Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.41/2022
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0025 sz., Makó és térsége ivóvízminőség-javító Projekt keretén belül - 1. rész ivóvízminőség-javító technológiák telepítése" 2013. évi közbeszerzési eljárás
2022.02.01.
2022.02.08.
D.202/2018
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önk. Társulás ivóvízminőség-javító beruházása II. szakasz és III. Új, kiegészítő beruházási üteméhez kapcsolódó FIDIC mérnöki és műsz. ell. feladatok ellátása
2018.06.04.
2018.06.18.
D.172/2013.
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás munkaszervezeti (PIU) feladatainak ellátása
2013.04.17.
2013.05.27.
D.307/2013.
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés keretetében a KEOP-1-3.0/09-11-2011-0025 azonosítószámú projekt kapcsán a Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás munkaszervezeti (PIU) feladatainak ellátása
2013.07.15.
2013.08.05.
D.468/2009.
Makó Város Önkormányzata
Makó város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése és kezelése 120 hónapon keresztül
2009.08.18.
2009.09.18.
7.K.31.096/2010/11.
Makó Város Önkormányzata
Makó város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése és kezelése 120 hónapon keresztül
2010.06.15.
D.665/2009.
Makó Város Önkormányzata
Makó Város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjése és kezelése 120 hónapon keresztül
2009.10.30.
2009.11.27.
D.390/2024
Makó Város Önkormányzata
„Kerítés és terasz építése” EKR000702922021
2024.06.12.
2024.08.22.
D.476/2010.
Makó Város Önkormányzata
Makói Általános Iskola alapfokú művészetoktatási intézmény és logopédiai intézet Kálvin téri épületkomplexum infrastrukturális fejlesztése, eszközbeszerzés
2010.06.11.
2010.06.22.
D.851/2009.
Makó Város Önkormányzata
Makó város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése és kezelése 120 hónapon keresztül
2009.12.29.
2010.02.05.
4.Kf.27.203/2008/6.
Makó Város Polgármesteri Hivatal
2008.06.25.
D.70/2016.
Makó Belvárosi Református Egyházközség
KEOP-5.5.0/A/12-2013-0345. számú projekt "A Makó-Belvárosi Református Egyházközség -Juhász Gyula Gimnázium és Szakiskola energetikai korszerűsítése"
2016.01.28.
2016.02.16.
D.61/2011.
Makád Nagyközség Önkormányzata
Makád közlekedésének fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.09.
D.749/2009.
Makád Község Önkormányzata
Makád belterületi csapadékvíz elvezetése és befogadó tó revitalizációja
2009.11.27.
2009.12.15.
D.399/2026
Makovecz Campus Alapítvány
„MCA épületeinek állagmegóvási munkái” - 1., 2., 5.rész EKR002386692025
2026.07.22.
D.154/2018
Maklár Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 és a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedélyek alapján
2018.04.23.
2018.05.14.
D.419/2016.
Maklár Község Önkormányzata
Esővíz elvezető árok létesítése a Maklár külterület 037, 043/35, 046, 047/2, 052, 059/1, 060, 061/9, 064, 067/15, 068, 070/13, 070/20, 070/21 és 070/35 hrsz.-ú ingatlanokon, a 609-12/2014 ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély és ennek módsoítása, továbbá a 623-7/2014/VH ügyiratszámú vízjogi létesítési engedély alapján, vállalkozási szerződés keretében
2016.06.06.
2016.07.25.
D.240/2011.
Makkoshotyka Község Önkormányzata
Roma Közösségi Központ kialakítása Makkoshotyka Községben
2011.04.19.
2011.05.18.
D.296/2017.
Mahart-Szabadkikötő Zrt., KÖZGÉP Építő- és Fémszerkezetgyártó Zrt.
Kiviteli tervezési és kivitelezési fővállalkozási szerződés keretében "A Csepeli Szabadkikötő intermodális és kapacitásbővítő fejlesztése 1. ütemének kivitelezése" KÖZOP-4.5.0-09-11-2012-0003 azonosítószámú projekt során
2017.06.16.
2017.09.06.
D.819/2014.
Magyarszerdahely Község Önkormányzata
Magyarszerdahely turisztikai pihenő pajta építése
2014.11.11.
2015.01.12.
D.668/2009.
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége, képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda, dr. Szilvási László ügyvéd
KMOP-3.1.2/D-2008-0006 aszonosító számú "A Zsidónegyed kapuja" tárgyú pályázat - panorámalift létesítése és különféle építési munkák
2009.11.02.
2009.11.26.
D.843/2016.
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége
1074 Budapest, Rumach Sebestyén u. 11-13. (hrsz: 34199) alatti Zsinagóga épület felújítás II. és III. üteme megvalósítása keretében műszaki ellenőri feladatok ellátása
2016.09.23.
2016.11.10.
D.68/2019
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szeretetkórháza
Műszaki ellenőrzés a MAZSIHISZ Szeretetkórházában a III. progresszivitású szinten geriátriai ellátásokat és hospice ellátást nyújtó gyógyintézmény kialakítása konstrukció keretében EKR000780492018
2019.03.11.
2019.04.18.
D.378/2020
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szeretetkórháza
Műszaki ellenőrzés a MAZSIHISZ Szeretetkórházában a III. progresszivitású szinten geriátriai ellátásokat és hospice ellátást nyújtó gyógyintézmény kialakítása konstrukció keretében EKR000780492018
2020.09.03.
2020.09.29.
D.75/2025
Magyarországi Románok Országos Önkormányzata
„Magyarországi Románok Országos Önkormányzata fenntartásában lévő battonyai Magdu Lucian Román Általános Iskola és Óvoda kapacitásának növelése új csoport szoba kialakításával, meglévő épület belső átalakítása és bővítése, valamint belső közlekedő út kialakítása” EKR001050402018
2025.01.29.
2025.05.05.
D.436/2025
Magyarországi Románok Országos Önkormányzata
„Magdu Lucian Ált. Isk. és Óvoda-új csopszoba és út” (EKR000196752018)
2025.07.09.
2025.09.23.
D.11/2026
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
„1146 Budapest, Bethesda u. 5. tetőfelújítás” EKR000566922025
2026.01.12.
2026.06.23.
D.25/2019
Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórháza
Bethesda Gyermekkórház új épületszárny tervezés EKR azonosító száma: EKR000552202018
2019.02.04.
2019.02.21.
D.780/2024
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
„Digitális eszközök beszerzése” EKR001773202024
2024.12.05.
2025.01.21.
D.439/2012.
Magyarországi Németek Országos Önkormányzata
Német nemzetiségi közoktatás komplex fejlesztése a Koch Valéria Iskolaközpontban c.DDOP-3.1.2/A-09-1f-2009-0011 azonosítószámú pályázathoz kapcsolódó engedélyezési és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése
2012.07.13.
2012.07.31.
D.163/2014.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület részére 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszerűségének vizsgálata
2014.03.25.
2014.04.11.
1.K.27.157/2013/9.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
2014.01.24.
D.390/2011.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszarűsé
2011.06.09.
2011.07.20.
D.579/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.07.20.
2015.08.25.
D.291/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.05.13.
2015.05.19.
D.756/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Adásvételi szerződés (Iroda Magyarország Kft) marketingeszközök bezserzésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.506/2014.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Szállítási szerződés keretében a "Reformációi emlékutak - zarándokutak" elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0093 azonosítószámú projekt megvalósításhoz szükséges eszközök beszerzése
2014.10.08.
2014.11.10.
D.505/2014.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés alapján a "Reformációi emlékutak - zarándokutak" elnevezésű ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0093 azonosítószámú projekt megvalósításhoz szükséges PR, marketing és egyéb kapcsolódó szolgáltatások megrendelése
2014.10.08.
2014.11.10.
D.4/2020
Magyarországi Evangélikus Egyház
KEHOP-5.2.3-16-2016-00052 Ótemplomi Szeretetszolgálat épületeinek felújítása - szerződésmódosítás EKR000716712018
2020.01.03.
2020.03.17.
D.757/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés (A-Z Informatika Kft.) mobil applikáció és úti filmek készítésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.758/2016.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Vállalkozási szerződés (BLACK LINE MÉDIA Bt.) PR és marketing tevékenységek elvégzésére - Reformációi emlékutak-zarándokutak projekt
2016.08.12.
2016.10.10.
D.389/2012.
Magyarországi Evangélikus Egyház
Magyarországi Evangélikus Egyház által fenntartott oktatási-nevelési intézmények számára eszközbeszerzés a pedagógiai módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztéséhez a TIOP-1.1.1.-07 pályázat keretében
2012.06.13.
2012.07.24.
D.500/2024
Magyarországi Evangélikus Egyház
„Nyíregyháza, Gyülekezeti ház felújítási munkái” EKR000807892018
2024.08.03.
2024.11.07.
D.89/2013.
Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány
Szeged-Alsóvárosi Ferences Templom és Rendház turisztikai célú, látógatóbarát fejlesztése
2013.02.15.
2013.03.11.
D.644/2025
Magyarnándor Község Önkormányzata
Magyarnándori bölcsőde eszközbeszerzése - Kbt. mellőzése
2025.10.08.
2025.12.10.
D.340/2023
Magyarkeszi Község Önkormányzata
„Külterületi utak - 2023” EKR000066972023
2023.08.18.
2023.10.09.
4.Kf.27.433/2010/7.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
„Magyarbánhegyes, Kossuth Lajos Általános Iskola fejlesztése és bővítése”
2010.10.20.
D. 497/2009.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes Kossuth Lajos Általános Iskola fejlesztése és bővítése
2009.08.26.
2009.09.03.
D.37/2011.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsmenti feladatok ellátása megbízási szerződés keretében
2011.01.20.
2011.02.24.
D.12/2012.
Magyarbánhegyes Község Önkormányzata
Magyarbánhegyes község szennyvízcsatorna hálózat és szennyvíztisztító építéssel kapcsolatos kivitelezési munkák elvégzése, a kiviteli tervek elkészítésével
2012.01.06.
2012.02.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el