Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.55/2017.
Országos Roma Önkormányzat
Audi A4 2.0 TDi 150LE S tronic gyártmányú személygépkocsi beszerzése nyílt végű pénzügyi lízing konstrukcióban
2017.02.08.
2017.03.03.
D.54/2017.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Közepes és kis teljesítményű univerzális műszaki földmunkagépek kötelezően előírt technikai kiszolgálása, javítása (2017-2019)
2017.02.08.
2017.02.28.
D.57/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
CCTV eszközök, berendezések szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
D.60/2017.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona Gödöllő, fokozott ápolást igénylő idősek otthona kialakítása (Erdőkertes kiváltása) első készletbeszerzés
2017.02.09.
2017.03.22.
D.59/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Szállítási szerződés DMS eszközök beszerzésére
2017.02.09.
2017.03.01.
D.58/2017.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Professzionális hang- és videó stúdiótechnikai eszközök, hatáshang rendszerek szállítása
2017.02.09.
2017.03.01.
D.61/2017.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Menekültügyi Őrzött Befogadó Központ
Vállalkozási szerződés takarítási szolgáltatás teljesítésére 2 részben, a megrendelő békéscsabai és kiskunhalasi telephelyein - 1. rész
2017.02.10.
2017.03.20.
D.62/2017.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
Kivitelezési munkálatok szerverterem kialakítására
2017.02.13.
2017.04.25.
D.63/2017.
Jászberényi Szent Erzsébet Kórház
Kórházi berendezések, és gépek beszerzése a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház részére - 4. rész
2017.02.14.
2017.03.20.
D.67/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Használt hűtőkamra (2014. évben - Kogép Kereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.69/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Autóbusz beszerzés (2014. évben - Viszló Trans Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.66/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
1 db kombájn szállítása (2013. évben - Budapest Lízing Zrt.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.70/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Sütőipari gépek beszerzése (2015. évben - Takács Pékség Sütőipari Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.68/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Pékség tervezési és kialakítási munkáinak elvégzése (2014. évben - Vass Mihály és Társa Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.65/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Baracska, Annamajor 1. sz. alatti ipari csarnok belső szellőzési munkáinak elvégzése (2012. évben - Fenyő KHT Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.64/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Baracska, Annamajor 1. sz. alatti ipari csarnok átépítése (2012. évben - Fenyő KHT Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.72/2017.
Budapesti Gazdasági Egyetem
A Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar (KVIK) épületeinek karabantartási és felújítási munkái 2016. - szerződésmódosítás
2017.02.16.
2017.05.02.
D.71/2017.
Budapesti Gazdasági Egyetem
Külkereskedelmi Kar (KKK) épületegyüttesének karbantartási és felújítási munkái 2016. - szerződésmódosítás
2017.02.16.
2017.05.02.
D.73/2017.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Városház tér 1. szám alatti épületének tető- és homlokzat felújításához kapcsolódó tervezési feladatok ellátása
2017.02.16.
2017.03.09.
D.77/2017.
PADS Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány
Budapest V. Kálmán Imre utca 20. szám alatti ingatlan oktatási intézmény szerinti funkciójának kialakítása II. ütem kivitelezésével kapcs. beruházás lebonyolítói, projektmenedzseri feladatok
2017.02.17.
2017.04.03.
D.74/2017.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tatabánya, Jászai Mari Színház-Népház élőerős őrzésének feladatai
2017.02.17.
2017.04.04.
D.75/2017.
Erdőhorváti Község Önkormányzata
Brigettáló gép beszerzése
2017.02.17.
2017.03.29.
D.78/2017.
Bonyhád Város Önkormányzata
Komplex közvilágítási szolgáltatás villamosenergia biztosításával és üzemeltetéssel szolgáltatási szerződés keretében - 2
2017.02.17.
2017.03.14.
D.76/2017.
Gyermekkert Óvoda
Gyermekkert Óvoda telephelyeinek élőerős őrzésének konkrét feladatai
2017.02.17.
2017.04.10.
D.79/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet, Békés Megyei Központi Kórház, Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó, Csongrád Megyei Mellkasi Betegségek Szakkórháza, Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház, Egyesített Szent István és Szent László Kórház- Rendelőintézet, MÁV Kórház és Rendelőintézet, Szolnok, Orosházi Kórház,
Adásvételi szerződés keretében gyógyszer és infúzió beszerzése - 160., 161., 172., 178., 179., 182., 183., 194., 195. és 196. részajánlattételi kör
2017.02.20.
2017.03.03.
D.80/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
1 db kultivátor beszerzése - Kbt. mellőzése
2017.02.20.
2017.03.13.
D.81/2017.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére 1.rész
2017.02.21.
2017.03.08.
D.82/2017.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Műszaki ellenőri feladatok ellátása megbízási szerződés keretében 1.rész
2017.02.21.
2017.03.13.
D.83/2017.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
MTA Etele Irodaház (1119 Budapest, Etele út 59-61.) felújítás 2. ütem kivitelezési munkái
2017.02.22.
2017.04.06.
D.85/2017.
Heim Pál Gyermekkórház
A Heim Pál Gyermekkórház Gyöngyösi utcai telephelyének energetikai korszerűsítése
2017.02.23.
2017.03.21.
D.84/2017.
Budapesti Fesztiválzenekar Alapítvány
szállítási szolgáltatás megrendelése - Kbt. mellőzése
2017.02.23.
2017.03.20.
D.87/2017.
Belváros-Lipótváros Budapest V. ker. Önkormányzat
Podmaniczky Frigyes tér megújítása - tervezési munkák
2017.02.23.
2017.04.07.
D.86/2017.
Pétfürdő Nagyközség Önkormányzata
Térfigyelő kamerarendszer kiépítése Pétfürdőn
2017.02.23.
2017.05.15.
D.88/2017.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
Építési beruházás: "Kőfaragó, sírköves munkák, és sírköves tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások" vállakozási keretszerződés
2017.02.24.
2017.03.27.
D.89/2017.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
TOP 6.8.2-15-BC1-2016-00001, Helyi foglalkoztatási együttműködések Békéscsaba Megyei Jogú Város területén és várostérségben projekt megvalósításához kapcsolódó értékelések, fejlesztési dokumentumok, jó gyakorlat gyűjtemény és hatástanulmány elkészítése
2017.02.24.
2017.04.13.
D.90/2017.
Nemzeti Sportközpontok
Tisztítószerek, takarítóeszközök beszerzése a Nemzeti Sportközpontok részére 2 részben
2017.02.27.
2017.04.06.
D.91/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Konyhatechnológiai eszközök beszerzése
2017.02.27.
2017.03.16.
D.92/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Takarítási Szolgáltatás beszerzése 12 hónapra
2017.02.28.
2017.03.13.
D.93/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Adásvételi szerződés sebészeti varrógépek és tartozékaik beszerzésére a SZTE SZAKK Sebészeti-, Gyermekgyógyászati-, Urológiai Klinika és egyéb egészségügyi intézményei részére, 1., 2., 3., 4. és 6. részek
2017.03.01.
2017.04.03.
D.94/2017.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tünde utca területén a meglévő zárt csapadékcsatorna rendszer kapacitásának növelése
2017.03.01.
2017.04.07.
D.95/2017.
Gazdasági Versenyhivatal
Gazdasági Versenyhivatal munkatársai (130 fő) részére visszavásárlási értékkel nem rendelkző, jövedelmet nem pótló, önrész-mentes, szolgáltatásalapú csoportos betegségbiztosítás, valamint foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása
2017.03.02.
2017.03.30.
D.100/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Az Egységes Egészségügyi Szervezeti Tér (továbbiakban: EESZT) rendszer tesztelési feladatainak elvégzése, valamint a rendszerintegrációban történő részvétel (2015. évben - SecurIT Informatikai Biztonsági Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.99/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Az egységes egészségügyi szolgáltatási térhez kapcsolódás képességének megteremtése (2015. évben - Capsys Informatikai Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.97/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
OTH - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Health) Rendszerhez kapcsolódó fejlesztések (2013. évben - Main Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.96/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Az Egészségügyi Nyilvántartási és Képzési Központ és az Egészségügyi Elektronikus Szolgáltatási Tér közötti adatkapcsolat kialakítása és kapcsolódó szoftverfejlesztések (2015. évben - IC Kentaur Számítástechnikai Szolgáltató Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.104/2017.
Állami Egészségügyi Központ, Országos Tisztifőorvosi Hivatal, Eü. Nyilv. és Képz. Közp.
Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal és az Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal között létrejött, a jogszabályban rögzített feladataik végrehajtására kötött adat- és információcsere együttműködési megállapodás megvalósításához kapcsolódó mérnöki szakértői feladatainak ellátása (2015. évben - Webstar Csoport Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.103/2017.
Állami Egészségügyi Központ, Országos Tisztifőorvosi Hivatal, Eü. Nyilv. és Képz.Közp.
OTH - Nemzeti Egészségügyi Informatikai (e-Health) Rendszerhez kapcsolódó fejlesztések (2013. évben - Main Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.102/2017.
Állami Egészségügyi Központ, Országos Tisztifőorvosi Hivatal, Eü. Nyilv. és Képz. Közp.
Az Egészségügyi Nyilvántartási és Képzési Központ és az Egészségügyi Elektronikus Szolgáltatási Tér közötti adatkapcsolat kialakítása és kapcsolódó szoftverfejlesztések (2015. évben - IC Kentaur Számítástechnikai Szolgáltató Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.101/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
EESZT Csatornavédelemhez szükséges tanúsítványok kiadását támogató alkalmazás beszerzése (2015. évben - DigitDoc Informatikai Szolgáltató Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.98/2017.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal és az Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal között létrejött, a jogszabályban rögzített feladataik végrehajtására kötött adat- és információcsere együttműködési megállapodás megvalósításához kapcsolódó mérnöki szakértői feladatainak ellátása (2015. évben - Webstar Csoport Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el