Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.1004/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.29.
2012.02.06.
D.1003/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.29.
2012.02.06.
D.990/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2011.12.27.
D.991/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2011.12.27.
D.357/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz, vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasúti üzemi, stb. épületek és rakodó építmények bontásának tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.358/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak építési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, üzemi épületek magasépítészeti, stb. munkák kiviteli tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.354/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz és csatlakozó építmények kivitelezési munkái
2012.05.24.
2012.06.15.
D.292/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Az Észak Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2012.04.26.
2012.07.03.
D.234/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
6317. j. Szekszárd-simontornyai összekötő út szilárd burkolattal történő kiépítése során mérnöki feladatok ellátása
2012.03.29.
2012.04.16.
D.196/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.14.
2012.05.02.
D.187/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.13.
2012.03.19.
D.169/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2012.03.06.
2012.04.16.
D.988/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Pilisvörösvár(kiz.) - Piliscsaba (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2012.02.06.
D.989/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz.) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.12.23.
2012.02.06.
D.797/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
K001.07. Győr keleti iparterület különjárását biztosító közutak fejlesztéséhez kapcsolódó mérnöki feldatok elvégzése
2011.10.21.
2011.11.28.
D.177/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása.
2011.03.22.
2011.04.21.
D.213/2010.
NIF Zft. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A MK és Szlovák Köztársaság közös államhatárán, Szécsény (Pösténypuszta)-Pető (Pet'ov) települések között, a V.23. és V.24. határjelek térségében, Ipoly folyó 141-800 km sz. közúti híd és a kétoldali útkapcsolat kivitelezési munkái
2010.03.22.
2010.05.05.
D.247/14/2010.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza 49. sz. főút (234+239-268+000 km sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.04.01.
2010.05.27.
D.648/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autóút vízelvezetése miatt szükséges törökbálinti vízrendezési beavatkozások kivitelezése (A000.39)
2015.08.07.
2015.09.17.
D.383/2012.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Kelenföld(kiz.) - Százhalombatta(bez.) vasútvonalszakasz kiviteli és tender terveinek, valamint a kivitelezésre irányuló közbeszerzési eljárás III., IV. és V. köteteinek elkészítése
2012.06.12.
2012.07.19.
D.1043/2016.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Keretmegállapodás megkötése rendezvényszervezés, szórólapozás (nyitó és zárórendezvények, sajtótájékoztatók, lakossági fórumok, a NIF Zrt. rendezvényei, EU kommunikációhoz tartozó szórólapozás) tevékenység végzésére
2016.12.27.
2017.02.17.
D.723/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Rákos (kiz.)-Hatvan-Miskolc-Nyíregyháza (kiz.) vasútvonal engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2015.09.11.
2015.09.28.
D.346/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Csorna elkerülő II. ütem régészeti feltárás gépi- és kézi földmunkáinak elvégzése tárgyában
2015.05.28.
2015.07.13.
D.26/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2015.01.14.
2015.02.24.
D.525/2013.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu - Csorna szakaszán" vállalkozási keretszerződés keretében
2013.11.29.
2013.12.04.
D.361/2012.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés a 68. sz. főút Nagyatád elkerülés kivitelezési munkáinak elvégzésére
2012.05.31.
2012.07.09.
D.237/2012.
NIF (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
4444. j. út Elek átkelési szakasz 10+276,98-12+605,51 szelvény között és Elek országhatár 0+000-1+394,64 km szelvény közötti útszakasz átépítése.
2012.04.02.
2012.05.14.
D.255/2010.
NIF (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49. sz. főút Vásárosnamény (268+000-279+900 kmsz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkái elvégzése
2010.04.02.
2010.04.30.
D.541/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF UA haszonanyag energetikai hasznosítás-2020.10 EKR001094082020
2020.12.18.
2020.12.23.
D.294/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Elektronikus hírközlési szolgáltatások megrendelésére vonatkozó szerződés - Kbt. mellőzése
2020.07.30.
2020.10.08.
D.534/2020
NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SRF/RDF energetikai hasznosítás-Keretmegállapodás - RDF haszonanyag energetikai hasznosítás - 4. és 6. része EKR001081602020
2020.12.14.
2020.12.23.
D.1/2018
NGM-TÉR6 Beruházásszervező és Lebonyolító Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Budapest I. kerület Szentháromság tér 6. szám alatti egykori pénzügyminisztériumi épület rekonstrukciójához kapcsolódó projekt mérnök-lebonyolító és műszaki ellenőri feladatok ellátása - keretszerződés keretében
2018.01.02.
2018.01.15.
D.101/2013.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
2014-2020-as operatív programok ex-ante értékelése és stratégiai környezeti vizsgálata - Vállalkozási szerződés 1. rész
2013.03.01.
2013.04.11.
D.452/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.20.
2012.07.25.
D.435/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.07.11.
2012.07.13.
D.404/2011.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Elektronikus aláírás hitelesítés-szolgáltatás keretében minősített tanúsítvány kiadás szolgáltatás nyújtása, BALE minősítésű aláírás létrehozó eszköz szállítása és időbélyeg szolgáltatás beszerzése
2011.06.10.
2011.08.01.
D.421/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
ETE/IPA/ENPI programok lebonyolítását támogató IT rendszer fejlesztése
2012.07.02.
2012.08.13.
D.393/2012.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Vállalkozási keretszerződés, műszaki-szakmai tanácsadói feladatok ellátása a KEOP pályázatok értékelésére, valamint KEOP pályázatokkal kapcsolatos helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatására irányuló feladatok ellátása 2 részben
2012.06.15.
2012.07.06.
D.932/2011.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Produkciós feladatok, PR feladatok, rendezvényszervezés 2. rész
2011.12.08.
2011.12.30.
D.295/2013.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés KEOP 1-7 prioritás vonatkozásában általános tanácsadási feladatok ellátása
2013.07.08.
2013.08.21.
39.Kpk.44.833/2013/4.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatása
2013.03.06.
D.189/2018
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Pest Megye 2222 HRSZ 2085 Pilisvörösvár, Fő u. 147. Napraforgó Speciális Otthon épületeinek energetikai felújítására
2018.05.24.
2018.07.11.
D.684/2017.
NFSI Nemzeti Fejlesztési és Stratégiai Intézet Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az NFSI hatáskörébe utalt építési beruházások megvalósítására Magyarországon 1. versenyújranyitási csomaghoz kapcsolódó műszaki ellenőri feladatellátásra
2017.12.29.
2018.02.01.
D.213/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.06.03.
2022.07.08.
D.193/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.05.26.
2022.06.01.
D.102/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Vállalkozási szerződés a „Gétye település ivóvízminőség javítása és vízellátásának fejlesztése elnevezésű KEHOP-2.1.3-15-2019-00088” azonosítószámú projekt keretében megvalósuló komplex előkészítési feladatainak ellátására”
2021.03.05.
2021.05.21.
D.308/2020
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Vállalkozási szerződés keretében a KEHOP-2.1.1.-15-2017-00024 azonosító számú "A Baranya megyei Sellye Térségének Ivóvízminőség - javító Programja B" projekt tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint EKR000301482020
2020.08.05.
2020.09.24.
D.93/2019
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Keretmegállapodás a KEHOP keretein belül a 2014-2020-as európai uniós programozási időszakban megvalósuló víziközmű projektek megvalósításához, a víziközművek üzembe helyezéséhez és fenntarthatóságához kapcsolódó szakértői feladatok ellátására
2019.03.22.
2019.04.12.
D.544/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2021.12.16.
2022.01.31.
D.290/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
"NFP_DTK_gyűjtő- és szállító járművek beszerzése" EKR001334092020
2021.06.18.
2021.08.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el