Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.901/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Adásvételi szerződés orvostechnikai eszközök (medikai bútorok és mobíliák) beszerzésére a TIOP-2.2.8/14 azonosító számú, „Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása” c. kiemelt projekt keretében
2015.12.21.
2016.01.08.
D.902/2015.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2015.12.21.
2016.02.01.
D.898/2015.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Pontszerű karbantartási, kisebb beruházási és kapcsolódó munkák elvégzése - 2., 3., 7., 9., 10. részek
2015.12.21.
2016.01.11.
D.906/2015.
Új Nemzedék Központ Nonprofit Közhasznú Kft.
Közbeszerzési terv készítésének elmulasztása
2015.12.22.
2016.01.26.
D.903/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Laboratóriumi reagensek beszerzése és a vizsgálatok végzéséhez szükséges laboratóriumi műszerek biztosítása
2015.12.22.
2016.02.10.
D.905/2015.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, Ferenczy Múzeum
Takarítási szolgáltatás, őrzés-védelem szolgáltatás 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.22.
2016.01.29.
D.904/2015.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefváros Önkormányzata
KMOP-5.1.1/B-12-k-2012-0001 Budapest - Józsefváros, Magdolna Negyed Program III. c. projekt
2015.12.22.
2016.02.17.
D.909/2015.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
Funkcionális integrációt támogató fejlesztés a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház és a Dr. Réthy Pál Kórház-Rendelőintézet együttműködésében TIOP projekt keretén belül mosodai gépek szállítására vonatkozóan - 1. rész
2015.12.23.
2016.01.18.
D.912/2015.
Hódmezővásárhelyi Köztisztasági Nonprofit Kft.
Települési szilárd hulladék befogadása és kezelése
2015.12.23.
2016.02.16.
D.914/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2016.01.15.
D.908/2015.
FŐTÁV Zrt.
Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása a FŐTÁV Zrt. telephelyein, ingatlanjain (karbantartás, takarítás, kertészet, rovar és rágcsáló irtás)
2015.12.23.
2015.12.31.
D.907/2015.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése kivitel. és eng. fővállalkozási szerződés keretében
2015.12.23.
2016.01.21.
D.910/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítési és hóeltakarítási munkálatok elvégzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére a 2015/2016 év telén, vállalkozási szerződés keretében - 2. rész
2015.12.23.
2016.02.17.
D.911/2015.
Közgép Zrt., A-Híd Építő Zrt. kérelmezettek
M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz új Tisza-híddal kivit. munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire
2015.12.23.
2016.03.25.
D.913/2015.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Biatorbágy Város közigazgatási területén hulladékgyűjtés és kapcsolódó szolgáltatások
2015.12.23.
2016.01.27.
D.915/2015.
Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum
Levéltári szoftver modul-, licence beszerzése
2015.12.28.
2016.01.25.
D.917/2015.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Éves terv-tény adatok auditja (KBE/135/2015.)
2015.12.28.
2016.01.11.
D.916/2015.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
C íves sebészeti képerősítő
2015.12.28.
2016.01.25.
D.926/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Belgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, készenlét, belgyógyászati feladatok ellátása, ingatlan bérleti díj (Exigens-Med Bt. )2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.924/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét (TRANS-SPORTOPÉDIA Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.923/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét (NADER-KOZAK Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.922/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortropédiai szakorvosi feladatok, az ügyelet és készenlét, költségtérítés (COXA Bt.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.921/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiás szakorvosi feladatok ellátása (Nádudvari és Társa Orvosi Bt.) - 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.27.
D.920/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Aneszteziológiai és intenzív terápiai szakorvosi feladatok a fekvőbeteg ellátás körében, valamint ortopédiai rendkívüli műtéti nap (KIMLIEN Bt.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.919/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Sebészeti szakorvosi feladatok a járó és fekvőbeteg-ellátás körében készenlét ellátásával (SURG-MED Kft.) - 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.943/2015.
Kátai Gábor Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungaropharma Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.946/2015.
Kátai Gábor Kórház
Fekvőbetegellátás -szakorvosi ellátás szemészet (Sanamed Nonprofit Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.936/2015.
Heves Város Önkormányzata
Római katolikus templom felújítási munkáinak ellátásval kapcsolatos beszerzések
2015.12.29.
2016.01.29.
D.941/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Magyar Telekom Zrt.) 2012., 2013., 2014. években - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.942/2015.
Semmelweis Egyetem
Operációs mikroszkóp beszerzése a Semmelweis Egyetem Urológiai Klinika részére
2015.12.29.
2016.01.14.
D.945/2015.
Kátai Gábor Kórház
Szoftverkövetési szolgáltatás (GlobeNet Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.931/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Synthes Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.930/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Karbantartás (Röntgentechnikai Kft.) - Kbt.. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.928/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Gyógyszerészeti tevékenység (Anae-Medic Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.927/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Egészségügyi közszolgáltatás ellátásban történő közreműködés - belgyógyászati, kardiológiai szakorvosi feladatok ellátása (Dr.Al-Maktari Bt.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.918/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Csecsemő- és gyermekgyógyászati szakorvosi feladatok ellátása, ügyelet, készenlét, gyermek pulmonológiai szakorvosi feladatok ellátása járóbeteg ellátás körében - (G-MED-ING Humán Szolgáltató Bt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.932/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Sanatmetal Kft.) 2011. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.925/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Hétköznapi, hétvégi, ünnepnapi szakorvosi ellátás ügyeleten (Dr.Annua Károly) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.05.
D.933/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Traumatológiai és ortopédiai implantátumok beszerzése (Medimetal Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.935/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Eseti gyógyszerszállítás (Molar Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.944/2015.
Kátai Gábor Kórház
Vegyszerbeszerzés (PannonLoog Invest Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.937/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzés (Axiál Kft.) - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.938/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatásbeszerzés, bérleti díj, védekezési tevékenységgel kapcsolatos szolgáltatás (Hard-Tech Bt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.939/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Áru- és szolgáltatás beszerzése (Axiál Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.940/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Szolgáltatás beszerzése (Solvex Kft.) - 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.929/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Palackos gázok, eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítása (SIAD Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.01.28.
D.934/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Betegirányítói feladatok ellátása (Intrapol-Security Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.08.
D.947/2015.
Kátai Gábor Kórház
Járóbeteg ellátás (radiológiai tevékenység) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.29.
2016.02.01.
D.948/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.12.31.
2016.02.03.
D.951/2015.
Budapest IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Megbízási szerződés projektmenedzsmenti feladatok ellátására, tájékoztatás és nyilvánosság biztosítására, városmarketingre, illetve közbeszerzések lebonyolítására
2015.12.31.
2016.01.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el