Újszász utcai árokok felújítására, Hősök fasora szilárd burkolatú út felújítására, szőnyegezésére
2006.08.31.
2006.09.15.
D.581/16/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzata
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat által fenntartott 67 intézményének beltéri világítás korszerűsítése
2006.08.23.
2006.10.02.
D.395/2010.
Budapest Főváros XVI. ker. Önkormányzata
Budapest Főváros XVI. kerületi önerős útépítésének XVIII. 1. és XIX. 1. részterületeihez kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2010.05.17.
2010.05.27.
D.703/2010.
Budapest Főváros XVI.ker. Önkormányzat
Budapest Főváros XVI. kerületben térfigyelő rendszer kiépítése és üzemeltetése
2010.09.07.
2010.09.29.
D.95/12/2009.
Budapest Főváros XVII. Kerület Rákosmente Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok ellátása Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatának intézményeiben 2009-2010
2009.03.18.
2009.04.23.
D.288/9/2006
Budapest Főváros XVII. Kerületi Önkormányzat
Toldi Miklós utca (Zrínyi utca–Erzsébet körút között) és mellékutcái szennyvízcsatornázás
2006.05.03.
2006.05.31.
D.196/13/2006
Budapest Főváros XVII. Kerületi Önkormányzat
Czimra Gyula Általános Iskola rekonstrukciós és bővítési munkái
2006.03.21.
2006.04.28.
D.912/8/2005.
Budapest Főváros XVII. Kerületi Önkormányzat
Budapest XVII. kerület útépítési és a hozzá tartozó vízelvezetési munkáinak elkészítése és Dormánd utca járda építése, kivitelezése során kiegészítő munkák elvégzése
2005.12.20.
D.310/13/2007.
Budapest Főváros XVII. Kerületi Önkormányzat Képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
Budapest, XVII. Ker. Önkormányzat Polgármesteri Hivatal bővítés engedélyezési és tendertervei elkészítése
2007.07.24.
D.424/7/2008
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata képviseli: Darázs és Társai Ügyvédi Iroda
2008.10.03.
D.357/2010.
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat Rákoscsaba u.1. szám alatti óvoda-épületének részleges felújítása, korszerűsítése
2010.05.04.
2010.05.10.
D.352/2025
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítési munkák” EKR002211822024
2025.06.02.
2025.09.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el