Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.297/2020
Hatvani Tankerületi Központ
Bútorok és informatikai eszközök beszerzése
2020.07.31.
2020.09.09.
D.501/8/2007.
Hegyalja utca 6. számú Társasház
2007.09.14.
D.522/2024
Hegyközségek Nemzeti Tanácsa
VEKOP szemléletformálási feladatok ellátása EKR001677922021
2024.08.15.
2024.08.28.
D.540/2009.
Hegyvidék Lapkiadó
Vállalkozási szerződés a Hegyvidék Lapkiadó által szerkesztett időszakos kiadványok nyomtatása tárgyában
2009.09.11.
2009.10.19.
D.85/2017.
Heim Pál Gyermekkórház
A Heim Pál Gyermekkórház Gyöngyösi utcai telephelyének energetikai korszerűsítése
2017.02.23.
2017.03.21.
D.408/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés a Heim Pál Gyermekkórház D épületének és Fül-Orr-Gégészeti Osztályának a KEOP-5.6.0/12-2013-0002 számú projekt keretében történő épületenergetikai felújítási munkáinak elvégzése
2016.06.01.
2016.06.24.
D.397/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 Heim Pál Gyermekkórház, Madarász utcai kivitelezés - szerződésmódosítás
2016.05.30.
2016.06.22.
D.143/2021
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energiamegtakarítást célzó beszerzésének támogatása" elnevezésű, KEOP-5.6.0/E/15 számú projekt keretében
2021.03.22.
2021.06.02.
D.653/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzezésének támogatása" elnevezésű, KEOP - 5.6.0/E/15 számú projekt keretében"
2016.07.04.
2016.07.20.
D.413/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 azonosító jelű, pályázati felhívás keretében a szükséges tervezési feladatok elvégzése
2016.06.03.
2016.06.27.
2.Kf.27.003/2014/6.
Hejce Község Önkormányzata
Turisztikai gyakorlati oktatótanház felújítás- bővítése, parkoló-sétány építési munkálatai”
2014.05.22.
D.290/2013.
Hejce Községi Önkormányzat
Turisztikai gyakorlati oktatótanház felújítás-bővítése, parkoló-sétány építési munkálatai
2013.07.04.
2013.08.15.
24.K.27.528/2013/13.
Hejce Községi Önkormányzat
Turisztikai gyakorlati oktatótanház felújítás- bővítése, parkoló-sétány építési munkálatai
2013.12.03.
24.K.20.284/2012/9.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízrendezés tervezése és kivitelezése
2012.04.10.
D.691/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Óvoda építése Hejőpapi községben
2011.09.21.
2011.11.02.
Kfv.IV.37.328/2013/6.
Hejőpapi Község Önkormányzata
bel területi vízrendezés tervezése és kivitelezése
2014.04.01.
D.636/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízrendezés tervezése és kivitelezése tárgyában
2011.09.02.
2011.10.17.
D.419/2026
Hejőpapi Község Önkormányzata
Új bölcsőde és tálaló konyha építése EKR001928042024
2026.08.03.
D.199/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
A 1048/2017. (II.3.) Korm. Határozat keretében megvalósuló „Hagyományos Vadászati Módok Háza – Vadászati Múzeum mögött található ún. 13. számú épület külső felújításához kapcsolódó tervezési feladatait és a Keszthelyi Festetics-kastély integrált termék-és szolgáltatás fejlesztése című, GINOP-7.1.9-17-2020-00039 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló 13. sz. épület tervezési feladatainak ellátását. - Kbt. mellőzése
2022.06.01.
2022.09.29.
D.200/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
A Fenékpuszta majorság integrált termék-és szolgáltatás fejlesztése – Fenékpuszta majorság fejlesztése II. ütem című, GINOP-7.1.9-17-2020-00036 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló tervezési feladatok - Kbt. mellőzése
2022.06.01.
2022.09.29.
D.146/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Új kerti vasúti szakasz kialakítása - 2. rész Sín, kiegészítő elemek, híd és pályaudvar beszerzése EKR001214532020
2022.04.27.
2022.07.12.
D.546/2014.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2014.10.28.
2014.11.26.
D.130/2016.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2016.02.12.
2016.03.03.
D.212/2015.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2015.04.15.
2015.05.11.
D.24/2010.
Hencida Község Önkormányzata
A hencidai Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda óvodájának infrastrukturális és pedagógiai megújítása
2010.01.18.
2010.02.02.
D.792/2010.
Herceghalom Község Önkormányzata
Herceghalom településközpontjának fejlesztése a közlekedés, társadalmi élet és szabadidő színtereinek vonzóbbá tétele érdekében
2010.10.05.
2010.10.07.
D.32/2018
Herman Ottó Intézet Nonprofit Kft.
Stratégiai zajtérképek megújítása 2 részben vállalkozási szerződés alapján uniós nyílt közbeszerzési eljárást megindító ajánlattételi felhívást tartal
2018.02.08.
2018.03.07.
D.262/10/2009
Hernád Község Önkormányzata
Oktatási-nevelési intézmények fejlesztése Hernádon és Pusztavacson
2009.06.03.
2009.07.03.
D.8/2021
Hernád Nagyközség Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés megvalósítása Hernádon” 1. rész „Művelődési Ház és Polgármesteri Hivatal épületeinek külső hőszigetelése és nyílászáró cseréje” 2. rész „Művelődési Ház és Polgármesteri Hivatal épületeire napelemes rendszer telepítése” EKR000349392020
2021.01.07.
2021.02.12.
D.490/2020
Hernád Völgye és Térsége Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás
Aprítógép beszerzése EKR 000894342020
2020.11.17.
2021.01.11.
D.543/14/2008.
Hernád Völgye és Térsége Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás
„Hulladéklerakók környezetvédelmi felülvizsgálatának elvégzése,a felülvizsgálatok alapján a környezet védelme érdekében szükséges intézkedések meghatározása, hulladéklerakók rekultivációs kiviteli terveinek és költségvetéseinek elkészítése.”
2008.11.14.
2008.12.23.
D.163/2024
Hernádcéce Község Önkormányzata
„Vizsoly 09 hrsz külterületi út felújítása” EKR000001102024
2024.03.27.
2024.04.17.
D.292/2020
Hernádkak község Önkormányzata
Ipari park beruházás EKR000467582020
2020.07.29.
2020.08.13.
D.274/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Árvízvédelmi fejlesztések 1., 2., 3. részek
2011.04.29.
2011.06.06.
D.264/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Átalányáras vállalkozási szerződés keretében, Nagykinizs és Szentistvánbaksa Községek árvízvédelmi fejlesztése
2011.04.26.
2011.06.06.
D.713/2010.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés keretében Hernádkércs, Nagykinizs és Szentivánbaksa községek árvízvédelmi fejlesztése
2010.09.10.
2010.10.11.
D.283/2012.
Hernádvécse Község Önkormányzata
keménylombos vastag tüzifa vásárlása
2012.04.23.
2012.06.01.
D.127/2017.
Heroes Group Kft.
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2017.03.28.
2017.06.01.
D. 306/16 /2008
Heréd Község Önkormányzata
2009.08.01.
D.970/2010.
Heréd Község Önkormányzata
Heréd Község Önkormányzata települési szilárd hulladékának rendszeres gyűjtésére, elszállítására kötendő közszolgáltatási szerződés
2010.12.15.
2011.01.24.
D.407/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái (1. és 3. kérelmi elem)
2021.09.16.
2022.05.03.
D.348/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái EKR000922302019
2021.07.23.
2021.09.22.
D.321/ 12 /2008
Heves Megyei Önkormányzat
2008.08.14.
4.K.27.221/2016/10.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
2016.05.05.
D.256/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.258/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.257/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.255/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.254/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2017. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.887/2010.
Heves Megyei Bíróság
Törvényház épületének bővítése és rekonstrukciós munkáinak tervezése
2010.11.17.
2010.12.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el