Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.434/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egészségügyi egyszerhasználatos textília beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.434/2014.
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete
Petőfi Sándor Gimnázium Budapest I. ker. Attila út 43. sz. alatti épüetében kiegészítő építési beruházási munkák kivitelezése
2014.08.15.
2014.09.29.
D.434/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Oktatási folyamatokat teljes körűen támogató informatikai rendszer használati jogának biztosítása, bevezetése, fejlesztése, testre szabása vagy verzióváltása és terméktámogatása
2013.09.27.
2013.11.04.
D.434/2012.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Magyarország címerének és zászlajának használatáról, állami kitüntetéseiről szóló 2011. évi CCII. törvényben meghatározott "Magyar Szernt István Rend" és "Magyar Becsület Rend" állami kitüntetések kivitelezése, szállítása, grafikai tervezési munkák
2012.07.10.
2012.08.21.
D.434/2011
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció - Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.23.
2011.07.22.
D.434/2010.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja
2010.05.31.
2010.06.22.
D.434/2009.
Tát Nagyközség Önkormányzata
Rét és Rózsa út portalanítása mart aszfalttal, egy rétegű bitumen emulziós bevonattal 4 m szélességben összesen 764 m-es hosszon. Járdaépítés 2 m x 85 m-es szakaszon aszfalt, vagy térkő burkolattal
2009.08.05.
2009.09.07.
D.434/16/2007.
Honvédelmi Minisztérium Fejlesztési és Logisztikai Ügynöksége
2007.09.03.
D.434/12/2006.
Igazságügyi Minisztérium, képviseli: dr. Fecskovics Erzsébet
IM Cégnyilvántartási és Céginformációs Szolgálatához közzététel céljából érkező, a számvitelről szóló 2000. évi C. törvényben meghatározott beszámoló feldolgozása
2006.06.27.
2006.07.27.
D.433/8/2007.
Budaörs Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Domé Judit ügyvéd
Tárogató utcai játszótér építése
2007.08.23.
D.433/7/2006.
Észak-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2006.07.21.
D.433/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Települési infrastruktúra fejlesztések az élhetőbb Túrkevéért” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.433/2025
Országos Mentőszolgálat
„OMSZ mentőjárművek 2024-2.” EKR001837582024
2025.07.07.
2025.07.29.
D.433/2024
BKV Vasúti Járműjavító Szolgáltató Kft.
BKV Vasúti Járműjavító Kft. részére 44 féle fényezési segédanyag beszerzése a közbeszerzési dokumentumban részletesen meghatározott műszaki leírás szerint EKR000758402024
2024.07.09.
2024.07.29.
D.433/2023
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Interaktív kijelzők beszerzése EKR000853062023
2023.10.11.
2023.11.13.
D.433/2022
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vitéz u. bölcsőde újjáépítésének kivitelezése (EKR azonosító: EKR001328002021),
2022.11.10.
2022.12.12.
D.433/2021
Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Túróczy Műemlék épület felújítása EKR000592622021
2021.10.04.
2021.11.26.
D.433/2020
Forró Községi Önkormányzat
Foglalkoztatási paktum stratégiai és működési dokumentumainak elkészítése
2020.10.06.
2020.12.14.
D.433/2019
Bázel József őstermelő
Kisméretű terménytárolók létesítése Szörényben
2019.08.26.
2019.10.22.
D.433/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2014. május 26-án megkötött szerződés (Vital-KMK Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.433/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Üzemeltetési feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.433/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.433/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magiszter.net elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.08.15.
2014.09.17.
D.433/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.27.
2013.11.15.
D.433/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Nyugati pu. csatlakozó vonalszakaszainak elővárosi célú fejlesztése I/a ütem: Vác állomás vasúti pálya és kapcsolódó létesítmények korszerűsítésének tervezése és kivitelezése
2012.07.09.
2012.08.06.
D.433/2011.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.06.22.
2011.07.08.
D.433/2010.
Ipoly Erdő Zrt.
Adásvételi szerződés mezőgazdasági erő, illetve munkagépek beszerzése
2010.05.31.
2010.07.02.
D.433/10/2008
Homokháti Kistérségi Többcélú Társulás képviseli: Dr. Balogh Péter Ferenc ügyvéd
2008.10.18.
D.432/2026
Túrkeve Város Önkormányzata
„Túrkeve város önkormányzati épületeinek energetikai korszerűsítése” - Kbt. mellőzése és egyéb jogsértések
2026.08.07.
D.432/2025
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
„KÖF hálózati berendezések javítása 2025-2027” EKR000495172025
2025.07.04.
2025.07.29.
D.432/2024
Országos Bírósági Hivatal
„Szerverszoba és Linux rendszerek üzemeltetése 2024” EKR000356552024
2024.07.08.
2024.08.16.
D.432/2023
Vaskeresztes Község Önkormányzata
külterületi utak felújítási munkái EKR000084242022
2023.10.10.
2023.11.09.
D.432/2022
Mezőszentgyörgy Község Önkormányzata
Minibölcsőde építése Mezőszentgyörgyön EKR001495902021
2022.11.10.
2023.01.31.
D.432/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Malom Konferencia és Rendezvényközpont fejlesztése Jászberényben” - szerződés teljesítése (1. kezdeményezési elem) EKR000121972019
2021.06.11.
D.432/2020
Magyar Agrár-, Élelmiszergazdasági és Vidékfejlesztési Kamara
Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások EKR000815842020
2020.10.05.
2020.12.09.
D.432/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Egyszerhasználatos varrógépek és klippek beszerzése - 5., 7. részek EKR000056412019
2019.08.25.
2019.09.30.
D.432/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2015. június 4-én megkötött szerződés (MH Egészségügyi Központtal) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.432/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés belsőépítészeti kivitelezési kiegészítő munkálatokra (szerződésszám: KV000003) - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.432/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.432/2014.
Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Vállalkozási szerződés műholdas alapú helykövető szolgáltatás biztosítása a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság gépjármű flottafelügyeleti rendszerének (FFR) üzemeltetéséhez a hozzá kapcsolódód OBU eszközök biztosításával
2014.08.15.
2014.09.29.
D.432/2013.
Sárvár Távhő Hőtermelő és Szolgáltató Kft.
Sárvár, Petőfi és Alkotmány úti távhő körzeteket összekötő, közvetlenül földbe fektethető távhő vezeték kiépítése, Deák kazánházi serkentő szivattyúzás
2013.09.26.
2013.11.20.
D.432/2012.
Zalaapáti Község Önkormányzata
Esély a hatékony integráció és korszerű tanulási környezet kialakítására a Zalaapáti közoktatási mikrotérségben projekt kivitelezési munkái
2012.07.06.
2012.08.08.
D.432/2011.
Becsehely Községi Önkormányzat
Becsehely község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.21.
2011.07.26.
D.432/2010.
Fegyvernek Nagyközség Önkormányzata
Fegyvernek Nagyközség szennyvízelvezetése és szennyvízkezelése megvalósításához szükséges műszaki tervezési feladatok (KEOP-7.1.2.0-2008-0269)
2010.05.28.
2010.06.14.
D.432/2009.
Körösladány Város Önkormányzata, képviseli Dr. Varga Imre ügyvéd
Körösladány Város Közoktatási Intézményeinek felújítása és építése
2009.08.05.
2009.09.16.
D.432/10/2006.
Észak-zalai Térségi Integrált Szakképző Központ Kht.
2006.07.14.
D.431/2026
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
„Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ és a fenntartása alá eső köznevelési intézmények nyomtatási és szkennelési feladatainak teljeskörű ellátása bérleti konstrukcióval TÜSZ szolgáltatással 36 hónap tekintetében”
2026.08.07.
D.431/2025
MKK Magyar Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Menedzserszűrés típusú egészségügyi szolgáltatás 2025” EKR000726892025
2025.07.04.
2025.07.16.
D.431/2024
Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
MedWorkS kórházi informatikai rendszer karbantartásának, jogszabálykövetésének, frissítésének és egyedi fejlesztésének biztosítására irányuló szolgáltatási szerződés
2024.07.08.
2024.10.07.
D.431/2023
Jávorszky Ödön Kórház
veszélyes hulladék átvétele, elszállítása, ártalmatlanítása
2023.10.09.
2023.12.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el