Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.156/2024
Északdunántúli Vízmű Zrt.
Szennyvízhálózat-mosatási munkák elvégzése - 6. rész Csatornamosatás (Duna-völgyi Vízmű Üzem) EKR002089302023
2024.03.18.
2024.04.29.
D.114/2024
Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
„Légifényképezés. ortofotó készítés (2024-2026.)” EKR000089982024
2024.02.26.
2024.04.29.
D.111/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 3. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.155/2024
Északdunántúli Vízmű Zrt.
Szennyvízhálózat-mosatási munkák elvégzése - 3. rész Csatornamosatás (Tatabánya-Tata Vízmű Üzem) EKR002089302023
2024.03.18.
2024.04.29.
D.154/2024
Északdunántúli Vízmű Zrt.
Szennyvízhálózat-mosatási munkák elvégzése - 2. rész Csatornamosatás (Oroszlány-Kisbér Vízmű Üzem) EKR002089302023
2024.03.18.
2024.04.29.
D.110/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 2. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.104/2024
Békéscsabai Tankerületi Központ
„Építési feladatok Magyar Falu Program keretében” - 1. rész EKR000303512021
2024.02.23.
2024.04.29.
D.136/2024
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
Pénzmúzeum IT, AV infrastr. bővítése, üzemeltetés EKR 002176392023
2024.03.05.
2024.04.26.
D.160/2024
Uzsoki Utcai Kórház
„Labordiagnosztikumok beszerzése” - 2. rész: Speciális Immunkémiai vizsgálatok EKR000110622023
2024.03.25.
2024.04.26.
D.179/2024
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Élelmiszer alapanyag beszerzése - Nógrád Vármegye" - 15. rész Zöldség, gyümölcs_Reménysugár EKR001255982023
2024.04.02.
2024.04.25.
D.100/2024
Mezőpeterd Község Önkormányzata
Mezőpeterd község épületenergetikai fejlesztés EKR001138582020
2024.02.23.
2024.04.25.
D.102/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„Színházterem korszerűsítése” EKR000361822019
2024.02.23.
2024.04.25.
D.112/2024
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Dr. Molnár I. EGYMI felújítása és tetőszigetelése” - 2. rész EKR001370182021
2024.02.23.
2024.04.24.
D.159/2024
Semmelweis Egyetem
„Vállalkozási szerződés alapján a Semmelweis Egyetem Elméleti Oktatási Központjának (EOK II.) bővítése.” EKR000100852024
2024.03.25.
2024.04.24.
D.106/2024
Hajdúböszörményi Tankerületi Központ
„Dr. Molnár I. EGYMI felújítása és tetőszigetelése” - 1. rész EKR001370182021
2024.02.23.
2024.04.24.
D.180/2024
Uzsoki Utcai Kórház
„Labordiagnosztikumok beszerzése” - 2. rész: Speciális Immunkémiai vizsgálatok EKR000110622023
2024.04.02.
2024.04.23.
D.108/2024
Hajdúböszörményi Vagyonkezelő Zrt.
„Munkásszállások kialakítása” EKR001597952019
2024.02.23.
2024.04.22.
D.107/2024
Hajdúböszörményi Torna Egylet
„Városi Sportcsarnok felújítása” - 1. rész EKR000503112022
2024.02.23.
2024.04.22.
D.113/2024
Hajdúböszörményi Torna Egylet
„Városi Sportcsarnok felújítása” - 2. rész EKR000503112022
2024.02.23.
2024.04.22.
D.101/2024
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP-4.2.1-15-HB1-2016-00030-Szoc. Szolg. Központ” EKR001158292018
2024.02.23.
2024.04.19.
D.215/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
INTERMAP Intelligence in 3D mapping szoftver megvásárlása
2024.04.15.
2024.04.18.
D.78/2024
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Pénzmúzeum IT rendszereinek üzemeltetése” EKR001238712022
2024.02.16.
2024.04.18.
D.69/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Lidl vásárlási utalványok beszerzése 2022. év - (2023.03.29.) - Kbt. mellőzése
2024.02.09.
2024.04.18.
D.93/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
2023. gépjármű beszerzés CarNet Riegler Kft. Piaggio Commercial - 2023.02.24. (8.901.999.-) Kbt. mellőzése
2024.02.20.
2024.04.18.
D.71/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Lidl utalványok beszerzése 2023. év - (2023.11.10.) - Kbt. mellőzése
2024.02.09.
2024.04.18.
D.99/2024
Debreceni Javítóintézet
Konyhai fejújítás 2021 EKR000758712021
2024.02.23.
2024.04.18.
D.214/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
Térinformatikai szoftver és forgalomtechnikai szolgáltatások beszerzése
2024.04.15.
2024.04.18.
D.72/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Tájékoztatási kötelezettség elmulasztása
2024.02.09.
2024.04.18.
D.70/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Lidl vásárlási utalványok beszerzése 2023. év - Kbt. mellőzése
2024.02.09.
2024.04.18.
D.92/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
2023. gépjármű beszerzés BirdieCar Hungary Kft. 2023.02.27. (240.000.-) Kbt. mellőzése
2024.02.20.
2024.04.18.
D.91/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
2023. gépjármű beszerzés BirdieCar Hungary Kft. , Centro Logistar 200 Pickup - 2023.02.24. (10.998.000.-) Kbt. mellőzése
2024.02.20.
2024.04.18.
D.163/2024
Hernádcéce Község Önkormányzata
„Vizsoly 09 hrsz külterületi út felújítása” EKR000001102024
2024.03.27.
2024.04.17.
D.109/2024
Szabadkígyós Község Önkormányzata
„Szabadkígyós–belvízelvezető rendsz. korszerűsítése” EKR000120562021
2024.02.23.
2024.04.17.
D.75/2024
Hodász Nagyközség Önkormányzata
Új bölcsődei férőhelyek létrehozása EKR001264892023
2024.02.14.
2024.04.17.
D.131/2024
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkcionális eszköz beszerzése
2024.03.04.
2024.04.17.
D.161/2024
Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt.
"Autóbusszal végzett helyi személyszállítás" EKR002032272023
2024.03.27.
2024.04.16.
D.105/2024
Komádi Városi Önkormányzat
„Fő u. 81.szám(1916 hrsz.)közösségi tér kivitelezés” EKR001749632021
2024.02.23.
2024.04.16.
D.97/2024
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozóvá válást elősegítő képzési program EKR001121562023
2024.02.22.
2024.04.15.
D.116/2024
Magyar Művészeti Akadémia Titkársága
"MMA - Takarítás 2024" - 5. rész, Vigadó EKR001316582023
2024.02.28.
2024.04.15.
D.153/2024
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Keretmegállapodás út - és mélyépítési feladatokra” EKR000746362023
2024.03.18.
2024.04.12.
D.157/2024
Téglás Városi Önkormányzat
„Belterületi útfejlesztés Tégláson” - 3. rész - Hétvezér utca EKR000473192023
2024.03.21.
2024.04.11.
D.98/2024
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozóvá válást elősegítő képzési program EKR001121562023
2024.02.23.
2024.04.10.
D.117/2024
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Tartalék notebook beszerzés 2023 (ÚJ)
2024.02.28.
2024.04.09.
D.152/2024
Hajdúsámson Város Önkormányzata
VP Külterületi helyi közutak fejlesztése - 3. rész: Fő utca - 0510 hrsz EKR002372662023
2024.03.17.
2024.04.08.
D.137/2024
Délzalai Víz- és Csatornamű ZRT
Nagykanizsa-Petőfi u. víztorony homlokzat felújítás EKR001624292023
2024.03.07.
2024.04.08.
D.52/2024
Gödöllő Város Önkormányzata
Piac bővítés, felújítás - Liftcsere EKR001144572023
2024.01.19.
2024.03.28.
D.67/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.31.
2024.03.27.
D.58/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.23.
2024.03.25.
D.138/2024
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
„Józsefvárosi Önkormányzat közétkeztetés – 3 részben” - 2. rész Általános iskola 7 különböző feladat ellátási helyen és gimnázium 1 feladat ellátási helyen csoportos tálalóedényben EKR001484342023
2024.03.07.
2024.03.25.
D.66/2024
KDMFÜ Közép-Duna Menti Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
„Tolnai Dunai Holtágak rehabilitációs tervezés” EKR002012182023
2024.01.26.
2024.03.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el