Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
27.K.33.458/2013/11.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Debrecen, Sámsoni út 149. szám alatt található objektumának őrzés-védelme, illetve portaszolgálatának biztosítása
2014.02.06.
D.36/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás HD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával tárgyában
2014.01.23.
2014.02.06.
D.29/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bankszámlaszerződés alapján a Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata és intézményei részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás nyújtása
2014.01.20.
2014.02.06.
D.5/2014.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Fürdőirányítási rendszer fejlesztése és további üzemeltetése a BGYH Zrt. részére
2014.01.06.
2014.02.06.
D.550/2013.
Tiszagyulaháza Község Önkormányzata
Tiszagyulaháza-Újtikos belterületi vízrendezés II. ütem
2013.12.19.
2014.02.06.
D.17/2014.
Csabacsűd Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés „Csabacsűd Nagyközség szennyvízkezelésének fejlesztése I. ütem 2012,Azonosító szám: DAOP-5.2.1/C-11-2012-0006” projekt szennyvízcsatornázásának kiépítésére
2014.01.14.
2014.02.07.
D.540/2013.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinika, Ortopédiai Klinika, valamint az Arc-, Állcsont-, szájsebészeti és Fogászati Klinika részére altatógépek beszerzése - I., II. és III. rész
2013.12.12.
2014.02.07.
D.30/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - grafikai, nyomdai, kreatív feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.562/2013.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Video projektorok beszerzése
2013.12.23.
2014.02.10.
D.533/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Vállalkozói szerződés keretében a „Ráckevei (Soroksári-) Duna-ág (RSD) és mellékágai kotrása, műtárgyépítés és rekonstrukció” projekt - Tassi Műtárgy FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2013.12.06.
2014.02.10.
D.32/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - PR kommunikációs feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.31/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - médiavásárlási feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.33/2014.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
A korrupció megelőzése és a közigazgatás-fejlesztés áttekintése - BTL rendezvényes feladatok végrehajtása
2014.01.20.
2014.02.10.
D.543/2013.
MVM Paksi Atomerőmű ZRt.
Vízi létesítmények üzemeltetése és karbantartása 2014-2017.
2013.12.13.
2014.02.10.
3.Kf.650.147/2013/6
FCSM Zrt. tulajdonában lévő Kerepesi úti, a Soroksári úti, a Meddőhányó utcai, továbbá a Csomádi telephelyen lévő üzemanyag 2 tartályokhoz kapcsolódó feladatok ellátására
2014.02.11.
3.Kf.650.219/2013/6.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
„Tisztítószerek beszerzése”
2014.02.11.
20.K.30.060/2014/7.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Kiállításokkal kapcsolatos szállítások megrendelése
2014.02.11.
D.23/2014.
Országos Rendőr-főkapitányság
365 db fix telepítési helyű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pont kialakítása, szállítása, telepítése, üzembe helyezése valamint a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.01.15.
2014.02.11.
Kfv.III.37.486/2013/6.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Élelmiszer beszerzés 7. rész Zöldség, gyümölcs és 8. rész Tojás termékcsoportban
2014.02.12.
1.Kf.20.875/2013/7/2.
SADE-Magyarország Mélyépítő Kft.
Mohács városmélyfekvéső területeinek vízrendezése II. ütem” címő, DDOP-5.1.5/B-11-2012-0028 azonosító számú projekt kivitelezési munkálatainak elvégzésére
2014.02.13.
D.53/2014.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Gyulafirátót ÉNY-i városrész belterületi csapadékvíz elvezetésének fejlesztése (KDOP-4.1.1/E-11-2011-0007) kivitelezési munkái műszaki ellenőrzésének teljes körű feladata
2014.02.05.
2014.02.13.
D.44/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
ICR/OCR és workflow szoftver licenc vásárlás
2014.01.30.
2014.02.13.
D.567/2013.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskemét Megyei Jogú Város közigazgatási területén üzemelő közvilágítási hálózat, valamint a tér- és díszkivilágítási berendezések üzemeltetése karbantartása
2013.12.30.
2014.02.13.
D.8/2014.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Szolgáltatási szerződés foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás nyújtására - 4. rész
2014.01.09.
2014.02.17.
3.Kf.650.254/2013/6.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1122 Budapest, Maros utca 19-21.)
Informatikai eszközbeszerzés II. (szerverek, switchek, disk tárolóegység, optikai- és patch kábelek)
2014.02.18.
D.18/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítása Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.01.14.
2014.02.18.
3.Kf.650.252/2013/5.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1122 Budapest, Maros utca 19-21.)
Informatikai eszközbeszerzés I. (munkaállomás, szkenner stb.)
2014.02.18.
3.Kf.650.122/2013/7.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft. (1122 Budapest, Maros utca 19-21.)
Biztonságtechnikai rendszer kiépítése, integrálása I.
2014.02.18.
D.21/2014.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Balneológiai épület bővítése építési beruházás kiegészítő építési munkái megvalósítása építési vállalkozási szerződés alapján
2014.01.15.
2014.02.19.
D.19/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Bérleti szerződés a MiReHuKöZ Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan
2014.01.14.
2014.02.19.
D.11/2014.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
irodaszerek beszerzése 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.01.13.
2014.02.20.
D.10/2014.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
irodaszerek beszerzése 2011. évben - Kbt. mellőzése
2014.01.13.
2014.02.20.
D.12/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Vállalkozási szerződés keretében a BKK Zrt. nyomtatási igényeit a teljes telephelyi struktúra tekintetében kielégíteni képes, egységes üzemeltetésű, költséghatékonyan fenntartható nyomtatási infrastruktúra kialakítása
2014.01.13.
2014.02.20.
14.K.33.237/2013/5.
Kézmű Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés -számítástechnikai eszközök beszerzése
2014.02.21.
14.K.33.568/2013/5.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára
2014.02.21.
D.55/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.02.06.
2014.02.24.
D.14/2014.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Nagybaracska Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2014.01.13.
2014.02.24.
D.565/2013.
"Mindennapi Vizünk" Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a "Kiskunhalas Ivóvízminőség-javító Projekt" FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása tárgyában
2013.12.30.
2014.02.24.
D.547/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása”
2013.12.17.
2014.02.24.
D.51/2014.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Közszolgáltatási szerződés a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás közigazgatási területén a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási feladatok ellátása
2014.02.04.
2014.02.24.
Kfv.IV.37.196/2013/9.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata (5200 Törökszentmiklós, Kossuth u. 135/a.)
Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklós
2014.02.25.
D.54/2014.
Csurgó Város Önkormányzata
„Csurgói ivóvízminőség-javító Program” tervezés és kivitelezés
2014.02.06.
2014.02.25.
D.26/2014.
Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft.
A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. üzemeltetésében lévő épületek takarítási munkái 2. rész
2014.01.20.
2014.02.25.
D.22/2014.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2014.01.15.
2014.02.25.
D.13/2014.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
„Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása" c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása során szennyvízcsatorna-hálózat építése
2014.01.13.
2014.02.25.
12.K.30.054/2014/6.
2014.02.26.
14.K.32.150/2013/4.
Országos Rendőr-főkapitányság
Az ORFK budapesti létesítményeinek 1. rész: őrzés-védelmi feladatainak és 2. rész: takarítási
2014.02.26.
D.47/2014.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Megbízási (tervezési) szerződés a TIOP-2.2.6./12/B „Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével” elnevezésű pályázat keretében a kiviteli tervek elkészítésére
2014.01.31.
2014.02.27.
D.28/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2014.01.20.
2014.02.27.
D.67/2014.
Oroszlány Város Óvodái
Oroszlány Város Óvodái részére élelmiszerek és élelmiszer alapanyagok, adalékok beszerzése a szerződéskötéstől számított 2 évig szállítási szerződés keretében - 4. rész
2014.02.17.
2014.02.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el