Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.500/2012.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatai II ütemének elvégzésére -FIDIC piroskönyv alapján, valamint kiviteli tervdokumentációk elkészítésére és engedélyek beszerzésére, továbbá a tervezői művezetés biztosítására
2012.08.27.
2012.09.26.
D.51/2014.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Közszolgáltatási szerződés a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás közigazgatási területén a hulladékgazdálkodási közszolgáltatási feladatok ellátása
2014.02.04.
2014.02.24.
D.358/2012.
Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Fővállalkozási szerződés a Közép-Duna Vidéke Hulladékgazdálkodási Rendszer keretében kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatai II ütemének elvégzésére -FIDIC piroskönyv alapján
2012.05.29.
2012.06.28.
3.Kf.27.065/2011/5.
Közép-Duna-Völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Gyáli patak rekonstrukciója projekt kivitelezése (mederrendezés és műtárgyépítés) továbbá ezzel összefüggő mérnöki szolgáltatások
2011.06.22.
D.316/2010.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vízhozammérési és mederfelmérési célokra 1 db ADCP mederfelmérő rendszer szállítása
2010.04.22.
2010.05.27.
D.579/9/2007.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2007.11.08.
4.Kf.27.253/2007/4.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2007.09.27.
D.342/2010.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Gyáli patak rekonstrukciója projekt kivitelezése (mederrendezés és műtárgyépítések), továbbá ezzel összefüggő mérnöki szolgáltatások
2010.04.29.
2010.05.27.
D.525/5/2006.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2006.08.14.
D.997/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Őrzési szolgáltatás ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság I. Szakaszmérnökség 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 2. szám alatti telephelyén" tárgyú közbeszerzési eljárása alapján kötött szerződés módosítása
2016.12.02.
2017.02.08.
D.945/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Portaszolgálat ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság budapesti telephelyein
2016.11.07.
2016.12.16.
D.454/2012.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Kézi motoros erdészeti kisgépek és kézi szerszámok beszerzése 1, rész
2012.07.23.
2012.08.15.
D.147/2014.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2014.03.14.
2014.04.15.
D.569/2013.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Közös, integrált, valós idejű hidrológiai előrejelző rendszer kialakítása az Ipoly vízgyűjtőjére című, HUSK 1101/2.1.1/0012 jelű pályázat hidroinformatikai fejlesztéssel kapcsolatos feladatainak megvalósítása - szolgáltatás megrendelés
2013.12.30.
2014.02.05.
D.996/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés "Portaszolgálat ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság központi telephelyén" tárgyú közbeszerzési eljárása alapján kötött szerződés módosítása
2016.12.02.
2017.01.26.
D.974/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Portaszolgálat ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság központi telephelyén
2016.11.22.
2016.12.22.
D.973/2016.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság
Őrzési szolgáltatás ellátása a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság I. Szakaszmérnökség 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 2. szám alatti telephelyén
2016.11.22.
2016.12.22.
D.227/2012.
Közép-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés lőszermentesítésre a Séd-Sárvízi Malomcsatorna 71 800 fm-én, a 0+000-71+800 km szelvények között
2012.03.27.
2012.05.07.
D.578/2010.
Közép-Dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Az intézet részére élelmiszeripari termékek, anyagok szállítása
2010.07.20.
2010.08.02.
D.451/2010.
Közép-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség
Irodai elhelyezést szolgáló ingatlan bérlete
2010.06.03.
2010.07.19.
14.K.27.559/2013/9.
Közép-Magyarországi Pincegazdaság Kft.
Mosó és áztatógép prototípusokhoz speciális alkatrészek
2013.07.12.
D.182/2013.
Közép-Magyarországi Pincegazdaság Kft.
Piacorientált kutatás-fejlesztési tevékenység a Közép-Magyarországi Pincegazdaságnál elnevezésű GOP-1.-1.-1.-09/1-2009-0014 azonosító számú pályázat (Kbt mellőzése
2013.04.24.
2013.05.17.
14.K.27.559/2013/10.
Közép-Magyarországi Pincegazdaság Kft.
Mosó és áztatógép prototípusokhoz speciális alkatrészek
2013.07.22.
D.639/2009.
Közép-Magyarországi Regionális Egészségbiztosítási Pénztár (képviseli: Szabó Antal Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Szabó Antal ügyvéd, 3535 Miskolc, Eper u. 10.)
KMREP Egészségügyi adatokat is tartalmazó iratainak előkészítési, iratrendezési munkái, valamint ügyviteli postázási feladatainak ellátása
2009.10.21.
2009.11.20.
D.321/2011.
Közép-Szabolcsi Többcélú Kistérségi Társulás
TIOP-1.1.1./07/1. című projekt keretében Informatikai infrastruktúra fejlesztése az ibrányi székhelyű közoktatási intézményben
2011.05.16.
2011.05.30.
D.318/2011.
Közép-Szabolcsi Többcélú Kistérségi Társulás
TIOP-1.1.1./07/1. című projekt keretében Informatikai infrastruktúra fejlesztése az ibrányi székhelyű közoktatási intézményben
2011.05.16.
2011.05.30.
D.767/2009.
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Körös éri belvíz-főcsatorna mederfejlesztése és rekonstrukciója
2009.12.03.
2009.12.19.
D.14/2012.
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Árvízvédelmi fővédvonal fejlesztése, Szolnok város térségi fejlesztése a jobb parti árvízvédelmi szakaszon (10.02 árvízvédelmi szakasz) című pályázati program megvalósításához szükséges lőszermentesítési feladatok ellátásárára vállalkozási szerződés
2012.01.06.
2012.02.20.
D.944/2011.
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Árvízvédelmi fővédvonal fejlesztése, Szolnok város térségi fejlesztése a jobb parti árvízvédelmi szakaszon (10.02) árvízvédelmi szakasz) című pályázati program megvalósításához szükséges lőszermentesítési feladatok ellátása
2011.12.09.
2011.12.15.
D.57/6/2009
Közép-Tisza-Vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Kerékpárút építése a kistérségi központ megközelíthetőségének elősegítésére Szelevény és Kunszentmárton között - ÉAOP 3.1.3-2007-033
2009.03.04.
D.576/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B" kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.529/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.75/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Adásvételi szerződés a KEOP-2.2.1/2F/09-2010-0006 azonosítószámú, " Árvízvédelmi fővédvonal fejlesztése a Hármas-Körös folyó jobb parti Kőrös-zugi térségben" című projekt megvalósításához szükséges eszközök szállítására
2015.02.17.
2015.03.26.
D.577/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.530/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés „B” kategóriás jogosítvánnyal vezethető gépjárművek bérlete beszerzésére
2015.06.29.
2015.07.28.
D.332/2012.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Közfoglalkoztatási programhoz kapcsolódó személyszállítás beszerzése
2012.05.14.
2012.06.14.
D.387/2013.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés őrzés-védelmi feladatok ellátására 2013. július 15. és 2014. május 15. között - 1. rész
2013.09.04.
2013.10.21.
4.Kf.27.329/2009/7.
Közép-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
KÖTI-KÖVIZIG kiskörei szakaszmérnökség területéhez tartozó kiskörei vízlépcső és üzemi területen folyamatos őrzés-védelem ellátása 2008-2011. közötti időszakban
2010.01.20.
D.171/10/2008.
Közép-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2008.04.09.
D.745/6/2006.
Közép-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság; képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda
2006.11.30.
D.58/11/2007.
Közép-békési Települések Vízvédelmi Egyesülete és a Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2007.03.05.
D.246/12/2007.
Közép-békési Települések Vízvédelmi Egyesülete, mint főkedvezményezett és a Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság, mint társajánlatkérő
2007.06.08.
D.531/8/2008.
Közép-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
„Székesfehérvár 3523/30 helyrajzi számú ingatlanon kimutatott klórozott szénhidrogén és cianid szennyezettség tényfeltárása és tényfeltárási záró-dokumentáció összeállítása”
2008.11.10.
2008.11.21.
D.660/2025
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
“Egészségügyi szolgáltatások ellátása – KDOBVI- 7 rész” - 1.rész Egészségügyi alapellátás EKR000608532025
2025.10.15.
2025.11.17.
D.31/2026
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet ÜK:BVOP
“Egészségügyi szolgáltatások ellátása – KDOBVI- 7 rész” - 7.rész Készenlétes orvosi szolgálat EKR000608532025
2026.01.25.
2026.02.17.
3.Kf.27.280/2011/4.
Közép-dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Irodai elhelyezést szolgáló ingatlan bérlete
2011.09.21.
D.40/2017.
Közép-dunántúli Regionális Innovációs Ügynökség Nonprofit Kft.
PP12Innovate - közbeszerzési eljárás külső projekt-, adminisztratív-pénzügyi és folyamatmenedzsment támogatás szolgáltatás beszerzésére Interreg Central Program keretében megvalósuló projekthez
2017.01.31.
2017.03.07.
D.725/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
megbízási szerződés a 30/2000.(IX.15.) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiíci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan (3. rész)
2010.09.15.
2010.10.11.
D.492/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
Megbízási szerződés a 30/2000. (IX.15) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiaci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan
2010.06.18.
2010.08.04.
D.537/2017.
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Velencei-tavi partfal komplex rehabilitációja" című projekttel (KEOP-1.3.0-15-2016-00015) kapcsolatos PR és tájékoztatási feladatok teljes körű ellátására
2017.09.12.
2017.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el