Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.117/2023
Megyaszó Község Önkormányzata
Külterületi közutak fejlesztése EKR001771622022
2023.03.28.
2023.05.25.
D.493/2023
Megyaszó Község Önkormányzata
„Megyaszón külterületi út felújítása” EKR001058682023
2023.11.10.
2023.11.20.
D.96/2019
Meggyeskovácsi Község Önkormányzata
Meggyeskovácsi csapadékvíz elvezetése
2019.03.26.
2019.05.10.
D.426/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Zöld város kialakítása (építés) EKR000156572019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.423/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000967532018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.420/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása - építési beruházás (2018. július 6.) EKR000277202018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.724/2024
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Bánkút közösségi tér kialakítása” EKR000406422023
2024.11.15.
2025.02.03.
D.716/2024
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Idősek Otthona férőhelybővítése” EKR002078502022
2024.11.08.
2025.01.31.
D.427/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Öltöző-kiszolgáló épület kialakítása EKR000366322019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.425/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Rekortán futókör építése EKR000156952019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.424/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000154822019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.422/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Külterületi út építése EKR000656522018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.421/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Mini bölcsőde kialakítása - építési beruházás (2018. július 17.) EKR000404912018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.419/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Orvosi rendelő felújítása (2018. május 28.) EKR000144122018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.418/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. július 6.) EKR000277062018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.417/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Óvoda bővítése a TOP-1.4.1-15 projektből (2018. május 28.) EKR000141132018
2019.08.21.
2019.09.13.
D.364/2021
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Lászlótelep szegregátum felszámolása 1” - 5. rész EKR000109062020
2021.08.02.
2021.10.26.
D.245/2016.
Medgyesegyháza Város Önkormányzata
Medgyesegyháza Város szennyvízcsatornázásának IV. ütem kiépítése és a szennyvíztisztító telep bővítése
2016.04.06.
2016.06.14.
4.Kf.27.193/2007/4.
Medgyesegyháza Nagyközség Önkormányzata Képviseli: Dr. Varga Imre ügyvéd
2007.10.03.
D.342/2019
Medgyesbodzás Község Önkormányzata
„Fejlesztő szoba kialakítása a medgyesbodzási óvodában tárgyú TOP-1.4.1-15-BS1-2016-00016
2019.06.19.
2019.08.02.
D.343/2019
Medgyesbodzás Község Önkormányzata
Fenntartható település közlekedésfejlesztés Medgyesbodzás és Gábortelep összekötő kerékpárút építésével" TOP-3.1.1-15-BS1-2016-
2019.06.19.
2019.08.02.
D.155/2017.
Mecsekért Zrt.
Boomer fúrókocsi beszerzése (2014. évben - Atlas Copco Romania s.r.l.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.157/2017.
Mecsekérc Zrt.
Minták minősítése (2013. évben - Geochem Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.156/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.154/2017.
Mecsekérc Zrt.
Massenza henyótalpas hidraulikus fúrógép beszerzése (2012. évben - Richter Mérnöki Iroda Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.158/2017.
Mecsekérc Zrt.
Fúrokocsi készenléti díj szolgáltatás (2012. évben - Horoszcoop Külkereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.160/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.159/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.152/2017.
Mecsekérc Zrt.
Surpac szoftver - szolgáltatás (2012. évben - Gemcom Ltd.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.153/2017.
Mecsekérc Zrt.
Fotometriás asztali analizátor tartozékokkal árubeszerzés (2012. évben - Unicam Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.392/2021
Mecsekerdő Zrt.
„Mecsek Discovery Center építése” EKR000026312021
2021.09.08.
2021.12.03.
D.43/15/2009
Mecsek-Öko Zrt. (képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, dr. Miklós Gyula ügyvéd)
Gyöngyösoroszi ércbánya végleges bezárása és az érintett terület teljes körű rekultivációja III.
2009.02.06.
2009.03.23.
D.251/13/2009
Mecsek-Öko Zrt.
Gyöngyösoroszi ércbánya végleges bezárása és az érintett terület teljes körű rekultivációja III.
2009.05.27.
2009.06.22.
D.819/2010.
Mecsek-Dráva Önkormányzati Társulás
Mecsek-Dráva Önkormányzati Társulás területén lévő térségi hulladéklerakók rekultivációjával kapcsolatos FIDIC szerinti Mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátása
2010.10.18.
2010.11.22.
D.207/2016.
Meat Projekt Plusz Kft.
Eszközparkfejlesztés a Meat Projekt Plusz Kft.-nél - Kbt. mellőzése
2016.03.25.
2016.04.28.
D.34/2016.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítása
2016.01.15.
2016.03.05.
D.303/2014.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás 400/128/18 kV-os 250/250/75 MVA-es és 220/126/10,5 kV-os 160/160/40 MVA-es szabályozós, takarékkapcsolású transzformátorok szállítására
2014.06.20.
2014.08.05.
D.835/2015.
Mavir Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítása
2015.11.18.
2015.12.08.
D.450/2023
Mathias Corvinus Collegium Alapítvány Ü.K.Tihanyi Alapitvány
"MCC Somlói út épületbontás (2)" EKR001862252022
2023.10.20.
2023.12.11.
D.378/2013.
Martonvásár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Martonvásár közigazgatási területén lévő közintézmények részére közétkeztetési szolgáltatás nyújtása
2013.08.30.
2013.10.16.
D.697/2010.
Martonvásár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Martonvásár 2010-2013.
2010.09.06.
2010.10.14.
D.352/2019
Martonfa Község Önkormányzata
Martonfa szennyvízkezelése
2019.06.27.
2019.07.03.
D.507/2010.
Martfű Város Önkormányzata
Szolnok-Martfű kerékpárút Rákóczifalva-Rákócziújfalu-Martfű közötti szakaszának megvalósítási projekt
2010.06.23.
2010.07.23.
D.16/2026
Martfű Város Önkormányzata
Napelemes rendszer kivitelezése- Kbt. mellőzése
2026.01.15.
2026.05.27.
D.276/2014.
Martfű Város Önkormányzata
Martfű Város területén keletkező települési hulladék ártalmatlanítási szolgáltatása - Kbt. mellőzése
2014.06.03.
2014.07.16.
D.34/17/2008.
Maroslele Község Önkormányzata képviseli: dr. Kelemen Zoltán ügyvéd
2008.03.04.
D.404/11/2008
Maroslele Község Önkormányzata képviseli: dr. Kelemen Zoltán ügyvéd
2008.09.24.
D.577/2025
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
„DSA készülék beszerzése” EKR001360862025
2025.09.09.
2025.10.16.
D.680/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle laboratóriumi reagensek beszerzése különféle automata készülékek kihelyezésével és üzemeltetése - 15. rész
2017.12.28.
2018.01.22.
D.388/2017.
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
Különféle - orvosi felhasználásra - varrófonalak beszerzése - I., II., IV., VIII., X., XII., XIII/5., XIV/5. és XIV/6. részek
2017.07.31.
2017.09.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el