Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.350/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
ÁROP-1.2.12-2012-2012-0001 jelű „Közhiteles címregiszter kialakítása” projekt szakmai feladatainak ellátása
2014.07.11.
2014.07.25.
D.350/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Kis emelőmagasságú mozgólépcsők beszerzése és beépítése cserével
2015.05.29.
2015.06.18.
D.350/2016.
Fót Város Önkormányzata
"Fóti Hírnök" című rendszeres önkormányzati lap szerkesztése, nyomdai előállítása, kiadása és terjesztése
2016.05.17.
2016.06.02.
D.350/2017.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
Vállalkozási szerződés a volt Peremartoni Vegyipari Vállalat kármentesítése során kiépített talajvíz-kitermelő és kezelő rendszer üzemeltetésére
2017.07.10.
2017.07.31.
D.350/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján a BBA-2.6.3/2-16-2016-00001, BBA-2.2.3/-16-2016-00001 és BBA-2.6.3/3-2017-00001 projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére - 2. rész
2018.10.10.
2018.11.09.
D.350/2019
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Sugárterápiás berendezések beszerzése” 1. rész: 2 darab új gyártású, egymással kompatibilis IMRT-IGRT lineáris gyorsító és 1 darab besugárzás-tervezési rendszer beszerzése 2. rész: Dozimetriai rendszer bővítése 3. rész: Betegpozicionáló és rögzítő készlet beszerzése EKR000102362019
2019.06.25.
2019.07.25.
D.350/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Taneszközök beszerzése 2018. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.350/2021
Budapest Főváros Levéltára
Adatközponti IT eszközök és szolgáltatások EKR000647472019
2021.07.26.
2021.09.30.
D.350/2022
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Palotavárosi tavak szabadidőpark, vizesblokk kiv. EKR 000619642019
2022.09.14.
2022.11.16.
D.350/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Szigetszentmártoni Általános Iskola felújítása” EKR000049632021
2023.08.25.
2023.10.27.
D.350/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 5. rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
D.350/2025
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
„Megbízási szerz. könyvvizsgálói feladatok von.-ban” EKR000311562025
2025.05.30.
2025.08.07.
D.350/2026
Semmelweis Egyetem
SAP SuccessFactorhoz kapcsolódó licencek beszerzése EKR001613012023
2026.07.06.
D.350/23/2006.
Városi Televízió Szeged Műsorszolgáltató Kht., képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda, dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Televízióstúdió meglevő berendezéseinek fejlsztése, bővítése használt és új berendezésekkel, a berendezések leszállítása, szerelése, installálása, a megrendelő munkavállalóinak betanítása
2006.05.26.
2006.06.30.
D.351/10/2007.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház Képviseli: Dr. Visontai Csongor ügyvéd
Fertőtlenítőszerek beszerzése
2007.07.10.
D.351/13/2006.
Rázsó Imre Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
2006.07.05.
D.351/16/2008
a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Hargitai - Mezőfi Ügyvédi Iroda
2008.06.14.
D.351/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Keretmegállapodás kommunikációs ügynökségi, nyomdai és rendezvényszervezési szolgáltatások igénybevételére 3-9. részek. Magyarországi régiójában: regionális rendezvénysorozat szervezése
2010.04.30.
2010.05.13.
D.351/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények (heloikopter leszállóhely) kivitelezési munkái
2011.05.25.
2011.07.07.
D.351/2012.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
a Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. K874 Burkolat-fenntartási munkák elvégzése
2012.05.23.
2012.07.05.
D.351/2013.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Keretmegállapodás a „magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények 12 havi gyógyszerellátásának biztosítása 16 részben, speciális hatóanyag vonatkozásában”
2013.08.12.
2013.08.22.
D.351/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése, Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág kivitelezése,vállalkozási szerződés keretén belül I. és II. rész
2014.07.11.
2014.09.02.
D.351/2015
BW Organization Kft.
Innovativ turisztikai beszerzések Sopron belvárosában
2015.05.29.
2015.07.08.
D.351/2016.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Földgáz energia szállítása az ajánlatkérő részére 2016.01.01.06.:00 CET 2017.01.01. 06:00 CET időszakra vonatozóan, teljes ellátás alapú földgáz energia kereskedelmi szerződés keretében
2016.05.17.
2016.06.02.
D.351/2017.
Magyar Export-Import Bank zRt.
Számlavezető- és számviteli rendszer fejlesztési keretszerződése
2017.07.10.
2017.07.14.
D.351/2018
Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt
Utazásszervezési szolgáltatások
2018.10.12.
2018.11.10.
D.351/2019
Országos Mentőszolgálat
Tervezési szerződés Szentendre és Gödöllő új mentőállomásának kialakítására a vonatkozó bontási tervdokumentáció és építési engedélyezési tervek elkészítésére, az engedélyeztetés lebonyolítására, a kivitelezési tervdokumentáció elkészítésére és tervezői művezetésre - 2. rész (Szentendre) EKRSZ 44156895
2019.06.27.
2019.08.07.
D.351/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Műszaki eszközök beszerzése 2018. (IMV Irodaszer Kft.) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.351/2021
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
„Közvilágítás LED-es rekonstrukciója - 2021” 1-4. és 6. rész EKR000150592021
2021.07.26.
2021.10.07.
D.351/2022
NIF Zrt.
M0 autóút északi szektor - tervezés EKR 001718052021
2022.09.19.
2022.11.09.
D.351/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Makád Ált. Iskola - épület és tornaterem felújítás” EKR000057062021
2023.08.25.
2023.10.27.
D.351/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 6. rész EKR000509572023
2024.06.01.
2024.08.07.
D.351/2025
Nyírábrány Nagyközség Önkormányzata
Külterületi út építése Nyírábrányban EKR000435592025
2025.05.30.
2025.06.05.
D.351/2026
Tiszanána Községi Önkormányzat
Külterületi útfelújítás Tiszanána Községben EKR000459222026
2026.07.06.
2026.07.22.
D.352/12/2007.
FŐTÁV Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
XVIII. Havanna úti ltp. távhővezeték felújítása I/B. ütem tervkiegészítés és bővítés
2007.08.06.
D.352/19/2006.
Útgazdálkodási és Koordinációs Igazgatóság
6. sz. főút 76,6-139,9 km-sz. közötti szakaszának út és hídrehabilitációs munkái, valamint az egyéb hozzá kapcsolódó meghatározott munkák kivitelezése
2006.05.26.
2006.07.17.
D.352/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Bútorok (beleértve irodai bútorok), berendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítószerek
2010.05.03.
2010.05.21.
D.352/2011.
B.D.K. Kft.
Lámpatestek beszerzése
2011.05.25.
2011.06.23.
D.352/2012.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Tatabánya Megyei Jogú Város - Városközpont Rehabilitáció (KDOP-3.1.1/D-09-2f-2010-0002) - Új tanácstermi szárny kivitelezése a GMS Építész Iroda Kft. módosított tervei alapján
2012.05.24.
2012.06.25.
D.352/2013.
Szentgotthárdi Közös Önkormányzati Hivatal
Szentgotthárd Város Önkormányzata feladatkörébe tartozó közétkeztetés biztosítása a szentgotthárdi oktatási, nevelési és szociális intézményekben
2013.08.12.
2013.09.23.
D.352/2014.
Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyomtató előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013. 1. része.
2014.07.11.
2014.09.03.
D.352/2015.
Visonta Községi Önkormányzata
Közszolgáltatási szerződés a „Visonta Község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék rendszeres gyűjtése, szállítása, illetve ártalmatlanítása, továbbá évenkénti lomtalanítás elvégzése"
2015.06.01.
2015.07.13.
D.352/2016.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az 1956-os Emlékévhez kapcsolódó média megjelenés
2016.05.17.
2016.05.23.
D.352/2017.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Padló alatti kerékpár esztergályozása
2017.07.10.
2017.08.07.
D.352/2018
FEV IX. Ferencvárosi Vagyonkezelő és Városfejlesztő Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.12.
2018.11.15.
D.352/2019
Martonfa Község Önkormányzata
Martonfa szennyvízkezelése
2019.06.27.
2019.07.03.
D.352/2020
Dunaújvárosi Tankerületi Központ
Tematikus alkalmakhoz irodaszer beszerzése I. (IMV Irodaszer Kft.) - 2019. - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.11.03.
D.352/2021
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ
„MAHOP-2.1.1-2016-2019-00011 2. eljárás" EKR001095182020
2021.07.26.
2021.10.25.
D.352/2022
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Megbízási szerződés a Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (oh) vasúti vonalszakasz korszerűsítésének kivitelezése projekt, valamint a kapcsolódó ETCS 2 kivitelezési munkái projekt esetében – mérnöki feladatok ellátására" EKR000008352021
2022.09.21.
D.352/2023
Boconád Községi Önkormányzat
„A boconádi Szeleczky-kastély fejlesztése” - 1. rész: Szeleczky Kastélyban Minibölcsőde kialakítása” EKR000476872021
2023.08.29.
2023.11.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el