Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.887/2015.
KOM Központi Okos Mérés Zrt.
Projektirodai, elemzői, szakértői tanácsadás
2015.12.14.
2016.01.13.
D.888/2015.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
"Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása" tárgyú ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítan
2015.12.14.
2015.12.18.
D.886/2015.
Szent Lázár Megyei Kórház
Szent Lázár Megyei Kórház beszerzései ellen - részekre bontás, ill. az egybeszámítási szabályok megkerülése - Kbt. mellőzése
2015.12.12.
2016.01.05.
D.884/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Vállalkozási szerződés (FIDIC alapú) a Kelenföld vasútállomás XXI-XXVIII. vágányainak helyén létesülő P+R parkoló és a hozzá tartozó útépítési, vízépítési, közműépítési, műtárgyépítési és magasépítési munkák megvalósítására
2015.12.11.
2016.01.18.
D.885/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Magyarországi fekvőbeteg ellátó intézmények gyógyszerellátásának biztosítása - GYO-010/2015/KM - 3., 4., 6. és 9. részek
2015.12.11.
2016.02.08.
D.881/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
Orvosi gáz vásárlása és annak tárolására szolgáló palackok bérlése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.10.
2015.12.15.
D.882/2015.
Pilisborosjenő Község Önkormányzata
Adásvételi szerződés a Pilisborosjenői Mesevölgy Óvoda telephely óvodájának eszközbeszerzésére
2015.12.10.
2016.01.11.
D.883/2015.
Országos Bírósági Hivatal
A Griffsoft Informatikai Zrt. által üzemeltetett "Forrás SQL alapokon működő Gazdálkodási Integrált Informatikai Rendszer (GIIR) fejlesztése, valamint teljes körű támogatása"
2015.12.10.
2015.12.23.
D.879/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle ágyak és éjjeliszekrények szállítása (Pro-Klinmed XXI. Eü. Kft.) 2011-2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.878/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.877/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Friz '95 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.876/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Épületfelújítási munkák elvégzése (Szefi Plusz Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.880/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle javítási és üzembe helyezési szolgáltatások (Forex Medical Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.875/2015.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Különféle szerelési munkálatok, illetve vezetékek cseréje (Isometál Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.09.
2016.01.19.
D.866/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
"Vízvédelmi rendszerek fejlesztése a Kalocsai kistérségben" c. projekt - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.26.
D.874/2015.
Parádsasvár Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.872/2015.
Sirok Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.870/2015.
Mátraballa Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.869/2015.
Mátraderecske Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.868/2015.
Parád Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.865/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
„Lélekkel a Körösök mentén" - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében projekt
2015.12.08.
2016.01.21.
D.873/2015.
Recsk Nagyközség Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.871/2015.
Bodony Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.867/2015.
Almási Balogh Pál Kórház Egészségügyi és Szolgáltató Nonprofit Kft.
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.12.08.
2016.01.20.
D.864/2015.
Országos Vérellátó Szolgálat
AB0 vércsoport, RhD, C, E, c és e vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése- 1. rész
2015.12.07.
2016.01.18.
D.862/2015.
Gönc Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/N/14-2014-0431 "Fotovoltaikus rendszerek kialakítása Göncön" elnevezésű projekt kivitelezésére
2015.12.04.
2015.12.09.
D.863/2015.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Orvostechn. eszközök gép-műszerek, mobiliák, bútorok beszerzése adásvételi szerződés a TIOP „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítása és infrastruktúrafej. a Zala Megyei Kórházban” projekt … - 7.rész
2015.12.04.
2015.12.22.
D.859/2015.
Hansa LKM Nyersanyagfeldolgozó és Kereskedelmi Kft.
Hulladékhasznosító gépek beszerzése a Hansa LKM Kft-nél - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.858/2015.
Abaújszántó Város Önkormányzata
Történelmi strandfürdő felújítása során a "Strandmedence befejező munkálatai" építési beruházás
2015.12.03.
2016.01.18.
D.857/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Adásvételi szerződés a KEOP-2.1.3/11-2013-0001 azonosítószámú „Tájgazdálkodási infrastruktúra fejlesztése a Bodrogközben és benne a Cigándi árvízszint csökkentő tározó területén” című projekt megvalósításához szükséges eszközök beszerzésére
2015.12.03.
2016.01.18.
D.860/2015.
Fuvar Logisztik Kft. "f.a."
Brikettáló üzem létrehozása - Kbt. mellőzése
2015.12.03.
2015.12.21.
D.861/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból
2015.12.03.
2016.01.05.
D.853/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Gyógyszerbeszerzés - 2014. (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.854/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Orvosi segédanyagok és egyéb működési jellegű anyagok - 2013. (Diagnosticum Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.856/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Mosodai és vegytisztító szolgáltatás, textíliák javítása - 2013. (Miskolci Patyolat Szolgáltató Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.855/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Betegellátás étkeztetési feladatok - 2014. (Hód-Menza Kereskedelmi és Szolgáltató Kht.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.852/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
K1573 - Szolgáltatási szerződés keretében az FKF-Nonprofit Zrt. munkavállalói részére a képernyős munkakörben dolgozó munkavállalók látásának vizsgálata és a képernyő előtti munkavégzéshez szükséges, éleslátást biztosító szemüvegek elkészítése
2015.12.01.
2016.01.21.
D.851/2015.
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
Szolgáltatási koncesszió keretében a Heves megyei regionális hulladékgazdálkodási rendszerelemek engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, a munkák elvégzéséhez szükséges minden engedély beszerzése és a kivitelezési munkák megvalósítása, továbbá a megépített művek közszolgálatás keretében 2030. április 1-ig történő üzemeltetése.
2015.12.01.
2016.02.29.
D.850/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Orvosi műszerek beszerzésére TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0056 pályázati forrásból - 2,3,4,6,7,9,12,14,15,16,17,18,19,20,21,31,32,33,34 részek
2015.11.30.
2016.01.05.
D.848/2015.
Mágocs Város Önkormányzata
Hegyháti Egészségügyi alapellátás fejlesztése DDOP-3.1.3/G-14-2014-0022 eszközbeszerzésre
2015.11.25.
2015.12.11.
D.849/2015.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem kezelésében lévő műemlék ingatlanon „lábasházak” árkádjai alatti területek beépítésével előadótermek, olvasóterem, kiállítóterek, kiszolgáló helyiségek megépítése, az így kialakuló termek közötti területek parkosítása
2015.11.25.
2015.12.18.
D.847/2015.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése az Észak-Alföldi régióban
2015.11.25.
2015.12.10.
D.846/2015.
Központi Statisztikai Hivatal
Tűz- és munkavédelmi feladatok ellátása 2012, (Szeifert & Szeifert Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.11.24.
2016.01.08.
D.845/2015.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Parkolójegy- kiadó automaták beszerzése és üzembe helyezése, továbbá parkolójegy- kiadó automaták üzemeltetése Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata közigazgatási területén
2015.11.23.
2015.12.10.
D.844/2015.
HM Beszerzési Hivatal
Megvalósíthatósági tanulmány készítése és tervezési feladatok elvégzése a HM Védelemgazdasági Hivatal KEOP 7.9.0/12/A konstrukcióban támogatást nyert 13 pályázat keretében
2015.11.23.
2015.12.21.
D.842/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
ÉMOP-4.3.1/A-12-2012-0014 azonosítószámú projekt keretében a Felsővárosi Általános Iskola fejlesztése - Iskolaudvar és kert felújítása
2015.11.20.
2015.12.09.
D.843/2015.
MTA Szegedi Biológiai Központ
Adásvételi szerződés a közbeszerzési műszaki leírásban részletezett mennyiségű és minőségű Spinning Disk Konfokális Lézer Mikroszkóp (SDCLM) beszerzésére
2015.11.20.
2016.01.11.
D.840/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök beszerzése a Pécsi Tudományegyetem a TÁMOP 4.2.1.D-15/1/KONV-2015-0001 sz. pályázat keretében
2015.11.19.
2015.12.28.
D.841/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.11.19.
2015.11.23.
D.838/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal által üzemeltetett 3,5 tonna alatti gépjárművek javítása és karbantartása - Kbt. mellőzése
2015.11.19.
2015.12.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el