Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.564/2013.
Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére, 1. rész
2013.12.30.
2014.01.16.
D.551/2013.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Szállítási szerződés nyomtatók és kellékanyagok beszerzésére
2013.12.19.
2014.01.16.
D.546/2013.
Hatvan Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-3.2.1/D-11-2011-0035 számú projekt keretén belül Hatvan Város Önkormányzata helyi jelentőségű vízvédelmi rendszereinek fejlesztésére - Újhatvan belterületi csapadékvíz rendezésére
2013.12.17.
2014.01.16.
12.K.33.750/2013/7.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
„Megbízási keretszerződés” „4-es metró műszaki tanácsadás”
2014.01.17.
4.K.33.014/2013/8.
Budapest Főváros Önkormányzata (1052 Budapest, Városház u. 9-11.)
BKISZ projekt - Csatornázás II. Tender
2014.01.17.
D.555/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
1 db TEMSA Metropol típusú használt autóbusz beszerzése -Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.17.
D.553/2013.
Nagykálló Város Önkormányzata
Kölcsönszerződés 875 millió Ft. kölcsön nyújtása iránt
2013.12.20.
2014.01.17.
D.1/2014.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Város belvíz elvezető rendszerének fejlesztése
2014.01.02.
2014.01.20.
D.570/2013.
Szada Község Önkormányzata
"Jövőnk a gyermek! Óvodai férőhelybővítés Szada Községben" című, KMOP-4.6.1-11-2012-0001 azonosító sz. projekt teljes körű generál-kivitelezése a befejezési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.12.30.
2014.01.20.
D.561/2013.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Önkormányzati Társulás
Érd és Térsége szennyvíz-csatornázása projekt diósdi és tárnoki hálózatépítési munkái 2. rész LOT T, Tárnok/KEOP-1.2.0/2F/2009-0001/ projekt keretében szennyvízcsatorna hálózati kivitelezése és útburkolat ideiglenes helyreállítása
2013.12.23.
2014.01.20.
D.535/2013.
VAN Alapítvány
Keresd a helyit - Regionális kampány a helyi élelmiszerek közösségi, környezeti és gazdasági előnyeinek edukálására
2013.12.07.
2014.01.20.
3.Kf.650.246/2013/8.
Duna Tv Zrt
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2014.01.21.
3.Kf.650.230/20I3/7.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda város szennyvízcsatornázásának II. üteme
2014.01.21.
D.557/2013.
Nem Adom Fel Alapítvány
"Nemadomfel HÁz - A remény közopntja Szendrőládon és az Edelényi kistérségben" c. projekt keretében családi napközi kialakítása, meglévő épület felújítása, bővítése, átalakítása
2013.12.21.
2014.01.21.
D.6/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Bérleti szerződés – a 2014. évi Műkorcsolya EB televíziós közvetítéséhez szükséges 1 db HD mobil közvetítő egység és kiegészítő műszaki eszközeinek bérlete
2014.01.07.
2014.01.22.
D.532/2013.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2013.12.06.
2014.01.22.
D.545/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 3. rész
2013.12.16.
2014.01.22.
D.544/2013.
Vámosszabadi Község Önkormányzata
"Kerékpárutak határok nélkül - az építés 1. fázisa"
2013.12.13.
2014.01.22.
D.527/2013.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Az egykori bombázó lőtér északi részének rehabilitációja, földmunkák elvégzése területrendezése és a kapcsolódó szárzúzásal és gyeptelepítéssel
2013.12.02.
2014.01.24.
1.K.27.157/2013/9.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
2014.01.24.
D.549/2013.
Detek Község Önkormányzata
Árvíz okozta károk helyreállítása Detek Községben, vonatkozó építési, kivitelezési munkák teljes körű megindítása - Kbt. mellőzése
2013.12.19.
2014.01.24.
D.526/2013.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Az egykori bombázó lőtér déli részének rehabilitációja, földmunkák elvégzése, területrendezése a kapcsolódó szárzúzással és gyeptelepítéssel (II. ütem)
2013.12.02.
2014.01.24.
20.K.33.625/2013/5.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu – Csorna szakaszán” vállalkozási keretszerződés keretében
2014.01.27.
D.9/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Tisza-völgyi Árvízvédelmi Fejlesztési Program keretében stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0010)
2014.01.10.
2014.01.27.
D.566/2013.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi, Wesselényi strand iker strandbüfé kivitelezésével kapcsolatos pótmunkák
2013.12.30.
2014.01.27.
3.Kf.21.102/2013/5.
KISKŐRÖS ÉS TÉRSÉGE IVÓVÍZMINŐSÉG-JAVÍTÓ ÖNKORMÁNYZATI TÁRSULÁS
Megbízási szerződés Kiskőrös és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás -a KEOP-1.3. 0/09-11-2011-0015 projekt FIDIC mérnöki és műszaki
2014.01.28.
D.4/2014.
Szent Margit Rendelőintézet Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés - a felnőtt sürgősségi háziorvosi ügyelet ellátására vonatkozóan
2014.01.06.
2014.01.28.
D.548/2013.
Mezőladány-Tornyospálca-Újkenéz Viziközmű Beruházási Társulás
Megbízási szerződés a „Mezőladány és térsége szennyvízelvezetés és tisztítási projekt” FIDIC szerződéses feltételek szerinti mérnöki, valamint műszaki ellenőri feladatainak ellátása (azonosítószám: KEOP-1.2.0/09-11-2011-0051)
2013.12.18.
2014.01.28.
Kfv.III.37.488/2013/5.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése és kivitelezés"
2014.01.28.
D.3/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Gépjármű javítási szolgáltatások elvégzése
2014.01.06.
2014.01.29.
D.2/2014.
Semmelweis Egyetem
Szállítási szerződés a Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó orvostechnikai eszközök szálíltására, szerelésére és üzembe helyezésére, 6. rész
2014.01.03.
2014.01.29.
D.563/2013.
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár
Informatikai eszközök beszerzése
2013.12.23.
2014.01.29.
D.539/2013.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2013.12.12.
2014.01.29.
4.K.29.520/2013/23.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Állami kitüntetésekkel kapcsolatos tervezés, kivitelezés, szállítás
2014.01.29.
D.552/2013.
Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs Önkormányzati Társulás
Az Észak-Kelet Magyarországi Hulladéklerakó Rekultivációs önkormányzati Társulás területén lévő 11 db felhagyott települési szilárdhulladék lerakó rekultivációjához kapcsolódó "Mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása"
2013.12.19.
2014.01.29.
D.15/2014.
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés - TÁMOP-5.3.8-11/A1-2012-0001-RÉV – irodabútorok, irodagépek, irodaszerek beszerzése
2014.01.13.
2014.01.30.
D.573/2013.
Szent Borbála Kórház
Szent Borbála Kórház energetikai korszerűsítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése
2013.12.31.
2014.01.30.
D.554/2013.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
2 db Budarus típusú kazán-berendezés beszerzése - Kbt. mellőzése
2013.12.20.
2014.01.30.
D.7/2014.
Fővárosi Törvényszék
Vállalkozási szerződés bírósági épületek takarítási munkáinak elvégzésére, 4 éves időtartamban
2014.01.09.
2014.01.31.
D.556/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0002)
2013.12.20.
2014.01.31.
D.560/2013.
Szajol Község Önkormányzata
Szajol Községi Önkormányzatnak közigazgatási területén történő települési szilárd hulladék elszállítása
2013.12.23.
2014.01.31.
D.38/2014.
Pannon Egyetem
Vállalkozási szerződés Pannon Egyetem Veszprém TIOP-1-3-1./07/2-2F-2009-0002 projekttel kapcsolatos kiviteli tervdokumentációhoz - feltárás utáni pótmunkára az "E" jelű épület - Hallgatói Szolgáltató Központjában
2014.01.24.
2014.02.03.
D.43/2014.
Szegedi Fegyház és Börtön
Szállítási szerződés OEP által támogatott gyógyszerek és gyógyszerkészítmények beszerzésre
2014.01.28.
2014.02.03.
3.Kf.650.205/2013/6.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása tárgyban megvalósíthatósági tanulmány készítése
2014.02.04.
4.K.32.980/2013/5.
Kivitelezési keretmegállapodás
2014.02.05.
Kfv.II.37.551/2013/4.szám
HOR Zrt.
Tatabánya – a Vértes Agórája címő projekt megvalósításához kapcsolódó eszközbeszerzés (TIOP-1.2.1-08/2-2009-0004) 2. rész
2014.02.05.
D.45/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítéséhez kapcsolódó (III.számú) kiegészítő építési beruházás
2014.01.30.
2014.02.05.
D.569/2013.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2013.12.30.
2014.02.05.
D.37/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával tárgyában
2014.01.23.
2014.02.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el