Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.279/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
Irószer, egyéb irodaszer beszerzése
2014.06.06.
2014.07.16.
D.312/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Bölcsődei férőhely-bővítés
2014.06.24.
2014.07.16.
D.276/2014.
Martfű Város Önkormányzata
Martfű Város területén keletkező települési hulladék ártalmatlanítási szolgáltatása - Kbt. mellőzése
2014.06.03.
2014.07.16.
D.259/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.05.28.
2014.07.17.
14.K.31.514/2014/7.
XIII. Kerület Közterület-Felügyelet
közterületi szakrendszer üzemeltetése, bővítésének biztosítása további 9 fő munkatárs számára 7 db mobileszköz használata
2014.07.17.
D.318/2014.
Kátai Gábor Kórház
"A Kátai Gábor Kórház ÉAOP-4.1.2/C-11 jelű, a Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése" című pályázatának megvalósításához kapcsolódó tervezési és kivitelezési feladatok ellátása
2014.06.26.
2014.07.17.
D.288/2014.
Káptalanfa és Térsége Szennyvíztársulás
A KEOP-1.3.0/09-11-2013-0038 projekt keretében Káptalanfa és térsége vízellátó rendszer vízminőség javítása kapcsolódó tervezői és generálkivitelezői feladatok ellátása a FIDIC Sárga Könyv szerint vállalkozási szerződés keretében eredményfelelősséggel
2014.06.12.
2014.07.17.
D.337/2014.
Oroszlány Város Önkormányzata
Új tetőfedés és toronysisak készítés az Új Szolgáltató Városközpont beruházása során
2014.07.08.
2014.07.18.
D.313/2014.
Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény
A korábban az ajánlatkérő által bérelt 2014. május 22-én eladásra kínált használt LED kivetítőfal leszállítása, beüzemelése
2014.06.24.
2014.07.21.
D.294/2014.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Utastájékoztató rendszer telepítése a GySEV Zrt. vonalain GreMo projekt keretében
2014.06.13.
2014.07.21.
D.302/2014.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal informatikai rendszereinek üzemeltetése
2014.06.20.
2014.07.22.
D.315/2014.
Mosonmagyaróvár Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés - a Mosonmagyaróvári Nagytérségi Települési Szilárdhulladékgazdálkodási Rendszer Fejlesztése tárgyú projekt megvalósításához kapcsolódó PR, kommunikációs és nyilvánosság tájékoztatása tárgyában
2014.06.25.
2014.07.23.
D.333/2014.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vállalkozási szerződés képalkotó diagnosztikai és klinikai orvostechnikai berendezések karbantartására, javítására
2014.07.04.
2014.07.23.
D.286/2014.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház
Bútorok beszerzése az „Aktív ellátás centralizációja a Soproni Erzsébet Oktató Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0012 azonosító számú projekt keretében
2014.06.11.
2014.07.24.
D.296/2014.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi hulladékgazdálkodási rendszer környezetbarát technológiáinak bővítése, a hulladékfeldolgozás és újrahasznosítás arányának növelése című projekthez kapcsolódó FIDIC szerinti műszaki, ellenőri, mérnöki feladatok
2014.06.16.
2014.07.24.
D.295/2014.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Adásvételi szerződés – „Helyszíni ellenőrzést támogató, GPS technológián alapuló PDA készülékek beszerzése a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal részére”
2014.06.13.
2014.07.24.
D.329/2014.
Külügyminisztérium
50 db munkaállomás beszerzése
2014.07.03.
2014.07.25.
D.350/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
ÁROP-1.2.12-2012-2012-0001 jelű „Közhiteles címregiszter kialakítása” projekt szakmai feladatainak ellátása
2014.07.11.
2014.07.25.
D.309/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.06.23.
2014.07.25.
D.370/2014.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0007 azonosító számú, "Agóra Terminál a 21. sz. új fénye Szolnokon" című pályázat informatikai eszközeinek és szoftvereinek, hang-, fény- és vizuáltechnikai berendezéseinek beszerzése tárgyában
2014.07.21.
2014.07.28.
D.347/2014.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése
2014.07.10.
2014.07.28.
D.289/2014.
BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs, Mecseki és Malomvölgyi Parkerdők zöldterületi munkáinak ellátása, valamint Pécs, Kertváros kelet és Kertváros nyugat parkjainak gondozása és zöldterületi munkáinak ellátása - 3. rész
2014.06.12.
2014.07.28.
D.332/2014.
MNÁMK Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány
Az AUDI Hungária Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium épületének bővítése és felújítása az „NYDOP-5.3.1/C-13-0001 – A német nyelvű és német nemzetiségi nevelés-oktatás infrastrukturális kapacitásának bővítése Győrben”
2014.07.04.
2014.07.28.
D.304/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.06.20.
2014.07.29.
D.292/2014.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
Szállítási szerződés - Különféle élelmiszerek beszerzése - 2. részajánlati kör
2014.06.13.
2014.07.29.
D.266/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.05.30.
2014.07.29.
D.343/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt látogatórendszer beszerzése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.342/2014.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés keretében "Lépj be a múltba - Történelmi időutazás Ópusztaszeren - DAOP-2.1.1/G-11 jelű pályázat" projekt kapcsán kiállítási installációk és dekorációk tervezése, beszerzése és kivitelezése
2014.07.10.
2014.07.30.
D.331/2014.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Vállalkozási szerződés - EKOP - 1.1.11-2012-2012-0001 „Háttér konszolidáció kiemelt projekt -Dokumentumkezelő fejlesztése, szoftver fejlesztés 2 részben - II. rész tekintetében
2014.07.04.
2014.07.30.
D.325/2014.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Vállalkozási szerződés a TÁMOP-6.1.4/12/1-2012-0001 azonosítószámú, „Koragyermekkori (0-7 év) program” c. kiemelt projekt keretében szoftveralkalmazások fejlesztéséhez szükséges funkcionális terv készítésére és a rendszer kivitelezésére (“IT2”)
2014.06.27.
2014.07.30.
D.310/2014.
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű
2014.06.23.
2014.07.31.
D.357/2014.
ERVA Erzsébetvárosi Önkormányzati Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
A Budapest VII. kerület Akácfa utca 42-48. szám alatti, helyi védettség alatt álló, védett települési érték, műemléki környezetben található épületének (Klauzál téri vásárcsarnok) felújítása és átalakítása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.16.
2014.08.01.
D.353/2014.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Gólyatáborok szervezése és lebonyolítása vidéken az ELTE-re 2014-ben felvételt nyert hallgatók számára
2014.07.11.
2014.08.04.
D.349/2014.
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház általános-, egészségügyi-, napi-, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése az ajánlati dokumentációban részletezett igényeknek megfelelően
2014.07.11.
2014.08.04.
D.305/2014.
Nagytőke Község Önkormányzata
Nagytőke vízhálózat rendszerének hálózatrekonstrukciója
2014.06.20.
2014.08.04.
D.362/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Budafoki út 72. szám alatti iroda és raktár épületek bontása
2014.07.17.
2014.08.04.
D.323/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" hatékony üzemeltetése előkészítésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység teljes körű ellátása, beleértve annak megtervezését, megszervezését, lebonyolítását
2014.06.26.
2014.08.04.
D.322/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" valamennyi építési, szolgáltatási és árubeszerzése szerződésekbe foglalt munkák FIDIC mérnöki, műszaki ellenőrzési és terv ellenőrzési feladatainak ellátására
2014.06.26.
2014.08.04.
D.320/2014.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
"Kis-Balaton Vízvédelmi rendszer II. ütem megvalósítása" (KEOP-2.2.1/2F/09-2009-0001) projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kivitelezési tervek elkészítése
2014.06.26.
2014.08.04.
D.303/2014.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás 400/128/18 kV-os 250/250/75 MVA-es és 220/126/10,5 kV-os 160/160/40 MVA-es szabályozós, takarékkapcsolású transzformátorok szállítására
2014.06.20.
2014.08.05.
D.319/2014.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata "Kiegészítő építési beruházás- Biológiai tisztító medence vízszigetelési munkái"
2014.06.26.
2014.08.05.
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.375/2014.
MNB Magyar Nemzeti Bank
Egészségügyi szolgáltatások nyújtása - megbízási szerződés
2014.07.23.
2014.08.07.
D.367/2014.
Zuglói Médiaszolgáltató Kft.
Bp. Főváros XIV. Kerület Zugló Önkorm.tulajdonában álló Zuglói Lapok megnev ezésű önkormányzati lap nyomdai kivitelezése, kapcsolódó nyomdai szolgáltatások, a megrendelt nyomdai termékek megrendelő székhelyére történő szállítása
2014.07.18.
2014.08.07.
D.380/2014.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a Simontornyai Bőrgyár kármentesítése, talajvízkezelő rendszer átalakítására a hatósági kötelezésben foglaltak teljesítése érdekében
2014.07.24.
2014.08.07.
D.365/2014.
MÁV Zrt.
Szolgáltatás megrendelése a MÁV Zrt. vasúti járműmérlegeinek 2014-2016. évek közötti időszakban történő vizsgálatára, karbantartására, javítására, hitelesítésére és kalibrálására
2014.07.18.
2014.08.07.
D.340/2014.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzata a nyolc csoportszobás Kassák Lajos utcai Meséskert Tagóvoda átalakításának, felújításának és további nyolc csoportszobával történő bővítésének kiviteli tervezési feladatainak elvégzése
2014.07.09.
2014.08.07.
D.324/2014.
Szegedi Tudományegyetem
1. részajánlati kör: Szállítási szerződés a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére központi sterilizáló eszközei és műszerkövető rendszer leszállítása, üzembe helyezése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2014.06.26.
2014.08.08.
D.412/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
A szigetszentmiklósi József Attila lakótelep szociális célú rehabilitációja elnevezésű projekt keretében. Vállalkozási szerződés 2. rész. Belső szervizutak felújítása és fejlesztése - kiegészítő építési beruházás
2014.08.04.
2014.08.11.
D.411/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
ETS-LINDGREN eszközök, műszerek eseti javítása, kalibrálása és karbantartása
2014.08.04.
2014.08.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el