Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.37/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás SD televíziós mobil közvetítőegység bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával tárgyában
2014.01.23.
2014.02.06.
D.37/2015.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer support beszerzése
2015.01.23.
2015.03.23.
D.37/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.)
2016.01.18.
2016.02.10.
D.37/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Jósa András Tömbkórház projekt című TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0009 azonosító számú projekthez kapcsolódóan parkolóház kialakításához szükséges kivitelezési munkálatok vállalkozási szerződés keretében
2017.01.26.
2017.02.10.
D.37/2018
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út- Ócsai út- Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái- eljárást megindító felh
2018.02.16.
2018.03.20.
D.37/2019
Moholy-Nagy Művészeti Egyetem
MOME Campusfejlesztés bútor
2019.02.13.
2019.02.27.
D.37/2020
Szent Imre Egyetemi Oktatókórház
MedWorks integrált egészségügyi informatikai rendszerrel kapcsolatos beszerzések - Kbt. mellőzése
2020.02.07.
2020.04.23.
D.37/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés keretében az M25 autóút Déli ütem kivitelezési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátása”
2021.01.29.
2021.05.10.
D.37/2022
Vásárosnamény Város Önkormányzata
„Vásárosnamény Iparterület közvilágítás létesítése” - 2. sz. szerződésmódosítás EKR000128052019
2022.01.31.
2022.04.04.
D.37/2023
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Informatikai eszközök keretmegállapodás 2023
2023.02.06.
2023.03.13.
D.37/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 2. rész CT készülék beszerzése a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház (Kalocsa) részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.37/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 5.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése a Szerepi Általános Iskolában”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.37/2026
FÁBER Kft.
„Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat tulajdonában lévő zöldfelületek fenntartási és parkfenntartási feladatainak ellátása” - Kbt. mellőzése
2026.01.29.
2026.08.12.
D.370/15/2008.
Nyíregyházi Főiskola, képviseli: Dr. Bencző Ügyvédi Iroda
2008.09.09.
D.370/2010.
Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
Vállalkozási szerződés Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft. Szombathelyi Egészségügyi Központ energiahatékonysági fejleszésére és korszerűsítésére
2010.05.07.
2010.06.28.
D.370/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. 1. rész
2011.05.31.
2011.07.08.
D.370/2012.
Kisvárda Város Önkormányzata
Szállítási szerződés önkormányzati ügyviteli szoftver beszerzésére és a hozzá kapcsolódó képzés beszerzésére
2012.06.05.
2012.06.21.
D.370/2013.
OEP Országos Egészségbiztosítási Pénztár
75.000 darab vény (-) 25 %% mennyiségi eltérés és (+) 20 %% opció biztosításának a lehetőségével
2013.08.28.
2013.09.27.
D.370/2014.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0007 azonosító számú, "Agóra Terminál a 21. sz. új fénye Szolnokon" című pályázat informatikai eszközeinek és szoftvereinek, hang-, fény- és vizuáltechnikai berendezéseinek beszerzése tárgyában
2014.07.21.
2014.07.28.
D.370/2015.
Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Megbízási szerződés a Murai árvízvédelmi szakasz fejlesztése projekt (KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0009) keretében fenntartógép beszerzésére
2015.06.09.
2015.06.26.
D.370/2016.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2016.05.25.
2016.06.27.
D.370/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
2014. június 2. napján létrejött könyvvizsgálói szerződés (Magyar Szakértői Holding Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.07.19.
2017.08.14.
D.370/2018
FEV IX. Zrt.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros közigazgatási területén fekvő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt várakozóhelyek parkolójegy kiadó automatákkal („Létesítmény”) felújítása, és a Létesítménnyel hosszú távú szolgáltatás („Szolgáltatás”) nyújtása
2018.10.30.
2018.11.10.
D.370/2019
BKÜ Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Munkaerő-kölcsönzés a BKÜ Zrt. és a BKK Zrt. egyes operatív feladataihoz szükséges humán erőforrás biztosítására EKR001175082018
2019.07.09.
2019.08.15.
D.370/2020
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése EKR001506312019
2020.08.26.
2020.10.29.
D.370/2021
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2143 Kézi vezet/gyalogos kíséretű közt.takar.gép EKR000607502021
2021.08.06.
2021.09.16.
D.370/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 14. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.370/2023
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Hillebrand u-i bölcsőde eszközbeszerzése (megism.)” - 1. rész: Konyhatechnológia (741 db konyhatechnológiai eszköz beszerzése) EKR000097552023
2023.09.07.
2023.11.23.
D.370/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Burkolatfelújítási munkák végzése 2023. évben” (2023.07.12.) EKR001103292023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.370/2025
Szépművészeti Múzeum
Gerrit /Gerrard/ van Honthorst Bűnbánó Magdolna című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
D.370/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Kölcsey Ferenc Általános Iskola épület felújítása EKR000434012025
2026.07.13.
D.370/8/2009
Budapest XXI. Kerület Önkormányzat Oktatási Szolgáltató Intézmény
Élelmiszerek adás-vételére vonatkozó szállítási szerződés
2009.07.14.
2009.07.29.
D.370/9/2006.
Központi Pénzügyi és Szerződéskötő Egység
SA-69 a Belügyminisztérium alárendeltségébe tartozó BM Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal, Határőrség és Rendőrség állománya részére idegennyelvi képzés megszervezése, megtartása és szakmai irányítása
2006.06.08.
2006.07.10.
D.371/10/2009
Millenáris Tudományos Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Katona Miklós ügyvéd
A digitális átállást népszerűsítő kiállítás megtervezése és kivitelezése
2009.07.14.
2009.08.06.
D.371/15/2012.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosítási Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint- KEOP-2.3.0/2F/09/2009-0008
2012.06.05.
2012.07.20.
D.371/2010.
Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzata
Budapest Főváros IV. kerület Polg. Hiv. homlokzati nyílászáró cseréjének és fűtési hálózatának korszerűsítése, hűtési hálózat kiépítése és részleges akadálymentesítése
2010.05.07.
2010.06.21.
D.371/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. - II. rész
2011.06.01.
2011.07.08.
D.371/2013.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az "Intermodális közösségi közlekedési csomópont kialakítása Pécsett" című, valamint a "Kötöttpályás közösségi közlekedési hálózat kialakítása Pécsett" című projektek Részletes Megvalósíthatósági Tanulmányainak átdolgozása
2013.08.28.
2013.09.27.
D.371/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 1134 Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaház – részben gépi technológiával történő - takarítása
2014.07.22.
2014.09.15.
D.371/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Budapest XXIII. kerület, GOH (Grassalkovich út - Ócsai út - Haraszti út) csomóponti felüljáró felújításának kivitelezési munkái
2015.06.10.
2015.07.09.
D.371/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
Vállalkozási szerződés Alapítványi Oktatóközpont kiegészítő munkálatai, valamint Megbízási szerződés IT szoftverre vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.05.25.
2016.07.11.
D.371/2017.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
Humán egészségügyi felhasználás céljára sebészeti varróanyagok beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére konszignációs raktár biztosításával/2016 - I. és XIV. rész
2017.07.20.
2017.09.11.
D.371/2018
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Útépítés a hozzá tartozó gyalogút építéssel, vízelvezetéssel, közvilágítási hálózat bővítésével, forgalomtechnikai kialakítással, szükség esetén fakivágással, pótlással együtt és a megvalósult állapot dokumentálásával 2016-ban.
2018.10.31.
2019.01.17.
D.371/2019
Kaposvári Közlekedési Zrt.
Adásvételi szerződés IKOP-3.2.0-15-2016-0002 azonosító számú projekt keretében, alacsonypadlós, kizárólag elektromos hajtással rendelkező, midi autóbusz beszerzése, üzembe helyezése, valamint az autóbuszhoz szükséges töltőoszlop szállítása és üzembe helyezése, és kapcsolódó képzés tekintetében EKR000706562019
2019.07.10.
2019.07.16.
D.371/2020
Pig and Hús Kft.
Húsfeldolgozó üzem létesítése innovációval - árubeszerzés - 1. rész
2020.08.27.
2020.10.12.
D.371/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 5 vízmű részére” EKR000768342020
2021.08.09.
2021.09.22.
D.371/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 15. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.371/2023
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Hillebrand u-i bölcsőde eszközbeszerzése (megism.)” 2. rész: Bútorok (Csoportszoba és kiegészítő helyiségek bútorzata: 421 db) EKR000097552023
2023.09.07.
2023.11.23.
D.371/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Burkolatfelújítási munkák elvégzése” (2023.07.17.) - Kbt. mellőzése EKR000664952023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.371/2025
Szépművészeti Múzeum
Kádár Béla Eladják a szürkét című festményének beszerző általi megvásárlása - Kbt. mellőzése
2025.06.10.
2025.09.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el