Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.341/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Biztonság a kicsiknek - bölcsődei férőhelybővítés Nagykanizsán
2011.05.20.
2011.06.17.
D.341/2012.
Pácin Község Önkormányzata
Belterületi vízrendezés kivitelezése
2012.05.18.
2012.06.04.
D.341/2013.
Kolontár Község Önkormányzata
Kolontár Község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása - pótmunka
2013.08.01.
2013.09.02.
D.341/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt.
Adásvételi szerződés keretében 40%%-os vas(III)-klorid oldat szállítása a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., a Fővárosi Vízművek Zrt., és a Szegedi Vízmű Zrt. részére
2014.07.09.
2014.09.01.
D.341/2015.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
"A cégénydányádi kastély látogatóbarát fejlesztése" című projekt "Vállalkozási szerződés, mely cégénydányádi kastély és melléképülete felújítására és a felújítás megtervezésére vonatkozik"
2015.05.26.
2015.06.25.
D.341/2016.
Belváros-Lipótváros Budapest V. ker. Önkormányzat
Városház utca és környéke rekonstrukciója I. ütem
2016.05.11.
2016.06.08.
D.341/2017.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátor önkormányzati intézményeinek épületenergetikai korszerűsítése - 2014. évben
2017.07.07.
2017.08.01.
D.341/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 1. és 3. része
2018.09.28.
2018.11.14.
D.341/2019
Király-Márián Annamária egyéni vállalkozó
"Király-Márián Annamária ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2019.06.17.
2019.08.27.
D.341/2020
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Ajánlatkérő székhelyén és telephelyein az ingatlan és eszközállomány üzemeltetési/felügyeleti, klasszikus hibajavítási, karbantartási feladatainak elvégzése négy részben: 4. rész: Tűzvédelmi biztonsági rendszerek kötelező időszakos felülvizsgálata, karbantartása, javítása EKR000325282020
2020.08.19.
2020.09.14.
D.341/2021
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2021.07.16.
2022.01.19.
D.341/2022
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
Hibrid műtő kialakítása, DSA,egyéb eszk.beszerzése EKR000385312022
2022.08.31.
D.341/2023
Nyíracsád Községi Önkormányzat
Nyíracsád külterületi utak fejlesztése - 1. rész EKR000431192023
2023.08.20.
2023.09.07.
D.341/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 8. rész (Kiskunhalasi Semmelweis Kórház)
2024.05.28.
2024.09.18.
D.341/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem – IRODAHÁZAK” EKR000434182025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.341/2026
Nyíregyházi Egyetem
Esztár ökológiai helyzetfeltáró és természetvédelmi stratégiai dokumentumai - 1.rész Helyi ökosziszt. szolgált. felmérése Esztáron EKR002369352025
2026.07.03.
D.342/17/2007.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás Képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd
2007.08.21.
D.342/2010.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Gyáli patak rekonstrukciója projekt kivitelezése (mederrendezés és műtárgyépítések), továbbá ezzel összefüggő mérnöki szolgáltatások
2010.04.29.
2010.05.27.
D.342/2011.
Semmelweis Egyetem
Generálkivitelezői szerződés / Semmelweis Egyetem Központi Épületének rekonstrukciója (II. ütem).
2011.05.20.
2011.06.22.
D.342/2012.
Főváros IX. Kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának takarítása
2012.05.21.
2012.06.18.
D.342/2013.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a MK NZRT alkalmazottai részére
2013.08.01.
2013.08.26.
D.342/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés keretében "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt kapcsán kiállítási installációk és dekorációk tervezése, beszerzése és kivitelezése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.342/2015.
Siófoki Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft.
Siófok Kézilabda és Tenisz Club Sportszolgáltató Kft. által használt sportlétesítmények fejlesztésével - Kollégium épület létesítése a 8600 Siófok, Déli u. 2. szám alatti, Siófok belterület 9697/72 hrsz. ingatlanon
2015.05.26.
2015.06.15.
D.342/2016.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Őstermelői kártya előállítása, megszemélyesítése, küldeményképzés
2016.05.11.
2016.06.08.
D.342/2017.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátor, Szabadság tér 26. hrsz. alatti Nyírbátori Városháza felújítása 2014. évben
2017.07.07.
2017.08.01.
D.342/2018
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Portaszolgálat ellátása az ELTE különböző épületeiben 2. rész
2018.09.28.
2018.11.14.
D.342/2019
Medgyesbodzás Község Önkormányzata
„Fejlesztő szoba kialakítása a medgyesbodzási óvodában tárgyú TOP-1.4.1-15-BS1-2016-00016
2019.06.19.
2019.08.02.
D.342/2020
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Laboratóriumi reagensek beszerzése – 2019 - 4. rész EKR 001208472019
2020.08.19.
2020.10.01.
D.342/2021
W-DUETT Kft.
Épületenergetikai korszerűsítés a W-DUETT Kft. telephelyén
2021.07.16.
2021.09.17.
D.342/2022
Hollókői Világörökség-kezelő Nonprofit Kft.
„Gasztroközpont és Látogatóközpont felújítása” - 1. rész, Gasztroközpont felújítása EKR000186362019
2022.09.01.
2022.11.18.
D.342/2023
Nyíracsád Községi Önkormányzat
Nyíracsád külterületi utak fejlesztése - 2. rész EKR000431192023
2023.08.20.
2023.09.07.
D.342/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére“ (verseny újranyitás) - 10. rész (Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház)
2024.05.27.
2024.06.20.
D.342/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - M1, M2_metrovonal” EKR000480042025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.342/2026
Nyíregyházi Egyetem
Esztár ökológiai helyzetfeltáró és természetvédelmi stratégiai dokumentumai - 2.rész Strat. kidolg. az emberi hatás mérséklésére EKR002369352025
2026.07.03.
D.342/5/2006
Sárrétudvari Nagyközség Önkormányzata, nevében eljár: Matrix Audit Pénzügyi Tanácsadó Kft.
Sárrétudvari külterület 0117/2 hrsz.-on lévő mezőgazdasági út szilárd burkolattal történő ellátása
2006.05.12.
2006.06.13.
D.342/8/2009
Kelet-Nyírségi Víziközmű Beruházási Társulás, képviseli: Prekub Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Prekub János ügyvéd
Kelet-Nyírségi szennyvízelvezetési és - tisztítási projekt előkészítése során a tervezési feladatokat ellátó szervezet kiválasztása
2009.07.02.
2009.07.30.
D.343/15/2009
Veszprém és Térsége Szennyvízelvezetési és - kezelési Önkormányzati Társulás, képviseli: Takácsné Dr. Kovács Éva ügyvéd
Veszprém és Térsége Szennyvízelvezetési és - kezelési Projekt kiegészítő építési munkáinak tervezése és építése a FIDIC sárga könyvének szerződési feltételei szerint
2009.07.03.
2009.08.14.
D.343/16 /2008
Goodmilk Kft. képviseli: dr. Balogh Péter Ferenc egyéni ügyvéd
2008.08.21.
D.343/2010.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi városközpontjának megújítása, kistérségi szerepkörének és vonzerejének növelése (I. ütem) KDOP-3.1.1/C-2f-2008-0005.
2010.04.29.
2010.05.17.
D.343/2011.
HM Rekreációs és Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
1. rész: irodaszer beszerzése, 2. rész: Tonerek, cartridge és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2011.05.20.
2011.06.27.
D.343/2012.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Irodaszer, és tonerek beszerzése 2. rész
2012.05.21.
2012.07.12.
D.343/2013.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt
Pusztazámori Regionális Hulladékkezelő Központ hulladéklerakó-terének II. ütemű bővítéséhez és a kapcsolódó infrastruktúrák építészeti, műszaki, engedélyezési és kiviteli tervdokumentációjának elkészítéséhez - kiegészítő építési beruházások elvégzése
2013.08.01.
2013.08.05.
D.343/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt látogatórendszer beszerzése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.343/2015.
BKV Vasúti Járműjavító Kft.
BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére különféle csapágyak és gömbcsuklók beszerzése - 2-3. rész
2015.05.27.
2015.06.15.
D.343/2016.
Nyírségvíz Zrt.
A Nyírségvíz Zrt. fogyasztásmérőinek felújítása
2016.05.12.
2016.06.17.
D.343/2017.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Szervezetfejlesztéshez nyújtott szolgáltatások Nyírbátorban 2014. évben
2017.07.07.
2017.08.01.
D.343/2018
Családbarát Ország Nonprofit Közhasznú Kft.
A szociális, egészségügyi és köznevelési területen dolgozó szakemberek számára szóló minősített és/vagy akkreditált szakmai továbbképzések és szülőknek szóló csoportfoglalkozások lebonyolsítása "A kora gyermekkori intervenció ágazatközi fejlesztése" című EFOP-1.9.5-VEKOP-16-2016-00001 azonosító számú kiemelt projekt keretében
2018.09.28.
2018.10.19.
D.343/2019
Medgyesbodzás Község Önkormányzata
Fenntartható település közlekedésfejlesztés Medgyesbodzás és Gábortelep összekötő kerékpárút építésével" TOP-3.1.1-15-BS1-2016-
2019.06.19.
2019.08.02.
D.343/2020
Belvárdgyulai Mezőgazdasági Zrt.
Főépület átalakítása és raktár építése a Belvárdgyulai Mezőgazdasági Zrt. Hásságyi telephelyén
2020.08.19.
2020.10.01.
D.343/2021
Erzsébetváros Fejlesztési és Beruházási Korlátolt Felelősségű Társaság
Járdatakarító gép beszerzése EKR000550312021
2021.07.18.
2021.09.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el