Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.547/2014.
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis, valamint jogszabály-nyilvántartó és visszakereső számítógépes program használatának biztosítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2014.10.29.
2014.11.13.
D.518/2014.
GYEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
„Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban” c. „Jósa András Tömbkórház projekt” tárgyú TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító jelű projekt vonatkozásában az Onkológiai Tömb nagyértékű gép-műszer parkjának fejlesztése - 1. rész
2014.10.13.
2014.11.13.
D.520/2014.
Csurgó város Önkormányzata
"Csurgói ivóvízminőség-javító Program" tervezés és kivitelezés
2014.10.14.
2014.11.13.
D.481/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása 2014.
2014.09.24.
2014.11.14.
D.528/2014.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
Beépített bútorok építése és kapcsolódó eszközök beszerzése vállalkozási szerződés keretében a KMOP-3.1.1/E-12-K-2012-0001 számú a "Várkert Bazár fejlesztése" című projekt keretében
2014.10.17.
2014.11.17.
D.524/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
„A fehérvárcsurgói Károlyi-kastélykert helyreállításának első üteme: A kastély környezete és a tó helyreállítása.” című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0002 számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.16.
2014.11.17.
D.496/2014.
Gyevitur Kft.
Új termálkút létesítése az algyői Borbála Fürdő területén
2014.10.02.
2014.11.17.
D.534/2014.
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Budapest XIV. kerület, 31696/3 hrsz. (Varsó utca - Thököly út - Róna utca sarok) területen Zsolnay eozinmázas, pirogránittal díszített ivó- és szökőkút kivitelezése a Megrendelő által biztosított, Budapest Galéria által elfogadott, és a Kivitelező által elkészített kiviteli tervek alapján, és a Megrendelő által biztosított felhasználási engedély alapján a közbeszerzési eljárás mellékletét képező dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2014.10.21.
2014.11.17.
D.503/2014.
Kaposvári Egyetem
Műtrágya-beszerzés - Kbt. mellőzése
2014.10.07.
2014.11.17.
D.502/2014.
Kaposvári Egyetem
Takarmánykukorica beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.10.07.
2014.11.17.
10.K.27.119/2014/16.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata (9700 Szombathely, Kossuth u. 1-3.)
TIOP-1.2.1/A- 12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA – Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása” című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése
2014.11.18.
D.823/2014.
Bos-Frucht Agrárszövetkezet
Megbízási és szállítási szerződés Biochar szilárd mikrobiológiai hordozó és effektív mikroorganizmusok előállításának, felhasználási technológiájának kísérleti kutatása és fejlesztése során felmerült komposztáló berendezés tervezésére és szállítására
2014.11.12.
2014.11.18.
D.551/2014.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Szállítási szerződés a „KEOP-1.1.1./2F/09-2010-0004 Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Program" tárgyú projekt keretében - Eszközbeszerzés - homlokrakodók és targonca beszerzse - 3. rész
2014.10.29.
2014.11.18.
D.544/2014.
IC-PRODUKT Zrt.
Berendezések elektrokémiai bontó reaktorral algaszuszpenziók bontásához tervezési, fejlesztési, gyártási feladatainak ellátása
2014.10.28.
2014.11.18.
D.536/2014.
Örkény Város Önkormányzata
Hulladékgazdálkodási közszolgáltató kiválasztása
2014.10.21.
2014.11.18.
D.487/2014.
Zirc Város Önkormányzata
Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola "F" épületének energetikai felújítása, valamint a szükséges tervezési feladatok ellátása
2014.09.26.
2014.11.18.
D.510/17/2014.
Magyar Természettudományi Múzeum
Vállalkozási szerződés médiavásárlási és rendezvényszervezési feladatok megvalósítására a Lakó-parkok és park-lakók című, KEOP-6.1.0/C/11-2012-0003 kódszámú pályázati projekt megvalósítása keretében
2014.10.09.
2014.11.19.
D.511/2014.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Napi 24 órás élőerős őrzés-védelmi, portaszolgálati és rendészeti feladatok ellátása
2014.10.09.
2014.11.19.
D.519/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Tisztítószerek és tisztító eszközök beszerzése
2014.10.13.
2014.11.20.
D.499/2014.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.10.03.
2014.11.20.
D.563/2014.
Szegedi Tudományegyetem
A Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében kiegészítő független mérnöki szolgáltatás megrendelése
2014.11.06.
2014.11.20.
D.532/2014.
Budapesti Corvinus Egyetem
Karbantartási, hibaelhárítási, udvaros és kertészeti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése 2013. évben
2014.10.18.
2014.11.21.
D.824/2014.
Tatárszentgyörgy Községi Önkormányzat
Egészséges ivóvíz megteremtése Tatárszentgyörgyön (KEOP-1-3.0/09-11-2013-0036 azonosító számú - építési beruházás beszerzés
2014.11.14.
2014.11.24.
D.548/2014.
Tisza-tavi Turizmus Fejlesztő Egyesület
Kivitelezési szerződés a „Tisza-tó és Hortobágy közötti kerékpárút kiépítése, komplex kerékpáros turisztikai fejlesztés megvalósítása a Tisza-tó kerékpáros körgyűrű Észak-Alföldi szakaszának megvalósítása” tárgyú, ÉAOP-2.1.1/E-12-k2-2012-0007 kódszámú projekt keretében kialakítandó esőház építmény, valamint kerékpárkölcsönző és szervizpont kialakítására irányuló építési munkák elvégzése
2014.10.29.
2014.11.24.
D.542/2014.
Bicske Város Önkormányzata
KDOP-3.1.1/B-12-0002. Értékmegőrző és funkcióbővítő városrehabilitáció elnevezésű projekt megvalósítása érdekében építési beruházási feladatok kivitelezése (polgármesteri hivatal bővítése és részleges felújítása)
2014.10.27.
2014.11.24.
D.522/2014.
Lakitelek Nagyközség Önkormányzata
Komplex épületenergetikai korszerűsítés az Eötvös Iskolánál - kiegészítő beruházás
2014.10.14.
2014.11.24.
D.521/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Megbízási szerződés keretében „Vízkészletgazdálkodási projekt előkészítése a Duna-Tisza közi hátság vízhiányos ökológiai állapotának javítása érdekében - Stratégiai koncepció, előzetes megvalósíthatósági tanulmány, továbbá elvi vízjogi engedélyes tervek készítése (KEOP-7.9.0/12-2013-0011)" tárgyú projekt keretében külső projektmenedzsment feladatok ellátása"
2014.10.14.
2014.11.24.
D.516/2014.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Homogén multifunkciós eszközök és eredeti kellékanyagok beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság részére
2014.10.13.
2014.11.24.
D.565/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Bp. IX. ker. Ferde u.; Üllői út - Határ út közötti szakaszán (hrsz.: 38236/61) acél nagyközépnyomású elosztóvezeték nyílt feltárással történő építése
2014.11.06.
2014.11.24.
26.K.33.744/2014/9.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
„A Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Bem rakparti ág kivitelezése (Budai észak-déli villamos kapcsolat kialakítása) (KÖZOP-5.5.0-09-11 -2011 -0015), Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széli Kálmán téri ág kivitelezése (Budai észak-déli villamos kapcsolat kialakítása) (KÖZOP-5.5.0-09-11 -2011 -0016) vállalkozási szerződés keretén belül"
2014.11.25.
20. K. 33800/2014/6.
Országos Mentőszolgálat
Tetra rádiók beszerzése 2014.
2014.11.25.
D.515/2014.
FŐKEFE Rehabilitációs Foglalkoztató Ipari Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés keretében "Számítástechnikai eszközök és szoftverek beszerzése"
2014.10.13.
2014.11.25.
Kfv.II.37.623/2014/3.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása tárgyban megvalósíthatósági tanulmány készítése
2014.11.26.
8.K.27.215/2014/8.
BIOKOM Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Pécs, Mecseki és Malomvölgyi Parkerdők zöldterületi munkáinak ellátása, valamint Pécs, Kertváros keleti és Kertváros nyugati parkjainak
2014.11.26.
D.546/2014.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2014.10.28.
2014.11.26.
D.550/2014.
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia
Budapest-Rákosligeti Magyarok Nagyasszonya Plébánia új közösségi házának hőszivattyús fűtési rendszer megvalósítása
2014.10.29.
2014.11.26.
D.500/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
1 db 9 m-es Jimmy JIB kameramozgató berendezés kezelővel, szállítással és 1 db remote kamera, kandeláberre való installálással
2014.10.03.
2014.11.26.
D.529/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára 1. rész - Egyesített Szent István és Szent László Kórház - Rendelőintézet
2014.10.17.
2014.11.27.
D.564/2014.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Acél szádlemezek beszerzése a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztéséhez szállítási szerződés keretében
2014.11.06.
2014.11.28.
D.559/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.11.03.
2014.11.28.
D.537/2014.
Sárisáp Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés inkubátorház felszereléséhez
2014.10.21.
2014.12.01.
14. K.33.102/2014/6.
FRIKOBER Kft. (1021 Budapest, Budakeszi út 73, G. épület)
Nagytőke vízhálózat rendszerének hálózatrekonstrukciója
2014.12.03.
D.828/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Személy- és kistehergépjárművek javítása, szervizelése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére.
2014.11.18.
2014.12.03.
9.P.20.596/2014/16.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzat
Irodaszerek beszerzése 2011. évben
2014.12.04.
D.539/2014.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A bicskei Batthyány kastély védett történeti kertjének helyreállítása" című KEOP-3.1.2/2F/09-11-2013-0003 azonosító számú pályázathoz kapcsolódó projekt kivitelezése
2014.10.27.
2014.12.04.
D.538/2014.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Élményelemek, kiállítási, berendezési tárgyak, interaktív elemek a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” - Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához
2014.10.22.
2014.12.04.
D.523/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Üzemzavar elhárítási alépítményi munkák
2014.10.15.
2014.12.04.
D.620/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (IVF EU. Kht.) 2012 évben - kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.07.
2.Kf.22.367/2013/3
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072. projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv
2014.12.07.
D.763/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségüyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan), műszaki, karbantartási anyagok beszerzése, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (LDSZ Vagyonvédelmi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el