Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.360/2021
Klebelsberg Központ
„TABLET-TÁROLÓ SZEKRÉNYEK BESZERZÉSE” - 2. rész EKR000463942020
2021.07.30.
2021.09.24.
D.85/2022
Klebelsberg Központ
Miskolci HO épületenergetikai fejlesztése EKR001075302020
2022.03.02.
2022.04.12.
D.107/2019
Klebelsberg Központ
Interaktív panel beszerzése, valamint akkreditált e-learning képzés szolgáltatás nyújtása az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 "Digitális kompetencia fejlesztése" című projekt keretében
2019.04.10.
2019.05.08.
D.323/2021
Klebelsberg Központ
Humanoid robot, drón és 3D nyomtató beszerzése - 2. rész EKR000558732020
2021.07.09.
2021.08.12.
D.711/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.11.03.
2026.02.24.
D.258/2023
Klebelsberg Központ
„KK Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium” EKR000777252019
2023.07.03.
2023.09.21.
D.473/2022
Klebelsberg Központ
Miskolci HO épületenergetikai fejlesztése EKR001075302020
2022.12.01.
2023.01.18.
D.278/2018
Klebelsberg Központ
Tablet-tárolószekrények beszerzése az EFOP-3.2.4-16-2016-00001 azonosítószámú, Digitális kompetencia fejlesztése című projektben határidős adásvételi szerződés keretében
2018.08.10.
2018.09.12.
D.67/2026
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2026.02.18.
2026.03.11.
D.803/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.12.16.
2026.01.28.
D.802/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.12.16.
2026.01.28.
D.450/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.449/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.448/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.07.14.
2025.07.22.
D.442/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.11.
2025.08.13.
D.441/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.11.
2025.08.13.
D.440/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.07.11.
2025.08.13.
D.220/2024
Klebelsberg Központ
„KRÉTA eszköznyilvántartó modul bevezetése” EKR001514812021
2024.04.18.
2024.07.24.
D.772/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.12.04.
2026.02.24.
D.710/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.11.03.
2026.02.24.
D.709/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.11.03.
2026.02.24.
D.771/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.12.04.
2026.02.24.
D.770/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 1.rész Közép-Magyarországi Régió EKR001817012024
2025.12.04.
2026.02.24.
D.554/2023
Klebelsberg Központ
„EFOP-4.1.11-21 Okostanterem kialakítása, VI Bútorbeszerzés (1587)" - 2. rész EKR000007562024
2023.12.11.
2024.02.14.
D.101/2021
Klebelsberg Központ
Humanoid robot, drón és 3D nyomtató beszerzése - 2. rész EKR000558732020
2021.03.05.
2021.04.07.
D.30/2021
Klebelsberg Központ
Tablet-tárolószekrények beszerzése - 2. rész EKR000463942020
2021.01.22.
2021.02.26.
D.815/14/2005.
Kocsola Község Önkormányzata
A virtualitás valós termékei (IKT alapú iskola felújítás Kocsolán)
2005.10.17.
2005.12.04.
D.963/2016.
Kocsér Község Önkormányzata
Hulladékgazdálkodási közszolgáltatási szerződés Kocsér község települési szilárd hulladékának összegyűjtésére és ártalmatlanításra történő elszállítására
2016.11.16.
2016.11.30.
D.604/2024
Kocsér Község Önkormányzata
Kocsér Község mini bölcsőde fejlesztése II. ütem
2024.09.16.
2024.12.12.
D.399/2009.
Kocsér Község Önkormányzata
Kocsér Község belterületi csapadékvíz-elvezetése
2009.07.22.
2009.08.18.
D.572/2015.
Kodina Fuvarozási, Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
"Komplex vállalati technológia - fejlesztés a KODINA Bt-nél" c. projekt megvalósítása
2015.07.17.
2015.08.05.
13.K.33.316/2005/16.
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola, Gimnázium, Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola, képviseli dr. Babay Ákos ügyvéd
Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola, Gimnázium, Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola tanulói és dolgozói közétkeztetésének biztosítása
2006.03.24.
D.549/2024
Kokad Községi Önkormányzat
„Útfejlesztések Kokad településen” - 2. rész (Külterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.548/2024
Kokad Községi Önkormányzat
Útfejlesztések Kokad településen - 1. rész (Belterületi útfejlesztés Kokad településen) EKR000862282024
2024.08.28.
2024.09.05.
D.148/2021
Kokas Árpádné
"Falusi turisztikai szálláshely építése, valamint g" EKR000971632018
2021.03.24.
2021.06.14.
D.341/2013.
Kolontár Község Önkormányzata
Kolontár Község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása - pótmunka
2013.08.01.
2013.09.02.
D.133/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthon
Zalaszentgrót TIOP-3.4.2-11-1/2012-0099 pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.135/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthona
Türje TIOP-3.4.2-11/1-2012-0089 pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.134/2015.
Kolping Idősek Ápoló-Gondozó Otthona
Türje KEOP pályzatból megvalósított kivitelezés
2015.03.11.
2015.03.25.
D.535/2020
Komló Város Önkormányzat
„Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Energetikai számítások elvégzése”
2020.12.15.
2021.02.25.
D.355/2019
Komló Város Önkormányzat
„Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Energetikai számítások elvégzése”
2019.06.28.
2019.09.09.
D.354/2019
Komló Város Önkormányzat
"Szent Borbála Otthon épületenergetikai korszerűsítése Komlón” című pályázathoz kapcsolódó Projekt Terv elkészítése
2019.06.28.
2019.09.09.
D.288/2017.
Komló Város Önkormányzata
Bányászati eszközök vásárlása (Hoffman György János) 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.06.06.
2017.06.30.
D.619/2009.
Komló Város Önkormányzata
Államreform Operatív Program keretén belül az ÁROP 1.A.2/A-2009-0209 kódszámú "Szolgáltató Hivatal Komlón"
2009.10.14.
2009.11.23.
D.496/2019
Komlói Egészségcentrum, Bányászati Utókezelő és Éjjeli Szanatórium Egészségügyi Központ
Stryker full-HD video endoszkópos rendszer új kameraegységgel, kamerafejjel, fényforrással, monitorral, állvánnyal, valamint a Stryker full-HD video endoszkópos rendszerhez 1 db medikai archiváló rendszer, 2 db 10 mm/30 fok optika és 2 db szívó öblítő szett - Kbt. mellőzése
2019.10.10.
2019.12.18.
D.612/2017.
Komlói Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
Komló és Térsége szociális alapszolgáltatásainak komplex fejlesztése megnevezésű pályázat keretében informatikai és egyéb eszközök beszerzése - 1. rész
2017.11.08.
2017.12.20.
D.25/2018
Komlói Kistérség Többcélú Önkormányzati Társulás
„Komló és Térsége szociális alapszolgáltatásainak komplex fejlesztése megnevezésű pályázat keretében informatikai és egyéb eszközök beszerzése”
2018.01.30.
2018.02.28.
D.436/2021
Kommentár Alapítvány
Balatonszepezd Képzési Központ kivitelezés EKR000830672021
2021.10.06.
2021.10.25.
D.391/2022
Kommentár Alapítvány
Tranzit Ház Közösségi Tér és Képz. Kp. kivitelezés EKR000008662022
2022.10.10.
2022.11.25.
D.72/2010.
Kompolt Község Önkormányzata
Új, korszerű óvoda építése Kompolton
2010.02.03.
2010.02.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el