Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.303/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.302/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Régészeti szolgáltatás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.297/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Őrzés és takarítás - 1. rész
2016.04.27.
2016.05.23.
D.295/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A geszti Arany János Általános Iskola elhelyezéséhez szükséges új iskola és tornaterem tervezése és kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2016.04.22.
2016.05.23.
D.228/2016.
Nemzeti Sportközpontok
A Zichyújfalu, Iskola u. 4. szám alatti ingatlanon „A” típusú tornaterem építése, kivitelezése vállalkozási szerződés alapján.
2016.04.01.
2016.05.23.
D.272/2016.
Ruximp Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.
Futura Hidrofób építőipari alapanyag előállító rendszer legyártására, beszerzésére és beüzemelésére - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.19.
3.Kf.650.162/2015/4
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft., Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása”
2016.05.18.
D.283/2016.
Zala Megyei Kórház
orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.281/2016.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.266/2016.
Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet
OEFI TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 "Komplex intézményi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az általános iskolákban, többcélú intézményekben, valamint szabadidős közösségi mozgásprogramok és kapcsolódó egészségfejlesztési alprogramok megvalósítása az iskolán kívüli szereplők bevonásával" c. projekt keretében a kötelező nyilvánosság biztosításához kapcsolódó feladatok ellátására
2016.04.18.
2016.05.17.
D.234/2016.
Máv Zrt.
Zúzottkő beszerzése - XI. és XII. részek
2016.04.04.
2016.05.17.
D.284/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök, műtéti izolációs szettek, egészségügyi adminisztráció fogyóeszközei, hagyományos textília, vizsgálókesztyűk, sebészeti varróanyagok, valamint anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.282/2016.
Zala Megyei Kórház
Víz-csatorna szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.20.
2016.05.17.
D.273/2016.
Európa Partner Kft.
Vattagyártásban és vatta alapú termékek előállításához használt gépbeszerzések létszámbővítéssel a Bélapátfalvai kistérségben - Kbt. mellőzése
2016.04.18.
2016.05.17.
14.K.27.111/2016/36.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
„Vállalkozási szerződés az M4 autópálya Abony-Fegyvernek II. építési szakasz (109+460-111+800 km sz.) új Tisza-híddal kivitelezési munkáinak és kiegészítő tervezési feladatok elvégzése - különös tekintettel a Tisza-folyó jobb parti ártér feletti híd és a Tisza-folyó feletti híd kiviteli terveire”
2016.05.15.
D.236/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.237/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgálatás megrendelése és higiéniai szerek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal részére
2016.04.04.
2016.05.13.
D.223/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Legelőtavak élőhelykezelése a Hortobágyon - 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.222/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bérvágási szerződés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.12.
D.286/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2016.04.20.
2016.05.11.
D.299/2016.
Tiszántúli Református Egyházkerület
Debreceni Református Kollégium Óvodájának részleges felújítása
2016.04.28.
2016.05.11.
D.289/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker., Csicsergő Óvoda, a Kerekerdő Óvoda és a Liliom Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.11.
D.221/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Bio őszi búza, zab vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.11.
D.204/2016.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Végponti eszközök beszerzésére vonatkozó keretmegállapodásos eljárás - 7. rész
2016.03.22.
2016.05.11.
D.218/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.226/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Szolgáltatási szerződés mezőgazdasági tevékenységre 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
10.G.20.085/2016/9.
FM Kelet-magyarországi Agrár-szakképző Központ Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
„2014/2015 gázév szabadpiaci földgáz energia szállítása”
2016.05.10.
D.300/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
A NYÍRSULI Nyíregyházi Sportszolgáltató Nonprofit Kft. szállítási feladatainak ellátása
2016.04.29.
2016.05.10.
D.219/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.220/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Lucernaszenázs vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.10.
D.291/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Napfény Óvoda, Ugrifüles Óvoda, Epres Óvoda, Méhecske Óvoda számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.287/2016-
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX. ker. Kicsi Bors Óvoda, a Csudafa Óvoda és a Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.292/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Kosztolányi Dezső Általános Iskola és a Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.290/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium, József Attila Általános és Alapfokú Művészeti Iskola és a Molnár Ferenc Általános Iskola számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.288/2016.
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Bp.IX.ker. Leövey Klára Gimnázium és a Telepy Károly Testnevelési Szakosított Általános Iskola és Gimnázium számára közétkeztetés biztosítása
2016.04.21.
2016.05.09.
D.254/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
TIOP-2.3.3-13/1-2014-001 azonosítószámú "Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-health) Rendszer - Elektronikus közhiteles nyilvántartások és ágazati portál fejlesztése" elnevezésű projekt keretében lefolytatott szolgáltatásmegrendelések - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.09.
D.248/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Vállalkozási szerződés a TIOP-2.2.8-14-2015-0002 azonosító számú, "Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása" c. kiemelt projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó kommunikációs, nyilvánosságbiztosítási, PR és rendezvényszervezési tevékenységek ellátására, valamint a projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó nyomdai kiviteli tevékenység ellátására - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.09.
D.263/2016.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő közmű rendszerek, műtárgyak, külterületi utak fenntartási és rekonstrukciós munkálatai
2016.04.12.
2016.05.06.
D.230/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés őrzési és vagyonvédelmi, valamint takarítási feladatok ellátására - 2. rész
2016.04.01.
2016.05.06.
D.210/2016.
Péterfy Sándor Utcai Kórház-Rendelőintézet és Baleseti Központ
7/2014/Péterfy "Különféle élelmiszerek beszerzése 7 részben szállítási szerződés keretében" - 7. rész
2016.03.25.
2016.05.06.
D.169/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
"Várkertbazár és kapcsolódó komplex közlekedési fejlesztés, műszaki ellenőri és műszaki lebonyolító feladatainak, valamint restaurátori felügyelet ellátása" tárgyú szerződés módosítása
2016.02.29.
2016.05.06.
D.233/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.04.04.
2016.05.06.
4.K.27.221/2016/10.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
2016.05.05.
D.225/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013.07.hó - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
10.K.27.038/2016/18.
a Budapest Főváros XIX. ker. Önkormányzat Kispesti Egészségügyi Intézete
„Közreműködői szerződés laboratóriumi szolgáltatás nyújtására”
2016.05.05.
D.264/2016.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Szennyvíz-elvezetés és -tisztítás, szennyvízkezelés megvalósítására - szakaszolt projektek" elnevezésű, KEHOP-2.2.4 kódszámú pályázati felhívásra benyújtott pályázatban foglaltak megvalósítása során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása megbízási szerződés keretében
2016.04.12.
2016.05.05.
D.260/2016.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Az ÉAOP 4.1.2./C-11-2012-0001 azonosítószámú projekt keretében a -Rehabilitációs Osztály fejlesztése (4031 Debrecen, Bartók béla út 2-26. 19054 hrsz.) - kiegészítő építési beruházás
2016.04.11.
2016.05.05.
D.224/2016.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.03.31.
2016.05.05.
D.267/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés az M85 Csorna elkerülő II. ütem (27+100-31+550 km szelvények közötti szakasz) és kapcsolódó létesítmények kivitelezési feladatainak elvégzéséhez kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzésére
2016.04.18.
2016.05.04.
3 .Kf.650.152/2015/4.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
„Tervezési szerződés az M0 autóút északi szektor 11. sz. főút – 10. sz. főút közötti szakasz és csomóponti elemei engedélyezési és ahhoz kapcsolódó egyéb szakági tervek készítése, építési engedély megszerzése, ajánlati terv készítése”
2016.05.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el