Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.373/2014.
Kaposvár Megyei Jogú Város Városgondnoksága
Kaposvár Városliget és a Berzsenyi park vagyonvédelmi feladatai
2014.07.22.
2014.08.11.
D.330/2014.
BDK (Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
Budapest, IX-XI. kerület Rákóczi-híd közvilágítási berendezésének rekonstrukciója, és külön díszvilágítási berendezés kiépítése
2014.07.04.
2014.08.11.
D.368/2014.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az NYDOP-2.1.1/B-09-2f-2011-0001, Fertőrákosi barlangszínház - kőfejtő értékmegőrző és értéknövelő turisztikai célú fejlesztése" című projekt megvalósításához szükséges színházgépészet, színházvilágítás technika,
2014.07.18.
2014.08.12.
D.348/2014.
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Engedélyes és kiviteli terv készítése a TIOP 2.2.6/12/1B-2013-0002 kódszámú pályázat keretében
2014.07.11.
2014.08.12.
D.385/2014.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győrszentiván Kertváros és Gönyű, Dózsamajori bekötő út közötti kerékpárút építés, I. ütem
2014.07.25.
2014.08.13.
D.376/2014.
Bornemzet Kereskedelmi és Szolgáltató Nonpforit Kft.
Bútorok beszerzése a DAOP-2.1.1/B-09-2009-0003 kódszámú pályázat keretében
2014.07.23.
2014.08.13.
D.317/2014.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádió beszerzése 2014.
2014.06.25.
2014.08.13.
3.K.27.168/2014/5.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása, társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.08.14.
D.424/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 - struktúraváltás támogató projekt keretében kiegészítő építési beruházás - "L" jelű régi központi diagnosztikai épület légtechnikai kivitelezése
2014.08.12.
2014.08.15.
D.297/2014.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
"Struktúraváltás a Halasi Kórházban" elnevezésű TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011 projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2014.06.16.
2014.08.15.
D.338/2014.
Kótaj Község Önkormányzata
Egészségügyi alapellátás fejlesztése Kótaj községben
2014.07.08.
2014.08.18.
D.404/2014.
Baranya Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Baranya Megyei Kormányhivatal részére 022
2014.08.01.
2014.08.18.
D.384/2014.
FŐTÁV Zrt.
Távvezeték kivitelezések III./2013
2014.07.24.
2014.08.18.
D.346/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása" KEOP-1.2.02F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátására
2014.07.10.
2014.08.18.
D.345/2014.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a "Tápió Menti Régió szennyvíz elvezetése és szennyvíz tisztítása" elnevezésű Projekthez szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri, valamint tervellenőri tevékenység ellátása
2014.07.10.
2014.08.18.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.326/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében „Somogytúri szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítása” elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0012 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.06.27.
2014.08.19.
D.408/2014.
Magyar Államkincstár
98 db-15 %% gépjármű beszerzése
2014.08.04.
2014.08.21.
D.366/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.07.18.
2014.08.21.
D.358/2014.
Dombóvár Város Önkormányzata
Takarítási és takarításhoz felhasznált higéniai szerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.07.16.
2014.08.21.
D.356/2014.
BIOMŰ - Baranya Kft.
A Pellérdi szennyvíztisztító telepen a telepítendő gázmotorok és a meglévő 20 kV-os SM6 típusú középfeszültségű állomás csatlakoztatásának tervezési és kivitelezési munkái
2014.07.16.
2014.08.21.
D.396/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Aromo elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.401/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
E-napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.397/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
TANINFORM elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.378/2014.
Lovászi Község Önkormányzata
Lovászi község belterületi vízrendezése - kiegészítő építési beruházás
2014.07.23.
2014.08.25.
D.364/2014.
MÁV Zrt.
Tervezői szerződés Kormányablakok tervezése műemléki és nem műemléki épületekben
2014.07.18.
2014.08.25.
D.399/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
MOZANAPLÓ elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.402/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
DINA elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.400/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
FÖKIR elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.403/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Digitális napló elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.398/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
SNW elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.374/2014.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Traumatológiai implantátumok beszerzése (1., 11., 12., 17., 18., 32.)
2014.07.23.
2014.08.25.
D.355/2014.
Józsefvárosi Közterület-felügyelet
épület-felújítás és kapcsolódó munkák - Kbt. mellőzése
2014.07.15.
2014.08.25.
D.336/2014.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-2010-0004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program” tárgyú projekt keretében – Eszközbeszerzés - 3. rész
2014.07.07.
2014.08.25.
D.327/2014.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya közterületén lévő játszóterek felújítása és bővítése
2014.06.30.
2014.08.25.
D.437/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.08.19.
2014.08.26.
D.386/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.388/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.389/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.390/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.335/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft. hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítása - Kbt. mellőzése
2014.07.07.
2014.08.26.
D.391/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.387/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.392/2014.
Nemzeti Fejlesztési Minisztérium
Koncessziós pályázat: dohánytermék kiskereskedelmi jogosultság átengedése.
2014.07.30.
2014.08.26.
D.379/2014.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Tisztító-, és tisztálkodó szerek, eszközök beszerzése, 2 részajánlati körben - 1. rész
2014.07.23.
2014.08.26.
14.K.32.287/2013/22.
Budapest Főváros Önkormányzata
A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges hulladékgyűjtő célgépek és tehergépjárművek beszerzése, 1. rész Szállítási szerződés: „A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges hulladékgyűjtő célgépek beszerzése ". 2. rész Szállítási szerződés: ,,A fővárosi házhoz menő szelektív hulladékgyűjtési rendszer kialakításához szükséges tehergépjárművek beszerzése."
2014.08.27.
D.429/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés: a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása, EKOP 1.A.2.-2012-2012-0050
2014.08.14.
2014.08.28.
D.360/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszköz egységek szállítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.07.17.
2014.08.28.
D.443/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖKI Terminál őrzött, fizető P+R parkoló, parkolás-technikai rendszerének beszerzése és kivitelezése
2014.08.25.
2014.08.28.
D.344/2014.
Debreceni Vízmű Zrt.
Vegyi anyagok beszerzése
2014.07.10.
2014.08.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el