Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.847/2015.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése az Észak-Alföldi régióban
2015.11.25.
2015.12.10.
D.850/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból - 2,3,4,6,7,9,12,14,15,16,17,18,19,20,21,31,32,33,34 részek
2015.11.30.
2016.01.05.
D.852/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
K1573 - Szolgáltatási szerződés keretében az FKF-Nonprofit Zrt. munkavállalói részére a képernyős munkakörben dolgozó munkavállalók látásának vizsgálata és a képernyő előtti munkavégzéshez szükséges, éleslátást biztosító szemüvegek elkészítése
2015.12.01.
2016.01.21.
D.851/2015.
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
Szolgáltatási koncesszió keretében a Heves megyei regionális hulladékgazdálkodási rendszerelemek engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, a munkák elvégzéséhez szükséges minden engedély beszerzése és a kivitelezési munkák megvalósítása, továbbá a megépített művek közszolgálatás keretében 2030. április 1-ig történő üzemeltetése.
2015.12.01.
2016.02.29.
D.853/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Gyógyszerbeszerzés - 2014. (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.854/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Orvosi segédanyagok és egyéb működési jellegű anyagok - 2013. (Diagnosticum Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.856/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Mosodai és vegytisztító szolgáltatás, textíliák javítása - 2013. (Miskolci Patyolat Szolgáltató Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.855/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Betegellátás étkeztetési feladatok - 2014. (Hód-Menza Kereskedelmi és Szolgáltató Kht.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.859/2015.
Hansa LKM Nyersanyagfeldolgozó és Kereskedelmi Kft.
Hulladékhasznosító gépek beszerzése a Hansa LKM Kft-nél - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.858/2015.
Abaújszántó Város Önkormányzata
Történelmi strandfürdő felújítása során a "Strandmedence befejező munkálatai" építési beruházás
2015.12.03.
2016.01.18.
D.857/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Adásvételi szerződés a KEOP-2.1.3/11-2013-0001 azonosítószámú „Tájgazdálkodási infrastruktúra fejlesztése a Bodrogközben és benne a Cigándi árvízszint csökkentő tározó területén” című projekt megvalósításához szükséges eszközök beszerzésére
2015.12.03.
2016.01.18.
D.860/2015.
Fuvar Logisztik Kft. "f.a."
Brikettáló üzem létrehozása - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.861/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.03.
2016.01.05.
D.862/2015.
Gönc Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/N/14-2014-0431 "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása Göncön" elnevezésű projekt kivitelezésére
2015.12.04.
2015.12.09.
D.863/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechn. eszközök gép-műszerek, mobiliák, bútorok beszerzése adásvételi szerződés a TIOP „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafej. a Zala Megyei Kórházban” projekt … - 7.rész
2015.12.04.
2015.12.22.
D.864/2015.
Országos Vérellátó Szolgálat
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c és e vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése- 1. rész
2015.12.07.
2016.01.18.
D.866/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
"Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben" c. projekt - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.26.
D.874/2015.
Parádsasvár Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.872/2015.
Sirok Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.870/2015.
Mátraballa Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.869/2015.
Mátraderecske Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.868/2015.
Parád Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.865/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Lélekkel a Körösök mentén" - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében projekt
2015.12.08.
2016.01.21.
D.873/2015.
Recsk Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.871/2015.
Bodony Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.867/2015.
Almási Balogh Pál Kórház Egészségügyi és Szolgáltató Nonprofit Kft.
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.12.08.
2016.01.20.
D.879/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle ágyak és éjjeliszekrények szállítása (Pro-Klinmed XXI. Eü. Kft.) 2011-2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.878/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.877/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Friz '95 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.876/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Szefi Plusz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.880/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle javítási és üzembe helyezési szolgáltatások (Forex Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.875/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.881/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
Orvosi gáz vásárlása és annak tárolására szolgáló palackok bérlése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.10.
2015.12.15.
D.882/2015.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Adásvételi szerződés a Pilisborosjenői Mesevölgy Óvoda telephely óvodájának eszközbeszerzésére
2015.12.10.
2016.01.11.
D.883/2015.
Országos Bírósági Hivatal
A Griffsoft Informatikai Zrt. által üzemeltetett "Forrás SQL alapokon működő Gazdálkodási Integrált Informatikai Rendszer (GIIR) fejlesztése, valamint teljes körű támogatása"
2015.12.10.
2015.12.23.
D.884/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2015.12.11.
2016.01.18.
D.885/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények gyógyszerellátásának biztosítása - GYO-010/2015/KM - 3., 4., 6. és 9. részek
2015.12.11.
2016.02.08.
D.886/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Szent Lázár Megyei Kórház beszerzései ellen - részekre bontás, ill. az egybeszámítási szabályok megkerülése - Kbt. mellőzése
2015.12.12.
2016.01.05.
D.887/2015.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Projektirodai, elemzői, szakértői tanácsadás
2015.12.14.
2016.01.13.
D.888/2015.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
"Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása" tárgyú ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítan
2015.12.14.
2015.12.18.
D.889/2015.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház (Almási Balogh Pál Kórház)
Adásvételi szerződés az ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 azonosító számú "Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-Magyarországi régióban" tárgyú projekt kapcsán a rehabilitációs eszközök beszerzése
2015.12.15.
2016.01.25.
D.890/2015.
Natur Vital System Szolgáltató Nonprofit Kft.
Üzemterület kialakításához szükséges technológia kiépítése - Kbt. mellőzése
2015.12.15.
2016.01.12.
D.891/2015.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Adásvételi szerződés a "Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0002 számú projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó hulladékgyűjtő edények és konténerek beszerzésére - 2. rész
2015.12.16.
2016.01.28.
D.892/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése II.rész.
2015.12.16.
2016.02.12.
D.894/2015.
Kaposvári Egyetem
Villamos energia beszerzése a Kaposvári Egyetem, a Kaposvári Egyetem Egészségügyi Centruma és intézményeik részére 2016 évre
2015.12.17.
2016.01.29.
D.893/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.17.
2016.01.14.
D.895/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Gyoma (kiz.) - Békéscsaba (kiz.) pályaépítés, valamint Cegléd villamos alállomás kivitelezési munkákhoz kapcsolódó mérnöki tevékenység tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
D.896/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Lepsény (bez.) - Szántód-Kőröshegy (kiz.) vasúti vonalszakasz kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
D.897/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vasút építési beruházási munkák lebonyolítását támogató szakértői feladatok (független mérnöki, lebonyolítói, műszaki ellenőri, ellenőrző mérnöki (FIDIC mérnöki), műszaki szakértői, tervellenőri) ellátására, FIDIC rendszer feltételei szerint
2015.12.18.
2016.02.09.
D.899/2015.
Nyíradonyi Vagyonkezelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Nyíradony, Temesvári u. 1866/1/A hrsz. alatti élelmiszerüzlet bővítési munkálatai
2015.12.21.
2016.01.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el