Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.225/2012.
Balassi Intézet
A Balassi Intézet budapesti és vidéki telephelyein takarítási feladatok ellátására
2012.03.24.
2012.04.10.
D.219/2012.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Bp. II. ker. Szabadság u. 23. alatti Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium könyvtárépülete átalakítása, felújítása, akadálymentesítése, stb. kivitelezési munkáihoz kapcsolódó kiegészítő munkák
2012.03.22.
2012.04.10.
D.195/2012.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Béri Balog Ádám Általános Iskola felújítása, NYDOP-5.3.1/A-10-2010-0011
2012.03.14.
2012.04.10.
D.149/2012.
Első Szatmári Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés Első Szatmári Ivóvízminőség-javító projekt megvalósításához szükséges projektmenedzsment tevékenység ellátására
2012.02.29.
2012.04.10.
D.158/2012.
Üllő Város Önkormányzata
Üllő városháza fejlesztése és funkcióbővítő rehabilitációja
2012.03.02.
2012.04.11.
D.144/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
KEOP "Szennyezett területek kármentesítése" c. pályázati konstrukcióban " a MH Ócsai üzemanyagraktár területén feltárt szénhidrogén szennyezettség kármentesítése" c. projekt mérnöki feladatok (mérnöki felügyelet és műszaki ellenőrzés) ellátása
2012.02.27.
2012.04.11.
D.146/2012.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.02.28.
2012.04.11.
D.205/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Biopolisz Park - Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja projekt keretében - a 2. alprojekt: Szeged, Dugonics tér és környéke közterületi rekonstrukció építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2012.03.19.
2012.04.12.
D.186/2012.
Országos Onkológiai Intézet
Egészségügyi textília tisztítása, javítása, szállítása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.182/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Város területén felhasználható fürdő szolgáltatás igénybevételére 200 db fürdőbérlet megvásárlása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.161/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2012.03.05.
2012.04.13.
D.218/2012.
Orosháza Város Önkormányzat Kórháza
TIOP 2.2.4-09/1-2010-0004 Központi Technológiai Tömb kialakítása és a hozzá kapcsolódó korszerű egészségügyi reform megvalósítása az Orosháza Városi Önkormányzat Kórházában - kivitelezés
2012.03.21.
2012.04.13.
D.148/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2012.02.28.
2012.04.13.
Kfv.VI.37.218/2011/10
Budapest Főváros Önkormányzata
„A budapesti Margit híd és a kapcsolódó közlekedési rendszer fejlesztése munkáinak teljes körű lebonyolítói feladatai"
2012.04.16.
D.259/2012.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés a Tápió-menti régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása tárgyú projekt keretén belül szennyvíztisztító telep és komposztáló tervezése és kivitelezése 1. rész
2012.04.11.
2012.04.16.
D.229/2012.
Albert Schweitzer Kórház Rendelőintézet
Egészségügyi textília mosása, tisztítása
2012.03.28.
2012.04.16.
D.191/2012.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
ELI lézer kutatóközpont megvalósítáát előkészítő projekt
2012.03.14.
2012.04.16.
D.167/2012.
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás központi orvosi ügyelet ellátása
2012.03.06.
2012.04.16.
D.165/2012.
Főkert Nonprofit Zrt.
Kistraktorok beszerzése, illetve kaszálógép és gyűjtőtartályos kaszálógépek beszerzése
2012.03.05.
2012.04.16.
D.163/2012.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat Polgármesteri Hivatala szerver és hardver konszolidációja és virtualizációja bérleti konstrukcióban
2012.03.05.
2012.04.16.
D.156/2012.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei projekt - COL 3 LOT1 és LOT4 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei kivitelezési munkáinak elvégzése 2. rész
2012.03.02.
2012.04.16.
D.263/2012.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
"Belső-Ferencváros kulturális negyed fejlesztése" projekten belül építési munkák Budapest IX. kerületében- 2-5. részajánlat
2012.04.12.
2012.04.16.
D.234/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
6317. j. Szekszárd-simontornyai összekötő út szilárd burkolattal történő kiépítése során mérnöki feladatok ellátása
2012.03.29.
2012.04.16.
D.228/2012.
Széchenyi István Egyetem
Szimbiózisban a régiónkkal - Piacközeli kutatási és oktatási kapacitások kiegészítő fejlesztése sikeres multidiszciplináris műszaki és természettudományos kutatásokhoz kapcsolódóan a Széchenyi István Egyetemen - informatikai eszköz beszerzése
2012.03.28.
2012.04.16.
D.169/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2012.03.06.
2012.04.16.
D.168/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Digitális törzskönyv karbantartás 2011
2012.03.06.
2012.04.16.
D.154/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.03.02.
2012.04.16.
D.138/2012.
ORFK Gazdasági Főigazgatóság
Flottakezelési szolgáltatást is tartalmazó bérleti szerződés 1.-3. rész és 4. rész tekintetében
2012.02.23.
2012.04.16.
D.139/2012.
Kelet-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-1.2.0/2f/09-2010-0064 projekt keretében a Kelet-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás szennyvízcsatorna és szennyvíztisztító telep megvalósításával kapcsolatos projektmenedzseri feladatok ellátása
2012.02.23.
2012.04.17.
D.173/2012.
Üllő Város Önkormányzata
Tálalókonyha 1000 adagos főzőkonyhává való fejlesztése, a kialakított főzőkonyha üzemeltetése, Üllő Város oktatási, nevelési intézményeiben napi háromszori étkeztetés biztosítása
2012.03.08.
2012.04.18.
3.Kf.27.025/2012/9.
Zala Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye
az intézményben ellátottak gyógykezeléséhez kapcsolódó különféle gyógyszerek két évben (24 hónap) szükséges kiszolgálása közvetlen lakossági gyógyszer ellátás tárgyban
2012.04.18.
D.183/2012.
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Szent Borbála Kórháza
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban, TIOP-2-2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt megvalósítása során
2012.03.13.
2012.04.18.
D.159/2012.
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Szent Borbála Kórháza
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban
2012.03.02.
2012.04.18.
D.269/2012.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését
2012.04.17.
2012.04.19.
D.157/2012.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Régészeti feltárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére Győr-Moson-Sopron megye közigazgatási határán belül
2012.03.02.
2012.04.19.
7.K.23.484/2011/14.
Szarvas Város Önkormányzata
Pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2012.04.19.
D.184/2012.
Cigánd Város Önkormányzata
Cigánd ÉMOP-4.3.1/B-09-2009-0014 iskolaépület felújítása 2012
2012.03.13.
2012.04.19.
D.241/2012.
Celldömölk Város Önkormányzata
Kemenes Vulkán Park kiegészítő építési munkái
2012.04.04.
2012.04.20.
D.178/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.03.09.
2012.04.21.
D.194/2012.
Végegyháza Község Önkormányzata
Végegyháza Egészségügyi szolgáltató központ komplex felújítása
2012.03.14.
2012.04.21.
D.180/2012.
Borszörcsök Község Önkormányzata
Borszörcsök község szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási beruházása
2012.03.12.
2012.04.21.
D.179/2012.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Maros folyó árvízvédelmi fejlesztése a román-magyar közös érdekeltségű területeken (decohr-huro/0802/110) projekt keretében üzemi út építése és gátőrtelepek infrastrukturális fejlesztése
2012.03.12.
2012.04.21.
D.177/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.03.09.
2012.04.23.
Kfv.VI.37.345/2011/4.
Heves Megyei Vízmű Zrt.
Villamos energia szállítása
2012.04.23.
D.222/2012.
Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár projekt keretében műszaki szakértői szolgáltatás beszerzése
2012.03.23.
2012.04.23.
D.198/2012.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
a békéscsabai Szabó Pál téri Áltakános Iskola épületenergetikai fejlesztése című projekt keretében a Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéznény kivitelezési munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2012.03.19.
2012.04.23.
D.181/2012.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat tulajdonában és a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. vagyonkezelésében lévő ingatlanok folyamatos és szükség szerinti mértékű takarítási és egyéb üzemeltetési feladatainak elvégzése
2012.03.12.
2012.04.23.
D.279/2012.
Almásfüzitő Község Önkormányzata
Azaum Római Tábor építési beruházásra vonatkozó szerződés
2012.04.21.
2012.04.24.
D.258/2012.
Egészségügyi és Szociális Intézmények Igazgatósága
Szolgátlatási szerződés ajánlatkérő telephelyein keletkező szennyes textília tisztítására, az ágynemű bérlésével
2012.04.11.
2012.04.24.
3.Kf.27.127/2012/3.
Dél-dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
DRV Zrt. egyes szennyvíztisztító műhelyének ellátása az iszap víztelenítéshez és iszap sűrítéshez adagolt polielektrolit termékkel, továbbá a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás-technikai szolgáltatási feladatok ellátása
2012.04.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el