Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.38/2010.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés a Magyar Államkincstár használatában álló ingatlanok szakipari (javítási, karbantartási, állagmegóvási és kárelhárítási szakipari munkák) karbantartó tevékenység végzése a dokumentációban foglaltak szerint
2010.01.25.
2010.03.05.
D.38/2011.
Fejér Megyei Szent György Kórház
Érprotézisek beszerzése 1 éves időtartamra
2011.01.20.
2011.02.21.
D.38/2012.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
Jegyek, bérletek és egyéb értékcikkek forgalmazása és értékesítése a VOLÁNBUSZ Zrt.saját üzemeltetésű pénztáraiban
2012.01.16.
2012.02.15.
D.38/2013.
Ópusztaszer Község Önkormányzata
Ópusztaszer-Pusztaszer összekötő út építése
2013.01.23.
2013.02.18.
D.38/2014.
Pannon Egyetem
Vállalkozási szerződés Pannon Egyetem Veszprém TIOP-1-3-1./07/2-2F-2009-0002 projekttel kapcsolatos kiviteli tervdokumentációhoz - feltárás utáni pótmunkára az "E" jelű épület - Hallgatói Szolgáltató Központjában
2014.01.24.
2014.02.03.
D.38/2015.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Út- és járdarekonstrukció Százhalombatta Város területén 2015.
2015.01.23.
2015.03.06.
D.38/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.01.27.
D.38/2017.
Budapest Közút Zrt.
Teherforgalmi Online Behajtási Rendszer (TOBI) üzemeltetése és fejlesztése
2017.01.27.
2017.03.07.
D.38/2018
Budafoki Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám szolgáltatás (2012. évben – Symphonic Concert Management Kft.), technikai szolgáltatás (2012. évben – Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2018.02.19.
2018.04.27.
D.38/2019
Nyírtelek Város Önkormányzata
Kültéri és beltéri játékok beszerzése a Nyírteleki Kastélykert Óvoda és Bölcsőde részére
2019.02.14.
2019.03.27.
D.38/2020
Nem ismert
A Milánói Világkiállítás Magyar Pavilon Karcagi újraépítése
2020.02.09.
2020.03.04.
D.38/2021
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az MVP keretében a „Geotermikus hőhasznosítás Békéscsabán” tárgyú projekthez (Iktatószám: GF/SZKF/1118/11/2017.) kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2021.01.29.
2021.04.20.
D.38/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése Dél-Alföldi régió részére - 5. részajánlat „zöldség, gyümölcs” (EKR000718602021)
2022.01.31.
2022.03.08.
D.38/2023
Győri Nemzeti Színház
„Nézőtéri és ruhatári személyzet beszerzése” EKR000054142020
2023.02.07.
2023.04.24.
D.38/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére - 3. rész CT készülék beszerzése a Bajai Szent Rókus Kórház részére
2024.01.18.
2024.02.13.
D.38/2025
Berettyóújfalui Tankerületi Központ
„Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése” - 6.rész -„Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése Magyarhomorogon”
2025.01.15.
2025.04.01.
D.38/2026
MVM ÉMÁSZ Hálózati Kft.
„Növényzet kezelési szolgáltatások – Émász (3)” - 3. rész Salgótarján EKR001936852025
2026.01.30.
2026.04.30.
D.38/5/2006.
Foglalkoztatáspolitikai és Munkaügyi Minisztérium (képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd)
A HEFOP pályázataival kapcsolatos komplex PR- és médiatevékenység megtervezése és kivitelezése
2006.01.13.
2006.02.08.
D.380/2009.
MODEM Modern Debreceni Művészeti Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Mancsiczky Ügyvédi Iroda dr. Mancsiczky László ügyvéd
4/2009 MODEM Messiások kiállítás műtárgyainak szállítása
2009.07.15.
2009.08.07.
D.380/2010.
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2010.05.11.
2010.06.29.
D.380/2011
Békéscsaba Megyei Jogú város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.03.
2011.06.14.
D.380/2012.
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala részére irodatechnikai eszközök bérlete és üzemeltetése
2012.06.11.
2012.07.23.
D.380/2013.
RSD Parti Sáv Önkormányzati Társulás
Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág vízgazdálkodásának, vízminőségének javítása: Szennyezőanyagok kivitelezése a parti sávból" projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsment szolgáltatás teljes körű ellátása(KEOP-2.2.1/3F/09-2010-0002)
2013.08.30.
2013.10.21.
D.380/2014.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Kiegészítő szolgáltatás megrendelése a Simontornyai Bőrgyár kármentesítése, talajvízkezelő rendszer átalakítására a hatósági kötelezésben foglaltak teljesítése érdekében
2014.07.24.
2014.08.07.
D.380/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.380/2016.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés üzemeltetési koncepció kialakítására, az üzemeltetési terv elkészítésére és az ezzel kapcsolatos konzultációs és tanácsadási feladatok ellátására
2016.05.26.
2016.06.21.
D.380/2017.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
2016. augusztus 20-án megkötött szerződés a BÁSTYA Fővállalkozó és Építő Kkt-vel gyógytorna-terem kialakítási munkálatainak elvégzése tárgyában - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.31.
D.380/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva) - 1. rész
2018.11.09.
2018.12.05.
D.380/2019
Heves Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Heves közigazgatási területén lévő közintézmények részére közétkeztetési szolgáltatás nyújtása a mindenkor hatályos, vonatkozó jogszabályi előírások alapján, az ellátásához szükséges gépek, berendezések és eszközök biztosításával EKR000354592019
2019.07.17.
2019.09.12.
D.380/2020
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
ELTE Apáczai tervezési feladatainak ellátása EKR000016232020
2020.09.03.
2020.10.26.
D.380/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.09.28.
2022.12.12.
D.380/2023
Ura Község Önkormányzat
Útfelújítás - 1. rész. EKR001177042023
2023.09.13.
2023.10.10.
D.380/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"K2361 Járda-és kerékpárút takarító célgép besz.” EKR000066112024
2024.06.10.
2024.08.09.
D.380/2025
Kemecse Város Önkormányzata
„Kemecse - Zöld város kialakítása” EKR001551002019
2025.06.10.
2025.09.30.
D.380/2026
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Élelmezési alapanyagok beszerzése 4” - 3. rész – Húskészítmények EKR000501772025
2026.07.16.
D.381/ 7 /2008.
Magyar Közút Kht.
2008.09.04.
D.381/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szerződés keretében belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.381/2011
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza építési beruházás
2011.06.03.
2011.07.05.
D.381/2012.
NAV Dél-dunántúli Regionális Adó Főigazgatósága
NAV Dél-dunántúli Regionális Adó Főigazgatóság egyes kaposvári objektumainak takarítása
2012.06.11.
2012.06.18.
D.381/2013.
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda
Vállalkozási szerződés a megrendelők tulajdonában, illetőleg kezelésében lévő számítástechnikai rendszerek karbantartási és üzemeltetési feladatainak ellátása, Kbt. mellőzése
2013.08.30.
2013.09.30.
D.381/2014.
Mohácsvíz Kft.
Eszközök bérlete - Kbt. mellőzése
2014.07.24.
2014.09.03.
D.381/2015.
Kalocsa Város Önkormányzata
Műszaki tervezési munkák elvégzése 2013. év - (Masszi Építész Iroda Kft) - Kbt. mellőzése
2015.06.15.
2015.07.15.
D.381/2016.
Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet
Tüdővarrógépek, tárak beszerzése konszignációs raktárba történő kihelyezéssel KOR-03/2015.
2016.05.27.
2016.06.16.
D.381/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlás 2013. 07.hó - Kbt. mellőzése
2017.07.26.
2017.08.08.
D.381/2018
Radványi Szabolcs
Állattartó telep építése
2018.11.10.
2019.01.16.
D.381/2019
NIF Zrt.
Megbízási szerződés GSM-R rendszer 2. ütem tervezési és kivitelezési munkáihoz kapcsolódó független mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR000059022019
2019.07.18.
2019.08.29.
D.381/2021
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Szuperszámítógép és tárolók szállítása EKR000091642021
2021.08.24.
2021.11.19.
D.381/2022
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés a Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat épületének energiahatékonysági felújítása ellátása tárgyában” - szerződés teljesítés, módosítás
2022.09.29.
2023.01.18.
D.381/2023
Ura Község Önkormányzata
Útfelújítás - 2. rész EKR 001177042023
2023.09.13.
2023.10.10.
D.381/2024
VOLÁNBUSZ Zrt.
Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése - 1. rész EKR001044722023
2024.06.10.
2024.07.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el