Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.283/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 6130 HRSZ 9700 Szombathely Petőfi Sándor u. 14 című épület energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.283/2019
Autó Univerzál Kft.
LOL-716 frszú. MAN SL 222 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.250.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.283/2020
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Személyszállítási szolgáltatás beszerzése az EFOP-3.3.6-17-2017-00011 azonosítószámon regisztrált Mecseki természettudományos élményközpont fejlesztése program keretében
2020.07.23.
2020.08.07.
D.283/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP-6.1.4-16MI1-2017-00001 számú "Rendezvényhelyszínek infrastrukturális fejlesztése" projekthez kapcsolódó Csodamalom Bábszínház felújítása - Kbt. mellőzése
2021.06.15.
2021.08.10.
D.283/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szerződés jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártására, szállítására, telepítésére és üzemeltetésére”
2022.07.29.
2022.10.12.
D.283/2023
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Komplex Szociális Intézmény eszközbeszerzése” EKR001936782022
2023.07.15.
2023.08.16.
D.283/2024
Fővárosi Állat- és Növénykert
„A Fővárosi Állat- és Növénykert részére az állatok etetéséhez szükséges takarmányok és tápok beszerzése 15 részben” - 5. rész EKR001873812023.
2024.05.10.
2024.06.13.
D.283/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 10. rész - (Soproni Üzemegység) EKR001609462024
2025.05.05.
2025.07.07.
D.283/2026
Honvédelmi Sportszövetség
Gépjármű képzés katonáknak - Kbt. mellőzése
2026.06.08.
D.283/6/2007.
Budapesti Közlekedési Zrt. Képviseli: Dr. Szentmiklósi Péter ügyvéd
2007.07.06.
D.283/8/2008
Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium
2008.07.14.
D.283/8/2009
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal, képviseli: Dr. Berczi Norbert Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Berczi Norbert
Törzsadat-menedzsment rendszer szállítása, bevezetése
2009.06.10.
2009.06.30.
D.284/2010.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd MJV hosszú távon egészséges ivóvízzel való ellátása című projekt keretén belül, elvi engedélyes terv készítése, valamint előzetes környezeti hatástanulmány készítés és engedélyeztetése
2010.04.14.
2010.04.15.
D.284/2011.
Fényeslitke Község Önkormányzata
Fényeslitke Község Általános Iskolájának részére pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztésére informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítójának kiválasztása
2011.05.03.
2011.05.19.
D.284/2012.
Karácsond Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Karácsond község szennyvízelvezetés és -tisztítás projekt FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátására
2012.04.24.
2012.06.14.
D.284/2013.
Jászberény Város Önkormányzata
Jászsági Népi Együttes székháza meglévő épületének átalakítása, bővítése
2013.07.03.
2013.09.02.
D.284/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében szeizmikus vizsgálatok elvégzése szolgáltatás-megrendelés
2014.06.10.
2014.07.11.
D.284/2015.
Halászati és Öntözési Kutatóintézet
Adatállomány szolgáltatása - Kbt. mellőzése
2015.05.08.
2015.05.11.
D.284/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök, műtéti izolációs szettek, egészségügyi adminisztráció fogyóeszközei, hagyományos textília, vizsgálókesztyűk, sebészeti varróanyagok, valamint anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.284/2017.
Cegléd Város Önkormányzata
Közétkeztetési feladatok ellátása főző és melegkonyhák üzemeltetésére történő átvételével
2017.06.02.
2017.06.27.
D.284/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 1 HRSZ 9632 Sajtoskál, Rákóczi F. u. 1 című Vas Megyei pszichiátriai Betegek Otthona épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.284/2019
Autó Univerzál Kft.
IBC-931 frszú. VOLVO B10B/400 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.350.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.284/2020
Ráckeresztúr Község Önkormányzat
Szociális bérlakások felújítása EFOP-1.2.11-16
2020.07.23.
2020.08.05.
D.284/2021
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP-6.1.4-16-MI1-2017-00001 számú "Rendezvényhelyszínek infrastrukturális fejlesztése" című projekthez kapcsolódó Művészetek Háza nézőtér korszerűsítése - Kbt. mellőzése
2021.06.15.
2021.08.10.
D.284/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2022.07.29.
2022.10.20.
D.284/2023
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
MOME Vagyonvédelmi Szolgáltatás EKR000216212023
2023.07.17.
2023.09.15.
D.284/2024
Szegedi Nemzeti Színház
„őrzés védelmi és portaszolgálati feladatok” - 1. rész EKR000246312024
2024.05.13.
2024.07.19.
D.284/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 1. rész - Békéscsabai üzemegység EKR001609462024
2025.05.05.
2025.08.13.
D.284/2026
Honvédelmi Sportszövetség
HM-MH eseményeken közreműködés - árubeszerzés és szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2026.06.08.
D.284/9/2009
Százhalombatta Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Százhalombattán mentőállomás kivitelezésére
2009.06.10.
2009.07.13.
D.285/10/2006
Maglód Nagyközség Önkormányzata, képviseli: Buda Ügyvédi Iroda, dr. Buda György ügyvéd
Vállalkozási szerződés keretében Maglód nagyközség közigazgatási területén útépítési munkálatok elvégzése
2006.04.28.
2006.06.07.
D.285/2010.
Kiskunlacháza Nagyközség Önkormányzata
Kiskunlacháza közigazgatási területén központi (háziorvosi) ügyelet ellátása
2010.04.14.
2010.05.14.
D.285/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése vállalkozási szerződés alapján
2011.05.03.
2011.06.14.
D.285/2012.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós Művelődési Központ és Városi Könyvtár számára bútorok és eszközök beszerzése - I. része vonatkozásában
2012.04.24.
2012.07.10.
D.285/2013.
Fővárosi Önkormányzat Csarnok és Piac Igazgatósága
Ajánlatkérő kezelésében lévő kereskedelmi létesítmények, zöldterületek és a létesítményekhez tartozó járdák folyamatos tisztántartása (ide értve a téli hóeltakarítást és síkosság-mentesítést is), takarítása és hulladékmozgatása
2013.07.03.
2013.09.13.
D.285/2014.
Komárom Város Önkormányzata
"Komáromi geotermikus hőellátó rendszer kiépítése" című, KEOP-4.10.0/B/12-2013-0065 jelű pályázat keretében kiviteli tervek elkészítése szolgáltatás-megrendelése
2014.06.10.
2014.07.11.
D.285/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.munkavállalói részére
2015.05.08.
2015.06.22.
D.285/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem című projekt keretében "Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzése a KDOP-3.1.1/D-2010-0001 számú projekt keretében"
2016.04.20.
2016.04.26.
D.285/2017.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
MedWorkS szoftvermodulok karbantartása, frissítése és jogszabálykövetése
2017.06.02.
2017.06.16.
D.285/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 5554 HRSZ 9700 Szombathely, Gagarin u. 5. című Vas Megyei Szakosított Szociális Intézet épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.285/2019
Autó Univerzál Kft.
HYK-346 frszú. VOLVO B7R/250 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.285/2020
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Ultrahang beszerzések két részben” EKR000671422019
2020.07.23.
2020.08.05.
D.285/2021
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetési feladatok átmeneti időszakra történő ellátása EKR 000530842020
2021.06.17.
2021.07.09.
D.285/2022
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
Színpadi látványtechnika működtetése, továbbá különböző rendezvények hangtechnikai működtetése, illetve média szolgáltatás és televíziós közvetítés biztosítása - Kbt. mellőzése
2022.07.29.
2022.10.20.
D.285/2023
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
„Távvezetéki szigetelők, szerelvények, sodronyok” - 2. rész EKR000365912023
2023.07.18.
2023.09.15.
D.285/2024
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum
Takarítási feladatok ellátása a Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola vonatkozásában - Kbt. mellőzése
2024.05.15.
2024.07.17.
D.285/2025
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
„Alépítményi és helyreállítási munkák - 12 részben” - 3. rész - Szeghalmi üzemegység EKR001609462024
2025.05.05.
2025.08.13.
D.285/2026
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Kórházak őrzése-2025” - 2. rész - Kórházak őrzése - BP és Országos Intézmények EKR000267432025
2026.06.08.
2026.07.22.
D.285/9/2008
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága képviseli: Szentmiklósi & Társai Ügyvédi Iroda
2008.07.22.
D.286/10/2010.
Hit Gyülekezete
Érték, kreativitás, esélyegyenlőség - a Huszár Gál Gimnázium Általános Iskolai és Alapfokú Műveszetoktatási Intézmény új épületrésszel való bővítése
2010.04.15.
2010.05.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el