Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.457/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Oszlopkapcsolók szállítása” - 2. rész: 2 - Oszlopkapcsoló – vízszintes típus EKR000610982019
2023.10.24.
2024.01.05.
D.474/2023
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
PPKE Informatikai eszközök - ITK részére - 1. rész (PC, laptop, tablet, SSD) EKR001535792023
2023.10.30.
2024.01.04.
D.591/2023
Szeged Sport és Fürdők Kft.
„Portaszolgálat és őrzés-védelmi szolgáltatás beszerzése 2023.” EKR002119942023
2023.12.21.
2024.01.03.
D.577/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 3. rész: szegedi régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.575/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
"Alépítményi munkák - KAP" - 1. rész: bajai régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.445/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - IV. rész - Szárazáru termékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.446/2023
Kiskunlacházi Konyha
„Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - VI. rész - Tej és tejtermékek EKR000798752023
2023.10.19.
2023.12.22.
D.384/2023
Kiskunlacházi Konyha ( Ügyfélkapun Központi Konyha)
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2023 - 2. rész EKR000798752023
2023.09.14.
2023.12.22.
D.486/2023
Gyula Város Önkormányzata
„Ladics-ház interaktív kiállítás, installáció besz.” - 3. rész EKR001017092023
2023.11.07.
2023.12.22.
D.403/2023
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
„Rendezvényterem audiovizuális rendszer kiépítése” - 1. rész EKR000591212023
2023.09.25.
2023.12.21.
D.334/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (6. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00003 - Gáspár Zoltán u. 8. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.331/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (3. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00007 - Bölcs u. 11. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.330/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (2. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00008 - Kálvária sgt. 45. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.561/2023
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2023.12.13.
2023.12.21.
D.336/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (8. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00006 - Kossuth Lajos sgt. 115. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.335/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (7. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00004 - Kereszttöltés u. 29. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.333/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (5. rész ) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00005 - Dáni János u. 2-4.sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.332/2023
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Tervezési feladatok a TOP 4.2. Szociális alapszolgáltatások infrastruktúrájának bővítése, fejlesztése tárgyú pályázat keretében - (4. rész) TOP-6.6.2-15-SG1-2016-00002 - Alsókikötő sor 5. sz. alatti épület
2023.08.17.
2023.12.21.
D.519/2023
Megyaszó Község Önkormányzata
„Megyaszón külterületi út felújítása” EKR001058682023
2023.11.24.
2023.12.20.
D.425/2023
Pásztó Városi Önkormányzat
Pásztó Város környezetfejlesztése - 3. rész: Városi strand környezetfejlesztése EKR000699172020
2023.10.03.
2023.12.20.
D.547/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 2. rész: 11-22/0,42 kV 400-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.546/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” 1. rész: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig
2023.12.05.
2023.12.18.
D.453/2023
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_17. ajánlattételi szakasz” - 5. rész EKR001309632023
2023.10.20.
2023.12.18.
D.396/2023
Kisváros Városüzemeltetési Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
,,Közterek és játszóterek felújítása Szigetvár - 2020” EKR000576792020
2023.09.21.
2023.12.18.
D.552/2023
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"FUTÁR" rendszer teljeskörű informatikai üzemeltetés" EKR002067252023
2023.12.08.
2023.12.18.
D.548/2023
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„3 fázisú olajszigetelésű hermetikus transzformátor” - 3. rész: 36 kV 50-1600 kVA-ig EKR000353492018
2023.12.05.
2023.12.18.
D.452/2023
Szegedi Tudományegyetem
„SZTE_ITDBR_17. ajánlattételi szakasz” - 1. rész EKR001309632023
2023.10.20.
2023.12.18.
D.430/2023
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
„Symantec Messaging Gateway levelezőátjáró-védelem rendszer licence hosszabbítás, Symantec Protection Engine rendszer licence hosszabbítás, valamint 1 éves gyártói támogatás beszerzése”
2023.10.06.
2023.12.18.
D.462/2023
Bük Város Önkormányzata
„Szennyvíztisztító telep fejlesztése” EKR000689922023
2023.10.24.
2023.12.18.
D.387/2023
OPUS TITÁSZ Áramhálózati Zrt.
SF6 gázszigetelésű középfesz. kapcsolóberendezések EKR001710872021
2023.09.15.
2023.12.18.
D.540/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 3. rész Kis csúcshúzású B16 vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.539/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Vasbetonoszlopok beszerzése” - 1. rész Kis csúcshúzású 2 kN-os vasbetonoszlop EKR001324532019
2023.12.01.
2023.12.14.
D.431/2023
Jávorszky Ödön Kórház
veszélyes hulladék átvétele, elszállítása, ártalmatlanítása
2023.10.09.
2023.12.14.
D.375/2023
ELMÜ Hálózati Kft
„EH lét., rek., karb., üzavar_ELMŰ” tárgyú közbeszerzési eljárás - 1. rész (Elosztóhálózat létesítés, rekonstrukció, karbantartás, üzemzavar elhárítás ÉMÁSZ Hálózati Kft. ellátási területén) EKR000565512021
2023.09.11.
2023.12.14.
D.426/2023
Cserkeszőlő Községi Önkormányzat
„Turisztikai eszközbeszerzések Cserkeszőlőn” - 5. rész EKR000407522023
2023.10.05.
2023.12.13.
D.504/2023
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
"Lomtalanítási feladatok ellátása 12 hónap időtartamra” EKR001716232023
2023.11.16.
2023.12.13.
D.470/2023
Budapesti Történeti Múzeum
Informatikai eszközök beszerzése - 1. rész (Irodai eszközök beszerzése) EKR001084072023
2023.10.25.
2023.12.13.
D.485/2023
Újszentiván Községi Önkormányzat
Petőfi utcai játszótér felújítása Újszentivánon EKR000920412023
2023.11.06.
2023.12.13.
D.518/2023
Délkelet-Alföld Reg. Hulladékgazd. Rendszer Létrehozását Célzó Önk. Társ. (Orosháza V.Önk.)
Hulladékgyűjtő járművek beszerzése EKR001791952023
2023.11.24.
2023.12.12.
D.450/2023
Mathias Corvinus Collegium Alapítvány Ü.K.Tihanyi Alapitvány
"MCC Somlói út épületbontás (2)" EKR001862252022
2023.10.20.
2023.12.11.
D.449/2023
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Épületsüllyedés elemzése” EKR000425102023
2023.10.20.
2023.12.11.
D.427/2023
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szombathely MJV kerékpárosbarát fejlesztése - 1. részajánlati kör” EKR000602482019
2023.10.06.
2023.12.11.
D.495/2023
Értelmi Sérültek Gyöngyház Egyesülete
Gépjármű beszerzés - 2. rész: 1 db elektromos személygépkocsi beszerzése EKR001531602023
2023.11.13.
2023.12.11.
D.435/2023
Semmelweis Egyetem
Gőzsterilizáló berendezés és kiegészítői III EKR000752662023
2023.10.11.
2023.12.11.
D.525/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház részére EKR000825092021
2023.11.27.
2023.12.08.
D.523/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 2. rész CT készülék beszerzése az Ajkai Magyar Imre Kórház részére EKR000825092021
2023.11.27.
2023.12.08.
D.510/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.414/2023
E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 6. rész - 6 - EED Kaposvár és Nagykanizsa EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.412/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 4. rész - 4 - EED Tatabánya EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.410/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 2. rész - 2 - EED - Székesfehérvár EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el