Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.43/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Távközlési üzemeltetés támogató rendszer kialakítása
2010.01.26.
2010.03.02.
D.43/15/2009
Mecsek-Öko Zrt. (képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, dr. Miklós Gyula ügyvéd)
Gyöngyösoroszi ércbánya végleges bezárása és az érintett terület teljes körű rekultivációja III.
2009.02.06.
2009.03.23.
D.43/11/2008.
Vasút-egészségügyi Szolgáltató Kht. képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.03.03.
D.429/8/2006.
Pécsi Tudományegyetem
Nagy munkatávolságú fáziskontraszt Plan Fluorite objektívek beszerzése
2006.06.26.
2006.07.17.
D.429/2026
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Nyomtatási kellékanyagok szállítása - 3. rész Lexmark típusok szállítása EKR002001522022
2026.08.06.
D.429/2025
MNMKK Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
„Vállalkozási-, Szállítmányozási-, Letéti megőrzési és Bérleti szerződés az Iparművészeti Múzeum (IMM) épületének rekonstrukciója idejére a műtárgyak elhelyezésének, illetve a múzeumi szervezet működésének biztosítása céljából” EKR000039482021
2025.07.03.
2025.11.17.
D.429/2024
Szegedi Tudományegyetem
Rendszám alapú fizető beléptető rendszer EKR000303512024
2024.07.08.
2024.08.21.
D.429/2023
Mánfa Község Önkormányzata
„TOP-2.1.3-16 Csap.víz elv rend.szer fejl. Mánfa II” EKR001006982021
2023.10.06.
2024.02.28.
D.429/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Jeruzsálem úti bölcsőde és óvoda fejlesztése EKR000903312020
2022.11.08.
2023.02.08.
D.429/2021
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Járműbeszerzés három részajánlati körben (EKR000393432021)
2021.09.28.
2021.11.23.
D.429/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Digitális labor kialakítása és informatikai eszközök beszerzése – József Attila Megyei és Városi Könyvtár - 4. rész EKR000552992020
2020.09.28.
2020.11.04.
D.429/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Vízjáték megvalósítása - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.429/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Elektromos áram beszerzésére megkötött szerződés 2015. december 3-i módosítása (Magyar Áramszolgáltató Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.429/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Stratégiai tanulmány készítése - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.429/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagon Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.429/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés: a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása, EKOP 1.A.2.-2012-2012-0050
2014.08.14.
2014.08.28.
D.429/2013.
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Őrzés-védelmi feladatok - I. rész
2013.09.26.
2013.11.18.
D.429/2012.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesd város szennyvízcsatorna-hálózatának fejlesztése a lakosság életminőségének javítása és a települési környezet védelme érdekében
2012.07.06.
2012.09.03.
D.429/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül vállalkozási szerződés alapján
2011.06.20.
2011.07.29.
D.429/2010.
Orfű Pécs-tó Regionális Fejlesztő és Üzemeletető Nonprofit Kft.
Komplex turisztikai termékcsomagok kialakítása pályázat keretében Baranyai élménykörút projekt keretében megvalósítandó Pécs-Orfű-Abaliget kerékpárút építéséhez kapcsolódó pótmunkák
2010.05.27.
2010.06.29.
D.429/14/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi iroda
2007.08.29.
D.429/12/2008.
Jászberényi Egészségügyi Vagyonkezelő Kft.
2008.10.15.
D.428/2026
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
„Nyomtatási kellékanyagok szállítása” - 1. rész: Zebra típusok szállítása EKR002001522022
2026.08.06.
D.428/2025
Országos Vízügyi Főigazgatóság
„Földmunkagépek beszerzése KEHOP-1.4.0” - 4. rész „lánctalpas forgókotrógép” EKR000870542020
2025.07.02.
2025.09.22.
D.428/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
Lágy- és fásszárú növények beszerzése (2023. évben) - Kbt. mellőzése
2024.07.08.
2024.10.29.
D.428/2023
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
„TAVI ballonkatéterek, koronária stentek beszerzése” - 1. rész „Prémium” koronária sztent EKR000408482023
2023.10.06.
2023.11.15.
D.428/2022
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 1. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig EKR000719492020
2022.11.07.
2022.11.28.
D.428/2021
Semmelweis Egyetem
SE részére egyedi import gyógyszerek beszerzése EKR000745572021
2021.09.27.
2021.10.20.
D.428/2020
Olaszliszka Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása Olaszliszkán - 2. rész EKR000025072020
2020.09.28.
2020.10.22.
D.428/2019
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint Város Önkormányzata új városházára üveglamella beszerzése és kivitelezése - Kbt. mellőzése
2019.07.22.
2019.10.11.
D.428/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2016. augusztus 25-én megkötött szerződés (Euromedic Pharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.428/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés területfelügyelet,l portaszolgálat - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.428/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Biotronik Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.428/2014.
Kaposvári Egyetem
Szállítási szerződés a TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése - megvalósítása érdekében
2014.08.14.
2014.09.24.
D.428/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013. II.
2013.09.25.
2013.11.12.
D.428/2012.
Pilisjászfalu Község Önkormányzata
Pilisjászfalu Község PM Hivatalának akadálymentesítése vállalkozási szerződés alapján., KMOP-4.5.2-10-11-2011-0026
2012.07.06.
2012.08.02.
D.428/2011.
Apátfalva Község Önkormányzata
Közlekedésbiztonsági kerékpárút építés Apátfalván
2011.06.20.
2011.06.30.
D.428/2010.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
A KKK vagyonkezelésébe tartozó országos közutak alatti földterületek teljeskörű területrendezése és gyorsforgalmi utak (8. részajánlat)
2010.05.27.
2010.06.18.
D.428/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BMGE „K” műemlék épület alap- és szerkezet-megerősítéséhez (D2 ütem) kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére
2009.08.04.
2009.09.14.
D.428/14/2008
Pálhalmai Országos-Büntetés-végrehajtási Intézet
2008.10.17.
D.427/2026
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
Többfunkciós bemutatótér és növénykert létesítése a Gencsy Kúriánál - Kbt. mellőzése
2026.08.06.
D.427/2025
Országos Rendőr-főkapitányság
„A terheltek mozgását online módon nyomon követő technikai eszközök és központi infrastruktúra biztosítása, valamint teljes körű üzemeltetése” EKR001735462021
2025.07.01.
2026.01.26.
D.427/2024
Terézvárosi Foglalkoztatást Elősegítő Nonprofit Kft.
Lágy- és fásszárú növények beszerzése (2022. évben) - Kbt. mellőzése
2024.07.08.
2024.10.29.
D.427/2023
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szombathely MJV kerékpárosbarát fejlesztése - 1. részajánlati kör” EKR000602482019
2023.10.06.
2023.12.11.
D.427/2022
Magyar Államkincstár
Számlavezető rendszerhez támogatás EKR000623502022
2022.11.07.
2022.11.29.
D.427/2021
Balatonederics Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés fejlesztése Balatonedericsen EKR000537472020
2021.09.27.
2021.12.10.
D.427/2020
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
„Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.1-15-2017-00024 azonosítószámú projekt keretében a Baranya megyei Sellye Térségének ivóvízminőség-javító programja A rész fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
2020.09.28.
2021.01.19.
D.427/2019
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
Öltöző-kiszolgáló épület kialakítása EKR000366322019
2019.08.21.
2019.09.13.
D.427/2018
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Szállítási szerződés készétel szállítási szolgáltatás beszerzésére
2018.12.28.
2019.02.18.
D.427/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2015. december 28-án megkötött szerződés (Hungaropharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el