Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
9.P.21.306/2015/11.
Kecskéd Község Önkormányzata
„Járda felújítási munkák elvégzése (Vértes-út Építő és Szolgáltató Kft.) 2014. évben”
2016.05.04.
12.K.27.050/2016/12.
Pécsi Tudományegyetem
„Orvosi műszerek beszerzése”
2016.05.03.
D.205/2016.
Állami Szívkórház
A KEOP – 5.6.0/E/15 „Egészségügyi eszközök energia megtakarítást célzó beszerzésének támogatása” című pályázati felhívásra tekintettel, adás-vételi szerződés keretében 1 db Kardiológiai Röntgen angiográfia berendezés szállítása, telepítése, üzembe helyezése, adásvételi szerződés keretében
2016.03.23.
2016.05.03.
6.P.20.102/2016/4.
Kalocsa Város Önkormányzata
„Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben c. projekt III. ütem”
2016.05.02.
D.241/2016.
Általános Ingatlanberuházó és Forgalmazó Kft.
Vadvirág Szálloda kivitelezési munkái I. ütemének kivitelezési munkái, valamint a létesítmény üzemeltetéséhez szükséges eszközbeszerzések, valamint szállodai szoftver beszerzése, továbbá a Mátraszentistván, Petőfi Sándor út 26. szám alatti épület felújítása, játszótér építése
2016.04.05.
2016.05.02.
D.227/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés Hipp feldolgozás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.02.
D.213/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a „813. sz. főút III. ütem (8+200 – 13+419 km szelvények közötti szakasz) kiviteli terveinek elkészítése, valamint út-, híd, közmű- és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak” elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzése tárgyában
2016.03.31.
2016.05.02.
D.188/2016.
Szent Borbála Kórház
Őrzés védelmi szolgáltatás beszerzése ajánlatkérő részére vállakozási szerződés keretében a Szent Borbála Kórház két telephelyén (II. és III-as) biztonsági őrszolgálat nyújtása a szerződés aláírásáról 12 hónap időtartamra
2016.03.16.
2016.05.02.
D.256/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi informatikai fejlesztések" elnevezésű projekt keretében lefolytatott árubeszerzések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.02.
D.184/2016.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem terültén vagyonvédelmi feladatok ellátására
2016.03.11.
2016.05.02.
D.183/2016.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés kötése az „Országos épületkarbantartás” tárgyában
2016.03.11.
2016.04.29.
D.247/2016.
Dombóvári Szent Lukács Kórház
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0017 szonosító számú "A Dombóvári Szent Lukács Kórház Infrastruktúra fejlesztése" projekt keretében - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.29.
D.202/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015. 1., 3., 4. és 5. rész
2016.03.21.
2016.04.29.
D.232/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.04.
2016.04.28.
14.P.20.278/2016/3.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Novomed Kft.) 2013. évben”
2016.04.28.
14.P.20.279/2016/3.
Pécsi Tudományegyetem
„Szakanyag vegyszerek beszerzése (Orgentec Hungary Kft.) 2013. évben”
2016.04.28.
D.207/2016.
Meat Projekt Plusz Kft.
Eszközparkfejlesztés a Meat Projekt Plusz Kft.-nél - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.208/2016.
Star Construct Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Építőipari technológiai fejlesztés: rakodógépek, homlokzati állványrendszer beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
3.Kf.650.144/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben”
2016.04.27.
14.K.27.147/2016/10.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
„A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás tagtelepüléseinek felhagyott települési szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja c. projekt (KEOP-2.3.0/2/F/09-2009-0008) keretében települési szilárdhulladék lerakó rekultivációja (kivitelezés) FIDIC Piros könyv szerint – VÁMOSPÉRCS - ÚJLÉTA”
2016.04.27.
D.265/2016.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
őrzés-védelem (Csángó Biztonsági Szolgálat Kft.) 2011. évben - kbt. mellőzés
2016.04.15.
2016.04.27.
D.257/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Térségi, funkcionálisan integrált intézményközi információs rendszerek kiépítéséhez szükséges helyi informatikai fejlesztések" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatás megrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.255/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Egészségügy) Rendszer Központi, intézményközi adatáramlást biztosító informatikai rendszerek fejlesztése, országos egységes központi megoldások bevezetése" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatás megrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.252/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (árubeszerzések) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.251/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (szolgáltatások megrendelése) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.250/2016.
Országos Mentőszolgálat
TIOP-2.2.1-11/1-2012-0001 azonosító számú "Sürgősségi ellátás fejlesztése - mentés" projekt keretében (építési beruházások) - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.27.
D.285/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. ütem című projekt keretében "Közterületi rekonstrukció kivitelezési munkáinak elvégzése a KDOP-3.1.1/D-2010-0001 számú projekt keretében"
2016.04.20.
2016.04.26.
D.239/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Kivitelezési szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztésére, gyógyászati és új élményelemekkel történő bővítésére
2016.04.04.
2016.04.26.
D.229/2016.
Bruton Szolgáltató Kft.
Diófeldolgozó üzem gépeinek beszerzése Abaújszántón - Kbt. mellőzése
2016.04.01.
2016.04.26.
D.217/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés ökoturisztikai fejlesztésre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
D.216/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés új mezőgazdasági gépre 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.04.26.
D.261/2016.
NAV Képzési, Egészségügyi és Kulturális Intézete
Takarítási szolgáltatás
2016.04.11.
2016.04.25.
D.253/2016.
Országos Mentőszolgálat
"Vállalkozási szerződés keretében PR és kommunikácisó tanácsadás, valamint tájékoztatási feladatok ellátása a TIOP-2.3.4/09/2 kódszámú "Mentésirányítási rendszer fejlesztése" és a KMOP-4.3.3/B-09-2 F kódszámú "A Közép-Magyarországi régió egészségügyi informatikájának fejlesztése" című tükörprojektek során egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.249/2016.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Vállalkozási szerződés megvalósíthatósági tanulmány elkészítésére és a kapcsolódó szakértői szolgáltatások elvégzésére a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Progrqam "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg ellátás fjelesztésével" című TIOP-2.2.6/12/1/B kódszámú konstrukció keretében ajánlatérő által benyújtandó pályázati projektjavaslathoz - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.25.
D.238/2016.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma fejezeti kezelésű előirányzatokkal történő gazdálkodására nyilvántartó program szoftverfejlesztése és támogatása.
2016.04.04.
2016.04.25.
D.206/2016.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatállapot mérés a gyorsforgalmi úthálózaton
2016.03.23.
2016.04.25.
D.187/2016.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Adésvételi szerződés - 2. rész 1 db Meglévő Agilent PXA spektumanalizátor mérési képességeinek bővítése
2016.03.16.
2016.04.25.
5.K.27.197/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B- 09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
D.246/2016.
HungaroControl Zrt
TAR-1 radar berendezésének felújítása
2016.04.06.
2016.04.22.
5. K.27.196/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
D.190/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.03.17.
2016.04.22.
D.161/2016.
Iharosberény Község Önkormányzata
Iharosberény Orvosi Rendelő fejlesztése
2016.02.24.
2016.04.21.
4.K.27.024/2016/14.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
„Lépj be a múltba! – Történelmi időutazás Ópusztaszeren” című DAOP-2.1.1/G-11-2k-2012-0003 azonosító számú pályázat keretében történő üzleti marketingszolgáltatási feladatok, valamint nyilvánosság biztosítása feladatok ellátására”
2016.04.21.
D.200/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet által megvalósított Roche Magyarország Kft. által kihelyezett kémiai automata és reagensek beszerzése
2016.03.21.
2016.04.21.
28.K.33.435/2015/8.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
„NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái”
2016.04.20.
28.K.33.435/2015/8.
NAV Központi Hivatala
„NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái”
2016.04.20.
D.171/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás csomóponttal és az Olajgyári iparvágány feletti híd szélesítésével
2016.02.29.
2016.04.20.
D.240/2016.
Auto-Univerzál Járműjavító Szolgáltató, Kereskedelmi Kft
Az AUTO-UNIVERZÁL Kft. részére szükséges járműipari levegőszűrők szálítása
2016.04.04.
2016.04.19.
D.175/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény. 22.§(1) bekezdés alapján - 10. rész
2016.03.04.
2016.04.19.
D.182/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
"Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztésése a Dél-dunántúli Régióan" keretében építési vállalkozási szerződés a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2016.03.10.
2016.04.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el