Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.501/2017.
Dr.Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
2016. október 10-i szerződés alapján gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.18.
2017.10.09.
D.521/2017.
Mohácsi Kórház
Konszignációs raktár üzemeltetése (raktárkészlet folyamatos feltöltése) 2016. évben - Premed Pharma Kft. - Kbt. mellőzése
2017.08.28.
2017.10.06.
D.520/2017.
Mohácsi Kórház
Szemészeti lencsék beszerzése 2016. évben (OPC Szemészeti Termékközpont Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.28.
2017.10.06.
D.400/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi keretszerződés aneszteziológiai munkaállomások beszerzésére - 1. és 2. rész
2017.08.07.
2017.10.06.
D.480/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Zöldfelület kezelés, növények ápolása (Forlana Flow Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.05.
D.419/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medtech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.420/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Premier G Med Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.418/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medlines Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.421/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (B.Braun Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.492/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Diagnosztikák speciális anyagainak beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.475/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Járóbeteg ellátás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (ENDOBAR Egészségügyi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.474/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
CT, MR vizsgálat, klinikai kutatási vizsgálat szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Mediworld Plus Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.473/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Axiom, PACS rendszer szervízelés szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Siemens Healthcare Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.452/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gépjármű-javítás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Postaautó Duna Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.449/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Szívó redon drain beszerzése 2016.évben (B.Braun Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.447/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Alkohol és natrium chliridum beszerzése 2016. évben (Molar Chemicals Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.445/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.551/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Varrógépek és tárak beszerzése
2017.09.21.
2017.10.04.
D.512/2017.
Debreceni Egyetem
Adásvételi szerződés biológiai képalkotó eszközök beszerzésére - 3. rész
2017.08.21.
2017.10.04.
D.493/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése 2016. évben (Hunnia Gasztro Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.04.
D.477/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintéz
Textil mosás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Magyar Egészségügyi Mosodák Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.476/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Fekvőbeteg ellátás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (ANASTÁZIA-2005. Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.451/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Használt textíliák (orvosi ing, nadrág, köpeny) beszerzése 2016. évben (Szőtt Ker. Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.450/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Reagens cartridge beszerzése 2016. évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.448/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Egyszer használatos fecskendő beszerzése 2016. évben (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.446/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Injekciós oldat beszerzése 2016. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.444/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórházak
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.04.
D.507/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. december 19-i megrendelése alapján különféle tisztítószerek beszerzése 2016. évben (Anzenberger Hungary Németh Ferenc ev.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.10.03.
D.482/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.483/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Fresenius Medical Care Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.485/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.472/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Műszaki üzemeltetési szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Logo-Tex Ügyviteli Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.471/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Elektromos áram beszerzése 2016. évben (E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.470/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Műszaki anyagok beszerzése 2016. évben (ANAMED Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.469/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Textíliák beszerzése 2016. évben (SAMTEX Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.468/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Euromedic-Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.465/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Csavarok, alátétek, lemezek, implantátumok és drótok beszerzése 2016. évben (Sanatmetal Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.461/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Sebészeti varrógép beszerzése 2016. évben (Johnson & Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.441/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek beszerzése 2016. február 2.-i megrendelés alapján (Bio-Rad Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.443/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Gépek és berendezések karbantartási szolgáltatása 2016. évben (Medirex-Szeged Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.438/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi folyamat-támogatási szolgáltatás beszerzésére kötött szerződés 2014. július 31-én (Medicloud Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.03.
D.508/2017.
Nagyatádi Kórház
Mosatási szolgáltatás beszerzése 2016. évben (Dunántúli Mosodák Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.21.
2017.10.03.
D.481/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (TEVA Gyógyszergyár Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.484/2017.
Egyesített Szent István és Szent László Kórház Rendelőintézet
Gyógyszerek beszerzése 2016. évben (Unicorp Biotech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.17.
2017.10.03.
D.496/2017.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Városháza épületében végzendő tervezési munkák 1. és 2. rész
2017.08.17.
2017.10.03.
D.442/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Orvosi szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Euromedic Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.467/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Veszélyes hulladék áramtalanítás szolgáltatás beszerzése 2016. évben (NHSZ Szolnok Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.466/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Fecskendő és infúziós toldalékok beszerzése 2016. évben (B.Braunk Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.428/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2016. augusztus 25-én megkötött szerződés (Euromedic Pharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.527/2017.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
MedWorkS szoftvermodulok karbantartása, frissítése és jogszabálykövetése
2017.09.04.
2017.10.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el