Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.451/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Reagens Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.452/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (3 Med Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.455/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Előz.felszámított le nem vonható ÁFA (Biotest Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.456/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Chemium Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.458/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.459/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.466/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.479/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.477/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.475/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.474/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Medlines Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.410/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.411/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.412/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.414/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.419/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (M.D.Point Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.422/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.423/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.424/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.425/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.428/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Biotronik Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.432/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.10.
D.433/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.434/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egészségügyi egyszerhasználatos textília beszerzése (Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.435/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Johnson és Johnson Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.436/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.438/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.440/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.406/2015.
Mórahalom Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a KEOP-4.10.0/C-12-2013-0180 azonosító számú, "Napelemes kiserőmű létesítése Mórahalom Városi Önkormányzat beruházásában" megnevezésű projekt keretében napelemes erőmű kivitelezési munkáinak megvalósítása vonatkozásában
2015.06.22.
2015.07.08.
D.404/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
Multifunkciós eszközök beszerzése (Nyomat előállító eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2013 KM0101-10FMNY13 1. részteljesítés)
2015.06.22.
2015.07.24.
D.402/2015.
Déri Múzeum
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2015.06.22.
2015.08.04.
D.407/2015.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Salgótarján, É-D-I irányú kerékpárút III. ütem (Sportcsarnok melletti gyalogos aluljáró - Kékkői utca Közötti szakasz)” tárgyú, KÖZOP-3.5.0-09-11 azonosítószámú projekt kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan
2015.06.22.
2015.07.08.
D.405/2015.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem Klinikáinak és intézeteinek napi takarítása, nagytakarítása, ügyeleti takarítása, ablaküveg- és kerettisztítása 1-21. és 23. részek
2015.06.22.
2015.07.13.
D.403/2015.
Sygnus Kereskedelmi Kft.
Partfalépítés Paks Kikotóben, KÖZOP-4.1.0-13-2013-0004 kószámon nyilvántartott projekt keretében
2015.06.22.
2015.07.13.
D.397/2015.
Balatonföldvári Többcélú Kistérségi Társulás
Kerékpáros túraútvonal hálózat kialakítása a Balatonföldvári kistérség területén projekt keretében Szántód-Szántódpuszta kerékpárút kivitelezése
2015.06.19.
2015.08.24.
D.398/2015.
Budapest Környéki Törvényszék
Telefonalközpont bérbevétele és az alközpont elemeinek üzemeltetése, rendszeres karbantartása 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.19.
2015.07.17.
D.400/2015.
KIVING Ingatlangazdálkodó és Beruházásszervező Kft.
1028 Budapest, Templom u. 12-14. (HRSZ: 54281)sz. alatti ingatlanon lévő Klebelsberg-kastély épületegyüttes felújítása, Klebelsberg emlékház és vendégház kialakítása
2015.06.19.
2015.08.19.
D.394/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archivum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében felmérési és koncepcióterv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.396/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Nyomatmenedzsment rendszer kialakítása az Elektronikus Közigazgatási Operatív Program keretében megvalósuló "Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer kiterjesztése (KKIR2") című kiemelt projekt keretében (kódszám: EKOP-1.1.4-2013-2013-0001)" - KM0101-10FMNY1 tárgyban
2015.06.19.
2015.07.17.
D.401/2015.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
Szállítási keretszerződés keretében az FKF Nonprofit Zrt.-nél üzemeltetett MAN, Mercedes típusú tehergépjármű gyári, új vagy ezekkel egyenértékű után gyártott új alkatrészek beszerzése és szállítása
2015.06.19.
2015.08.04.
D.399/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A KÖZOP-5.1.0-07-2008-0001 azonosítószámú (Budapesti 4-es metróvonal I. szakasz) projektre vonatkozóan egységes, konzisztens záró költség-haszon elemzés (CBA) készítése
2015.06.19.
2015.08.08.
D.395/2015.
Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Filmintézet
"Nemzeti Filmtörténeti Élménypark" című projekt keretében engedélyezési és kivitelezési terv elkészítése
2015.06.19.
2015.07.16.
D.392/2015.
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a Győr-Gönyű Országos Közforgalmú Kikötő infrastrukturális továbbfejlesztése megvalósításához szükséges kiviteli tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére
2015.06.18.
2015.07.17.
D.393/2015.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár vagyon és felelősségbiztosítása, gépjárműveinek kötelező felelősség és casco biztosítása - 1. rész
2015.06.18.
2015.08.03.
D.391/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint az Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítésére
2015.06.17.
2015.07.15.
D.389/2015.
Nagyszénás Község Önkormányzata
„Termálvíz-hasznosítási program Nagyszénás geotermikus adottságainak kiaknázására” KEOP- 4.3.0/11-2013-0003 azonosító számú pályázat keretein belül a geotermikus energia hőellátási célú hasznosításának megvalósításához szükséges szemléletformálással kapcsolatos feladatok ellátása, valamint a projekt megvalósítása során a nyilvánosság biztosítása, PR tevékenység ellátása
2015.06.17.
2015.08.11.
D.388/2015.
Adyliget Rendészeti Szakközépiskola
Vállalkozási szerződés az Adyligeti Rendészeti Szakközépiskola objektuma kijelölt részeinek takarítására
2015.06.17.
2015.07.07.
D.390/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Tervezési szerződés a DAOP-2.1.1/J-12-2012-0007 számú „Lélekkel a Körösök mentén” – Turisztikai fejlesztések a vallás és a Körös ökológiája tükrében megnevezésű projekt megvalósításához szükséges, a Szent Antal zarándokház és útmenti feszületek, Szent Antal kenyérsütőház, Körös Látogató Központ felújítására, kialakítására vonatkozó kiviteli tervek, valamint a Szent László Híd és környéke, Erzsébet ligeti tanösvény és környéke, fa szerkezetű kilátó, Bárka Látogatóközpont építésére vonatkozó kiviteli tervek elkészítése
2015.06.17.
2015.07.15.
D.386/2015.
FM Kelet-Magyarországi Agrár-Szakképző Központ, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
2014/2015 gázév szabadpiaci fölgáz energia szállítása
2015.06.16.
2015.07.02.
D.387/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.06.16.
2015.07.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el