Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.137/2016.
Rudabánya Város Önkormányzata
Nyilvánosság és marketingtevékenység ellátása a Rudapithecus Látványtár a Majomszigeten című projekt keretében
2016.02.16.
2016.03.02.
D.135/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2016.02.15.
2016.03.04.
D.136/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság Szerencsi Rendőrkapitányság "C" épület magastető ráépítése és "A" épület tető héjazat cseréjének (3900 Szerencs, Bekecsi u.10.) kivitelezési munkái
2016.02.15.
2016.03.16.
D.134/2016.
'Szeged-Algyő' Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
"Szeged-Algyő" Ivóvízminőség-javító projekthez (KEOP-1.3.0/09-11-2011-0018) kapcsolódó építési, rekonstrukciós és tisztítási munkák kivitelezése, a kapcsolódó tervezési feladatokkal
2016.02.15.
2016.03.18.
D.132/2016.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá parkolójegy-kiadó automaták üzemeltetése Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata közigazgatási területén
2016.02.15.
2016.03.16.
D.133/2016.
Magyar Államkincstár
200 db laptop és 300 db monitor beszerzése
2016.02.15.
2016.03.29.
D.131/2016.
Zöld Jövőnkért Hulladékhasznosító Kft.
Üzemeltetési szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-11-2011-0002 Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer” című konstrukció keretében megvalósuló hulladékgazdálkodási létesítmények és eszközökre vonatkozóan
2016.02.12.
2016.03.08.
D.129/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Új alacsonypadlós, dízel, csuklós autóbuszok beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2016.02.12.
2016.03.07.
D.128/2016.
Országos Onkológiai Intézet
Energia megtakarítást célzó, röntgen diagnosztikai berendezések beszerzése
2016.02.12.
2016.03.29.
D.127/2016.
Ózd Város Önkormányzata
Bútor és sporteszköz beszerzés az Újváros Téri Általános Iskolába (ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0031)
2016.02.12.
2016.03.01.
D.130/2016.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2016.02.12.
2016.03.03.
D.121/2016.
Mezőkövesdi VG Zrt.
Vállalkozási szerződés a Zsóry-fürdő komplex fejlesztése, gyógyászati és új élményelemekkel való bővítése elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0022 számú pályázat üzleti marketing feladatainak ellátására
2016.02.11.
2016.03.08.
D.123/2016.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonp. Kft.
A hatvani Grassalkovich-kastély műemlék épületének és környezetének építési engedélyezési terveinek áttervezése, kivitelezési tervdokumentációjának és tervezői költségvetésének elkészítése tervezési szerződés keretében
2016.02.11.
2016.03.16.
D.122/2016.
Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Magyar Vadászati Múzeum Beruházó Nonprofit Kft.
A hatvani Grassalkovich-kastély műemlék épületében létrehozandó Széchenyi Zsigmond Kárpát-medencei Vadászati Múzeumban létrejövő kiállítás, közönségszolgálati funkciók, valamint a megvalósult muzeális intézmény működésének megtervezése és e létrejövő dokumentációk alapján a kiállítás megvalósítási szakaszában muzeológiai és kiállításrendezési szakértői tevékenység ellátása vállalkozási szerződés keretében
2016.02.11.
2016.03.16.
D.126/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész - Nagy Sándor József utca - M5 bevezető feletti közúti híd felújításainak kivitelezési munkái
2016.02.11.
2016.02.16.
D.125/2016.
Kapuvár Város Önkormányzata
Kapuvár Város Önkormányzata, Ausztria-Magyarország Határon Átnyúló Együttműködési program 2007-2013. keretében megvalósuló "Fertő-Hansági Környezetbarát Mobilitás" című, L00109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2016.02.11.
2016.03.10.
D.124/2016.
Nyugat-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Kft.
I. rész: a AP2 Oberwart-Szombathely közlekedési hálózatra vonatkozóan, II. rész: AP3 Sopron-Ebenfurth közlekedési hálózatra vonatkozóan megvalósíthatósági és műszaki tanulmányok, valamint üzemeltetési költségek és költséghaszon elemzés készítése a GRENZBAHN projekt keretében
2016.02.11.
2016.03.10.
D.120/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére installációs elemek elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására megbízási szerződés keretében
2016.02.10.
2016.03.16.
D.117/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására vállalkozási szerződés, Tolcsva Község Önkormányzata részére kiegészítő építési beruházás ablakok cseréjére az ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására
2016.02.09.
2016.03.21.
D.118/2016.
Tolcsva Község Önkormányzata
Tolcsva Község Önkormányzata részére kiállítás üzemeltetéséhez kapcsolódó szoftverek fejlesztése és kiállítási animáció elkészítése az ÉMOP-2.1.1/B-12-1012-0107 azonosítószámú "Örökségturisztikai és kulturális rendezvényközpont a tolcsvai Szirmay-Waldbott kastélyban" c. projekt megvalósítására szállítói szerződés keretében
2016.02.09.
2016.03.21.
D.119/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kerékpárral a Bükkön át - kerékpárral a városon át ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0158 azonosító számú projekt keretében történő eszközbeszerzés
2016.02.09.
2016.03.02.
D.116/2016.
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
Mozdonyvezetői ülések és vezetőülés alkatrészek beszerzése - 1. rész
2016.02.08.
2016.03.01.
D.115/2016.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Irodabuszok beszerzése a NAV részére
2016.02.05.
2016.02.23.
D.113/2016.
Zala Megyei Kórház
Egészségügyi adminisztrációs fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.114/2016.
Zala Megyei Kórház
Hagyományos textília beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.109/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Minőségbiztosítás: Megbízási szerződés minőségbiztosítói feladatok ellátására, ideértve az informatikai biztonsági szakértői feladatokat is
2016.02.04.
2016.03.05.
D.110/2016.
Zala Megyei Kórház
Anastomosis varrógépek és tárak beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.111/2016.
Zala Megyei Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.112/2016.
Zala Megyei Kórház
Vizsgálókesztyűk beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.04.
2016.02.10.
D.108/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.106/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.107/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.100/2016.
KINCSINFO Kincstári Informatikai Nonprofit Kft.
Számítástechnikai eszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.02.02.
2016.03.04.
D.101/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér az 1940-es, '50-es éveket idéző Tájház Kiállítási hardver- és szoftvereszközök beszerzése az Élő vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan
2016.02.02.
2016.02.15.
D.102/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Kiállítási installációk és eszközök beszerzése - Éremverde és érmekiállítás az Élő Vár Veszprémben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.104/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Informatikai rendszereszközök beszerzése az Élő Vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.105/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Az Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. részére autóbusz vázfelújítás
2016.02.02.
2016.03.09.
D.99/2016.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2016.02.02.
2016.02.29.
D.103/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Műhelyberendezések beszerzése az Élő Vár Zemplénben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.97/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Villamos energia beszerzése 2012. évben (Bp. Elektromos Művek Nyrt.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.98/2016.
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Tengeri halak és élőlények beszerzése
2016.02.01.
2016.02.19.
D.96/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.95/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.02.01.
2016.03.04.
D.86/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Microsoft szerver szoftverek és licencek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.85/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Nagyteljesítményű szerver beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.83/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Tinta e-Book könyvtár/lexikontár beszerzése (Tinta Könylönykiadó Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.82/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Adatbázis lekérdezési és kezelési szolgáltatások elvégzése (Schönherz Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
D.81/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kiállítás és konferencia kivitelezési feladatainak ellátása (Fenyves Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.80/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Személygépkocsik beszerzése (Tromf Car Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.79/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakértői tevékenység (Sandon Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el