Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.301/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.300/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
A NYÍRSULI Nyíregyházi Sportszolgáltató Nonprofit Kft. szállítási feladatainak ellátása
2016.04.29.
2016.05.10.
D.304/2016.
XV. ker. Gazdasági Működtető Központ
A Gazdasági Működtetési Központ üzemeletetési körébe tartozó főzőkonyhák részére élelmiszer-alapanyagok beszerzése - 9. rész
2016.04.29.
2016.06.15.
D.303/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Épületfelújítás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.302/2016.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
Régészeti szolgáltatás 2014. évben - Kbt. mellőzése
2016.04.29.
2016.05.23.
D.305/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Budmark Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.306/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Alba-Kenyér Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.308/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Kliprakó beszerzése (CPP Budapest Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.311/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (OPC Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.312/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Egertej Tejipari Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.314/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Helit Kereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.315/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Labor-diagnosztikumok beszerzése (Diagon Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.319/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.321/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Veszélyes hulladék ártalmatlanítása (Septox Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.323/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Vario Medic Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.324/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sempermed Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.325/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mosószerek beszerzése (Ani-Roll Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.327/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gamma kamerák karbantartása (Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szerviz Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.328/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.331/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Sutura Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.309/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése (Corden International Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.313/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése (Andosa Market Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.10.
D.307/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Élelmiszerek beszerzése - (Oligo 2000 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.05.30.
D.310/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Szemlencse, orvostechnikai eszközök szállítása (Vitreus Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.316/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Laboranyagok beszerzése (Beckman Coulter Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.317/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Lökéshullámmal végzett kezelés szolgáltatása (UVEK Kft. ) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.14.
D.318/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzés-védelmi feladatok ellátása (Török Biztonsági Szolgálat Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.320/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Biztosítási szolgáltatás (Groupama Garancia Biztosító Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.322/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Terucomo BCT Europe N.V.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.03.
D.326/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Irodaszerek beszerzése (PBS-Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.06.
D.329/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.330/2016.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Gyógyászati anyagok beszerzése (Dispomedicor Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.05.04.
2016.06.13.
D.333/2016.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2016.05.05.
2016.06.20.
D.334/2016.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság
KHA és egyéb beszerzésű gépjárművek CASCO és elektronikus berendezése biztosítása
2016.05.05.
2016.06.01.
D.332/2016.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Irodai számítógépek, monitorok és hordozható számítógépek beszerzése a DAKK Zrt. részére - 1. rész
2016.05.05.
2016.06.13.
D.335/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
“Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése” 1. és 2. rész
2016.05.06.
2016.06.17.
D.336/2016.
HM Beszerzési Hivatal
18 t teherbírású targonca és 50 t teherbírású targoncaszállító félpótkocsi beszerzése
2016.05.06.
2016.05.25.
D.337/2016.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása, a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása
2016.05.09.
2016.06.02.
D.339/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése
2016.05.10.
2016.05.24.
D.338/2016.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
Építési szerződés műfüves sportpálya, kosárlabdapálya megépítésére, sportcsarnok oltozói blokkjának felújítására, átalakítására, valamint parkettjének felújítására
2016.05.10.
2016.06.27.
D.341/2016.
Belváros-Lipótváros Budapest V. ker. Önkormányzat
Városház utca és környéke rekonstrukciója I. ütem
2016.05.11.
2016.06.08.
D.342/2016.
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Őstermelői kártya előállítása, megszemélyesítése, küldeményképzés
2016.05.11.
2016.06.08.
D.343/2016.
Nyírségvíz Zrt.
A Nyírségvíz Zrt. fogyasztásmérőinek felújítása
2016.05.12.
2016.06.17.
D.348/2016.
Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.344/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.345/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.346/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.347/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.349/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.352/2016.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az 1956-os Emlékévhez kapcsolódó média megjelenés
2016.05.17.
2016.05.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el