Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.18/2021
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Élőerős őrzés és portaszolg.feladatok ellátása EKR000839192020
2021.01.15.
2021.03.02.
D.124/2013.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
A Séd-Sárvízi Malomcsatorna hosszú távú fejlesztési programja tárgyú projekt keretében a kivitelezés során felmerült kiegészítő építési beruházások elvégzése
2013.03.14.
2013.04.26.
D.735/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.28.
2016.08.11.
D.667/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.662/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.07.
2016.07.25.
D.859/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.09.29.
2016.10.26.
D.493/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.S.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.492/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.491/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.490/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.B.K., 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.489/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.M.T., 2018.10.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.488/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Sz.R., 2018.05.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.485/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (K.M.D. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.484/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z., 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.483/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.I. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.482/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Zné B.K. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.487/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (B.M.B, 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.486/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2018.09.01.-2018.10.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
3.Kf.27.786/2006/3.
Közútfejlesztési Koordinációs Központ
2007.04.18.
D.692/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Mobiltelefonok beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.08.09.
D.709/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 2. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.691/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Fordítási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.690/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Telekommunikációs szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.05.
D.689/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 1. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.767/2010.
Külügyminisztérium
Hatályos joganyag és kapcsolódó jogi dokumentumok elérhetőségének biztosítása a Külügyminisztérium számára, legalább havonta frissített jogszabály gyűjteménnyel és kapcsolódó online szolgáltatás
2010.09.28.
2010.10.06.
D.329/2014.
Külügyminisztérium
50 db munkaállomás beszerzése
2014.07.03.
2014.07.25.
4.Kf.27.407/2007/8.
Külügyminisztérium
2008.02.13.
D.571/2013.
Külügyminisztérium
Vállalkozási szerződés a 2014-es európai parlamenti választások tájékoztató kampányával összefüggő médiavásárlás tárgyában
2013.12.30.
2014.01.16.
D.1010/2011.
Külügyminisztérium
Microsoft licencek biztosítása a Külügyminisztérium számára
2011.12.30.
2012.02.07.
D.292/9 /2008
Külügyminisztérium a képviseletében eljárt: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.,
2008.07.28.
D.445/17/2006.
Külügyminisztérium, képviseletében eljár: OKFON Közbeszerzési és Szolgáltatási Zrt.
2006.08.14.
D.412/7/2008
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. képviseli: Hargitai - Mezőfi Ügyvédi Iroda
2008.09.15.
D.891/2010.
Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Nonprofit Kft.
Közétkeztetés biztosítása a Kőbányai Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft. szolgáltatást igénybevevői számára
2010.11.18.
2010.12.20.
D.310/2017.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2017.06.22.
2017.08.04.
D.181/2012.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat tulajdonában és a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. vagyonkezelésében lévő ingatlanok folyamatos és szükség szerinti mértékű takarítási és egyéb üzemeltetési feladatainak elvégzése
2012.03.12.
2012.04.23.
D.388/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.09.04.
2013.09.23.
D.185/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.04.26.
2013.06.10.
D.31/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása tárgyában
2013.01.18.
2013.02.26.
D.120/2020
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Sportliget futókör építési munkái EKR000082802020
2020.04.09.
2020.05.04.
D.168/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.30., G4S Készpénzlogisztikai Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.171/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.165/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.01-2014.03.31., Józsefváros Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.513/2014.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2014.10.09.
2014.12.15.
D.328/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
A Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.07.25.
2013.09.04.
D.579/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés személy és vagyonvédelmi szolgáltatás ellátása tárgyában
2011.08.15.
2011.08.31.
D.374/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői munkáinak tárgyában
2011.06.02.
2011.06.29.
D.360/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői építőipari munkáinak tárgyában
2011.05.27.
2011.06.29.
D.362/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.05.27.
2011.07.08.
4.Kf.27.244/2009/5.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
LKFT-2006-LA-2. kódszámú panelprogram keretében elvégzendő energia megtakarítást célzó beruházás
2009.09.09.
D.162/2020
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Sportliget futókör építési munkái EKR000082802020
2020.04.27.
2020.05.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el