Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.799/2016.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Gázelosztó vezetékek rekonstrukciója csőbéléssel - 1807/2016/2
2016.09.06.
2016.10.03.
D.803/2016.
Rózsaép Kft.
144 fő elítélt fogvatartott befogadására alkalmas új körletépület építése az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti objektuma területén
2016.09.07.
2016.10.28.
D.802/2016.
Budapest Airport Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Zrt.
Adásvételi szerződés légi járművek oltására rendszeresített ICAO habbal oltó tűzoltógépjármű beszerzésére
2016.09.07.
2016.09.19.
D.805/2016.
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Balassagyarmat város és térsége ivóvízellátásának rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzésére
2016.09.08.
2016.10.04.
D.807/2016.
Oroszlány Önkormányzati Tűzoltó-Parancsnokság
1 db tűzoltó gépjármű és fecskendő szállítása
2016.09.09.
2016.10.13.
D.806/2016.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság
Tisztító- és takarítószerek, tisztító felszerelések, csomagoló- és tárolóeszközök, valamint higiéniás termékek, készletek szállítása a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság részére 24 hónapra
2016.09.09.
2016.10.13.
D.808/2016.
Palcsó Zoltán Kft.
Húsfeldolgozó üzem II. ütemének kivitelezési munkáinak elvégzése
2016.09.12.
2016.09.27.
D.810/2016.
KEF Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Multifunkciós eszközök beszerzése
2016.09.13.
2016.10.27.
D.809/2016.
Salgótarján Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
Salgótarján Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal élőerős őrzésvédelmi feladatainak ellátása
2016.09.13.
2016.11.11.
D.811/2016.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.2.1-15-00014 azonosítószámú projekt keretében, Böhönye község szennyvízhálózatának bővítési és szennyvíztisztító telep korszerűsítési, fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint
2016.09.13.
2016.09.26.
D.812/2016.
Uzsoki Utcai Kórház
Közreműködői szerződés Oncovascularis Centrum létrehozására és működtetésére az Uzsoki Utcai Kórházban - Kbt. mellőzése
2016.09.14.
2016.10.07.
D.817/2016.
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
PBR üzemeltetésének biztosítása, ÖPBR felhasználói támogatottságának biztosítása 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.09.15.
2016.09.27.
D.816/2016.
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
ÖPBR kialakítása, PBR fejlesztés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.09.15.
2016.09.28.
D.814/2016.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére taxi szolgáltatás biztosítása
2016.09.15.
2016.11.07.
D.819/2016.
AQUA Szolgáltató Kft.
Az Aqua Szolgáltató Kft. víziközmű-kivitelezési és -rekonstrukciós anyagainak beszerzése - 3. rész
2016.09.15.
2016.09.20.
D.813/2016.
Cserkúti Generál Kft.
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztésése
2016.09.15.
2016.11.25.
D.815/2016.
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
Parlagfű Bejelentő Rendszer (PBR) üzemeltetés, továbbfejlesztés 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.09.15.
2016.09.28.
D.818/2016.
HC Építő Kft.
Vállalkozói szerződés keretében a Dombóvári Szent Lukács Kórház vízmű rekonstrukciója és ivóvízellátásának korszerűsítése, valamint a Dombóvári Szent Lukács Kórház Pincehelyi Részlege új-épületszárny rekonstrukciójának komplett kivitelezési munkálataira
2016.09.15.
2016.11.29.
D.821/2016.
MH Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság
Az MH Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság által üzemeltetett közúti gépjárműve, utánfutók, aggregátorok 2016-2017. évben történő garanciaidőn túli javítása, hatósági vizsgára történő felkészítése, vizsgáztatása
2016.09.16.
2016.10.13.
D.820/2016.
Komárom-Esztergom Megyei Területfejlesztési Kft.
Projekt terv elkészítése a területi és településfejlesztési operatív program Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése c. pályázati konstrukció (TOP-3.2.1-15) keretében megvalósítandó 16 db projekthez
2016.09.16.
2016.09.26.
D.822/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Központi nagyteljesítményű szünetmentes áramforrások (UPS) karbantartása és javítása (hibaelhárítása) a Pécsi Tudományegyetem részére szolgáltatási keretszerződés keretében
2016.09.16.
2016.10.19.
D.823/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Megbízási szerződés a 21. sz. főút 1+300-7+850 km, 23+300-27+820 km és a 29+190-32+920 km szelvények közötti szakaszok négynyomúsítás építési munkáihoz kapcsolódó műszaki ellenőri és mérnöki feladatok ellátására - szerződés teljesítés
2016.09.16.
2016.10.17.
D.824/2016.
Pálhalmai Országos BV.Intézet
Az Intézet menekültügyi élelmiszer-alapanyagokkal történő ellátása 6 hónapra
2016.09.19.
2016.10.15.
D.825/2016.
REVIVO Környezetvédelmi és Mélyépítéstervező Kft.
Vállalkozási szerződés keretében a "Szamos-Kraszna árvízszint csökkentő tározó" projekt építési munkáinak a FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítására és a kiviteli tervek elkészítése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek megfelelő tartalommal
2016.09.21.
2016.12.15.
D.839/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Aggregátorok karbantartása és javítása a Pécsi Tudományegyetem részére
2016.09.21.
2016.10.21.
D.838/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Számítógépek, számítástechnikai eszközök beszerzése - 2013 évben (iPon Computer Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.835/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013 évben (Teva Magyarország Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.832/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2012 évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.831/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2012 évben (Medicontur Orvostechnikai Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.830/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Laboratóriumi anyagok beszerzése - 2015 évben (Beckman Coulter Magyarország Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.828/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Reumatológiai és fizioterápiás szakorvosi tevékenység, illetve szakmai vezetői tevékenység ellátása - szolgáltatás -2012. évben (Profit Komplex Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.827/2016.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Nyergesújfalui Ipari Park fejlesztése
2016.09.21.
2016.10.06.
D.833/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Laboratóriumi eszközök beszerzése - 2012 évben (Sysmex Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.837/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Számítógépek, számítástechnikai eszközök beszerzése - 2012 évben (iPon Computer Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.836/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
D.834/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Gyógyszerbeszerzés - 2013 évben (Euromedic Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.829/2016.
Felső-Szabolcsi Kórház
Diagnosztikai anyagok, reagensek beszerzése - 2013 évben (Diagnosticum Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.09.21.
2016.10.24.
D.826/2016.
Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosítási Társulás
A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint- KEOP-2.3.0/2F/09/2009-0008
2016.09.21.
2016.10.15.
D.840/2016.
Buda Palota Ingatlanfejlesztő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
A Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.09.22.
2016.10.10.
D.857/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A bíróságok ellátása biztonságot növelő berendezésekkel és informatikai alkalmazásokkal című, SH/9/2/2. referenciaszámú projekt végrehajtása keretében "Egyes projektmenedzseri és projektadminisztrációs feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.10.12.
D.846/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Vállalkozási szerződés - A TÁMOP-6.2.5-B-13/1-2014-0001 projekt keretében catering tevékenység teljes körű biztosítása
2016.09.23.
2016.10.11.
D.845/2016.
Országos Bírósági Hivatal
A bíróságok ellátása biztonságot növelő berendezésekkel és informatikai alkalmazásokkal című, SH/9/2/2. referenciaszámú projekt végrehajtása keretében "Egyes projektmenedzseri és projektadminisztrációs feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.11.24.
D.842/2016.
Budakalász Város Önkormányzata
Prekobrdo lakópark ivóvízellátása és szennyvízcsatornázása
2016.09.23.
2016.12.02.
D.841/2016.
Városi Szolgáltató Zrt.
Élelmezési nyersanyag közbeszerzés Szentendre
2016.09.23.
2016.10.21.
D.844/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Szolgáltatási szerződés kötése közforgalmú autóbusz vonalak üzemeltetésére
2016.09.23.
2016.10.18.
D.843/2016.
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége
1074 Budapest, Rumach Sebestyén u. 11-13. (hrsz: 34199) alatti Zsinagóga épület felújítás II. és III. üteme megvalósítása keretében műszaki ellenőri feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.11.10.
D.848/2016.
Nemzeti Művelődési Intézet
A Nemzeti Művelődési Intézet részére 3200 db 5 részes polcos, zárható irattároló szekrény beszerzése és szállítása országosan összesen 3.200 helyszínre
2016.09.26.
2016.10.19.
D.847/2016.
OTP Hungaro-Projekt Kft.
Vállalati Tanácsadás Program projekttel kapcsolatos PR, tájékoztatási és a nyilvánosság biztosítását szolgáló egyéb kötelező tájékoztatási feladatok ellátása
2016.09.26.
2016.11.07.
D.851/2016.
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Vállalkozási szerződés rendezvényszervezési feladatok ellátására a KEOP-6.4.0/14-2015-0001 azonosítószámú "Fenntartható életmód a fogyasztóvédelem eszközrendszerén keresztül" elnevezésű kiemelt projekttel összefüggésben
2016.09.27.
2016.10.27.
D.852/2016.
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Vállalkozási szerződésa médiavásárlási feladatok ellátására a KEOP-6.4.0/14-2015-0001 azonosítószámú "Fenntartható életmód a fogyasztóvédelem eszközrendszerén keresztül" elnevezésű kiemelt projekttel összefüggésben
2016.09.27.
2016.10.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el