Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.122/8/2009.
Magyar Energia Hivatal
A HTM-ek megszüntetésével kapcsolatos piacszimulációs modellnek, az állami támogatások kiszámításával, valamint a meg nem térülő beruházások erőművenkénti kiszámításával kapcsolatos Európai Bizottság előtti képviselet, prezentáció és tanácsadás
2009.03.31.
2009.04.16.
D.732/13/2007.
Magyar Energia Hivatal képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.01.28.
D.629/2025
Magyar Evezős Szövetség
Hajók és lapátok beszerzése 4 részben EKR000413062019
2025.10.01.
2026.04.02.
D.49/2014.
Magyar Export-Import Bank Zrt. és a Magyar Export Hitel Biztosító Zrt.
Elektronikus iktató rendszer és ahhoz közvetlenül kapcsolódó bevezetési szolgáltatások
2014.01.31.
2014.03.13.
D.351/2017.
Magyar Export-Import Bank zRt.
Számlavezető- és számviteli rendszer fejlesztési keretszerződése
2017.07.10.
2017.07.14.
D.737/2016.
Magyar Export-Import Bank zRt., Magyar Exporthitel Biztosító Zrt.
Biztosítási szerződés keretében önrészmentes, csoportos szolgáltatást finanszírozó egészségbiztosítási szolgáltatás nyújtása az Eximbank Zrt. és Mehib Zrt. munkatársai részére
2016.07.28.
2016.08.17.
D.893/10/2005.
Magyar Fejlesztési Bank Rt. (képviseli: dr. Semjén Zsófia ügyvéd)
az MFB Rt. székházával azonos épületben elhelyezkedő ingatlan veszélyelhárítási munkálataival összefüggő épületgépészeti és építési technológiai munkálatok
2005.12.12.
D.435/2025
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
„MFB Pont Plusz vállalati hálózat kialakítása” EKR000572152023
2025.07.08.
2025.07.18.
D.577/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
Az MFB Zrt. részére utazásszervezési szolgáltatások megrendelése
2017.10.13.
2017.11.30.
D.286/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
A Portfólió és alrendszerei továbbfejlesztése, a KÉR alrendszer informatikai támogatása
2017.06.02.
2017.06.28.
D.573/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
SAP rendszer AFI és kapcsolódó analitikus modulok (CML/FI/TRM/SL/CB) továbbfejlesztési koncepciójának kidolgozása, megvalósítása, éles indításának és üzemeltetésének támogatása
2017.10.12.
2017.11.24.
28.K.32.167/2009/6.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt. (1051 Budapest, Nádor u. 31., képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda)
„Az MFB Zrt. 2009. évi BTL stratégiájának kidolgozása és MTL feladatok megvalósítása DM tevékenység ügyfélszolgálat üzemeltetése 4 db állandó, dedikált munkaállomással működő Contact center
2010.05.05.
D.314/2026
Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hidrogén termelő egység beszerzése” EKR001217902020
2026.06.19.
D.987/2010.
Magyar Gomba Kertész Kft.
gombacsomagoló gép beszerzése
2010.12.22.
2011.02.01.
14.K.30.906/2011/5.
Magyar Gomba Kertész Kft.(3395. Demjén, 0173/7/A/1 hrsz.) Képviseli: Dr. Muszka Sándor ügyvéd (1061. Budapest, Andrássy út 17. I/8.)
gombacsomagoló gép beszerzése
2011.09.16.
D.11/6/2006.
Magyar Honvédség 25. Klapka György Könnyű Lövészdandár
Alkatrészbeszerzés 2006.
2006.01.05.
2006.02.03.
D.193/2023
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Stacioner laborok_EFOP-2.2.0-16-2020-00010 - III. rész - digitális PCR készülék” EKR002032412022
2023.05.22.
2023.07.20.
D.21/2022
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Eszközkövető, steril., ágy beszerzése” - 2. rész Eszközök, kiegészítő szoftver és munkaállomások EKR001236682021
2022.01.19.
2022.01.31.
D.450/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Anesztéziás maszkok beszerzése - 2. részajánlati kör EKR000906542019
2019.09.13.
2019.09.23.
D.117/2019
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ sztentek beszerzése adásvételi keretmegállapodás keretében 24 hónapra: 2 részajánlati körben - 1. rész
2019.04.17.
2019.05.13.
D.408/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése
2018.12.06.
2019.01.02.
D.375/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyedi import gyógyszerbeszerzés
2018.11.06.
2018.11.30.
D.49/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Ajánlati felhívás - Adásvételi szerződés keretében orvostechnikai eszközök és berendezések szállítása, telepítése és üzembe helyezése 4- rész
2018.02.26.
2018.03.28.
D.170/2017.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése - 2. rész
2017.04.20.
2017.05.08.
D.169/2017.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése - 1. rész
2017.04.20.
2017.05.26.
D.904/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.12.02.
D.906/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (étkezési utalványok beszerzése) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.12.05.
D.907/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Takarítási szolgáltatás beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.11.21.
D.905/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.21.
2016.11.23.
D.865/2016.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszerek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.10.03.
2016.11.18.
D.469/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb más jellegű szolgáltatások (Medicommers Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.470/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.468/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Hungaropharma Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.464/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.513/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.512/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Vascular Venture Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.509/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Greiner Bio-one Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.504/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (ReplantMed Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.502/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Medi Trevill Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.501/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.499/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Sodexo Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.497/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Működési célú eloz. felszámított le nem vonható ÁFA (Alcon Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.495/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Teva Zrt.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.494/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
EFI szakanyagok beszerzése (Biotronik Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.493/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Orvosi implantátumok beszerzése (Medicontur Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.492/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (Ameco 2000 Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.489/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyszer használatos szakmai anyagok beszerzése (B.Braun Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.488/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Roche Magyarország Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.487/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vegyszer beszerzése (Hartmann-Rico Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.484/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Fresenius Kabi Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el