Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.498/2016.
EUTAF Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Az EUTAF work flow fejlesztési projektjéhez kapcsolódó minőségbiztosítási és projektmenedzsmenti feladatok ellátása - 2. rész
2016.06.20.
2016.07.14.
D.497/2016.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
Budapest 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó beruházások - vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2016.06.20.
2016.07.05.
D.503/2016.
Településellátó Szervezet
Főzési alapanyag és élelmiszer beszerzése - 3. rész
2016.06.21.
2016.08.02.
D.504/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek élelmezése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.506/2016.
Parádfürdői Állami Kórház
Laborvizsgálatok elvégzése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.15.
D.505/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek szállítása 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.508/2016.
Józsefvárosi Önkormányzat
Corvin sétány közmű és közterület program megvalósítása vállalkozási szerződés keretében I. ütem
2016.06.22.
2016.08.09.
D.507/2016.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012. (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.11.
D.509/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Árpaárasztó vápa, illetve mederjáratok - építési beruházás 2014. évben (CONTROLL Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.510/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Szakmai anyagok beszerzése - árubeszerzés 2015. évben (LARSSEN DEPO Kft.) - Kbt mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.511/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Építési munkákhoz árubeszerzés 2014. évben (Colas Északkő Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.512/2016.
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Fűmag töltéskeverék beszerzése - árubeszerzés 2014. évben (KERT-PROMT'97 Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.06.23.
2016.08.04.
D.514/2016.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási keretszerződés Fővárosi Vízművek Zrt. szolgáltatási területén elvégzendő új tűzcsap telepítése, új bekötős és kapcsolódó munkák elvégzésére - 2. rész
2016.06.23.
2016.08.03.
D.513/2016.
Oktatási Hivatal
Alkalmazástérkép konszolidálás és MS alkalmazások mérnöki támogatása, valamint a KMOP-4.6.1/D-13-2013-0001 projekt keretében megvalósítandó képzések
2016.06.23.
2016.07.15.
D.515/2016.
Csárda-Agro Zöldségtermelői Értékesítő Szövetkezet
Adásvételi szerődés új önjáró paradicsom betakarító kombájn 2 db szín szerinti válogatóval megvételére
2016.06.24.
2016.07.26.
D.517/2016.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Szállítási szerződés nyomtatók, multifunkciós eszközök és lapszkennerek szállítására az Elektronikus Közigazgatás Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2)" című kiemelt projekt keretében (EKOP-1.1.4-2013-2013-0001) - 2. rész
2016.06.24.
2016.07.12.
D.520/2016.
Vas Megyei Beruházási zRt
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház belgyógyászati épület földszintjén szakrendelések és szakambulanciák kialakítása, emeletén a Tüdőgyógyászati osztály korszerűsítése
2016.06.24.
2016.08.26.
D.516/2016.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Szállítási szerződés nyomtatók, multifunkciós eszközök és lapszkennerek szállítására az Elektronikus Közigazgatás Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2)" című kiemelt projekt keretében (EKOP-1.1.4-2013-2013-0001) - 1. rész
2016.06.24.
2016.07.12.
D.518/2016.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a Szegedi Tudományegyetem által a KEOP-2.4.0/2F/09-11-2011-0006 azonosító számú pályázatban teljesítendő projektmenedzsment feladatok ellátására.
2016.06.24.
2016.09.16.
D.519/2016.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Városközpont értékmegőrző megújítása
2016.06.24.
2016.09.27.
D.521/2016.
Pesti Magyar Színház
Pesti Magyar Színház nézőtere álmennyezetének helyreállítási munkáltai - Kbt. mellőzése
2016.06.27.
2016.07.12.
D.522/2016.
Egri Főegyházmegye
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda fejlesztése Miskolcon
2016.06.27.
2016.08.16.
D.529/2016.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Informatikai eszközök, alkatrészek, tartozékok, kellékek beszerzése EU16_01 - 2. rész
2016.06.29.
2016.07.22.
D.524/2016.
Szent Panteleon Kórház
Gyógyszerbeszrzés - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.14.
D.528/2016.
Aranysziget Otthon
Villamos-energia beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.25.
D.523/2016.
Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézet
Ágykapacitás működtetése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.04.
D.525/2016.
Stadion Sportlétesítményeket Működtető Nonprofit Kft.
Épületek javítási és felújítási munkáinak elvégzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.08.05.
D.526/2016.
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Különféle élelmiszerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.13.
D.527/2016.
Aranysziget Otthon
Pszichiátriai szakrendelés megrendelése - Kbt. mellőzése
2016.06.29.
2016.07.19.
D.610/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 3. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött vállalkozási szerződés az Ybl Miklós tér 8. szám, 4. emeleti iroda belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.608/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak II. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.624/2016.
Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2015. augusztus 4. napján kelt, a Magyar Építő Zrt.-vel kötött kivitelezési szerződés az 1054 Budapest, Kálmán Imre u. 20. sz. alatti épület átalakítási munkálataira - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.600/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 29. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel innovációs, kreatívipari és gazdaságfejlesztési tanulmány és stratégia elkészítésére kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.598/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel (székhely: 1056 Budapest, Molnár u. 53. III/3.) szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.597/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. január 6. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel külföldi szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.596/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 15. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.594/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 30. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel szakmai előadó biztosítására kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.593/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 1. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.586/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 30. napján kelt, a Nemzetközi Oktatási és Kutatási Központ Alapítvánnyal kötött vállalkozási szerződés nyomdai munkák elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.585/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 14. napján kelt, a Nemzetközi Oktatási és Kutatási Központ Alapítvánnyal kötött vállalkozási szerződés nyomdai munkák elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.583/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 18. napján kelt, a GINGKO-Zöld Építész Iroda Kft.-vel és a Schüller és Társai Kft.-vel kötött az 1014 Budapest, Úri utca 72. szám alatti ingatlanon található épület átépítésének építési engedélyezési tervdokumentációjának és tenderterveinek elkészítésére kötött tervezési szerződés - Kbt. mellőzés
2016.06.30.
2016.07.29.
D.646/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14. napján kelt megbízási szerződés marketing, kommunikációs és kommunikációt támogató feladatok elvégzésére az ICI Interaktív Kommunikációs Zrt.-vel 2016. 01. 01..- 2016. 12. 31. közötti időszakra - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.645/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. október 13. napján kelt befektetési tanácsadásra kötött szerződés a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel határozatlan idejű - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.643/2016.
Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. június 1. napján az AIG Europe Limited Magyarország Fióktelepével kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.642/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2016. január 21. napján az AIG Europe Limited Magyarország Fióktelepével kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.638/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt a LIMA Design Kft.-vel kötött tervezési szerződés építési engedélyezési tervek elkészítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.637/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. április 1. napján kelt projektirányítási szolgáltatásra kötött megbízási szerződés a Friday Creative Kft.-vel 2015. december 31-ig - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.636/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2015. október 27. napján kelt vállalkozási szerződés a Zsigó és Társa Kft.-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.633/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
2014. augusztus 19. napján kelt tervezési megállapodás az Építészműhely Kft-vel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.632/2016.
Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány
A DM Kft.-vel 2014. december 1-én kötött vállalkozási szerződés megszüntetése 2015. október 31. napjával és 2015. november 1. napján a DM Kft-.vel kötött új határozatlan idejű vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el