Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.106/2017.
Állami Egészségügyi Központ, Országos Tisztifőorvosi Hivatal, Eü. Nyilv. és Képz. Közp.
Az Egységes Egészségügyi Szervezeti Tér (továbbiakban: EESZT) rendszer tesztelési feladatainak elvégzése, valamint a rendszerintegrációban történő részvétel (2015. évben - SecurIT Informatikai Biztonsági Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.105/2017.
Állami Egészségügyi Központ, Országos Tisztifőorvosi Hivatal, Eü. Nyilv. és Képz. Közp.
Az egységes egészségügyi szolgáltatási térhez kapcsolódás képességének megteremtése (2015. évben - Capsys Informatikai Kft.)
2017.03.06.
2017.04.03.
D.107/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Adásvételi szerződés keretében gyógyszer és infúzió beszerzése
2017.03.07.
2017.04.18.
D.108/2017.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
FORRÁS - SQL alapú Pénzügyi Információs Rendser (PIR) informatikai üzemeltetése
2017.03.08.
2017.03.16.
D.109/2017.
Pro Veszprém Nonprofit Kft.
TOP-6.8.2-15-VP1-2016-00001 "Helyi foglalkoztatási együttműködések a megyei jogú város területén és a várostérségben, Foglalkoztatási együttműködés a Veszprémi járás területén" projekt keretében marketing kommunikációs feladatok, valamint rendezvényszervezés, kapcsolódó ellátási, ún. catering és reprezentációs feladatok elvégzése
2017.03.09.
2017.04.07.
D.110/2017.
Érdi Sport Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Sportcsarnok rendeltetésszerű használatához szükséges tárgyi eszközök beszerzése (megvétele), valamint a sportcsarnok rendeltetésszerű használatához szükséges egyéb befejező munkálatok elvégzése - Kbt. mellőzése
2017.03.09.
2017.04.24.
D.111/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
Sterilizáló berendezés és tartozékai beszerzése
2017.03.10.
2017.03.27.
D.112/2017.
Magyar Államkincstár
A Magyar Államkincstár épületgépészeti és épületvillamossági berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása tárgyában vállalkozási keretszerződés a Magyar Államkincstár 44 darab épületében.
2017.03.10.
2017.03.24.
D.113/2017.
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
A Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal 6 városában működő regionális igazgatóságainak és kirendeltségének, illetve ügyfélszolgálati irodájának általnos és időszaki takarítása
2017.03.14.
2017.04.10.
D.114/2017.
Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet
CT és tartozékai beszerzése
2017.03.17.
2017.04.05.
D.115/2017.
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Az önkormányzati ASP rendszer továbbfejlesztése és országos kiterjesztése (ASP 2.0) projekt keretében folyamat minőségbiztosítás biztosítása
2017.03.20.
2017.04.25.
D.116/2017.
Geohidroterv Kft.
"A Hajdúsági Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja FIDIC Piros Könyv szerint. KEOP-2.3.0/2F/09/2009-0008
2017.03.21.
2017.05.29.
D.118/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal részére élőerős őrzés-védelmi, pénzszállítási, távfelügyeleti és tűzjelző karbantartási és egyéb kiegészítő szolgáltatás - 1. rész
2017.03.22.
2017.05.09.
D.117/2017.
Besenyszög Város Önkormányzata
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, közétkeztetés 12 hónapra és a Besenyszögi Eszterlánc Óvoda székhelyintézmény, közétkeztetés 24 hónapra - 1. és 2. rész
2017.03.22.
2017.04.27.
D.119/2017.
Jászberényi Szent Erzsébet Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúrafejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban" c. pályázat keretei között
2017.03.22.
2017.05.31.
D.120/2017.
Kárpátok-Alpok Zrt.
A 2015. évi Milánói Világkiállítás magyar pavilonjának bontási, rekultivációs, Karcagra szállítási munkálatainak, valamint műszaki ellenőri és tervellenőri feladatainak ellátása
2017.03.23.
2017.04.26.
D.122/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Immunfestő automatához szükséges laboratóriumi vegyszerek és reagensek beszerzése kihelyezett berendezéssel
2017.03.24.
2017.04.06.
D.121/2017.
Országos Mentőszolgálat
Őrzés-védelmi szolgáltatás ellátása
2017.03.24.
2017.05.09.
D.124/2017.
Ópályi Község Önkormányzata
Tervezési szerződés alapján vízjogi létesítési engedélyes tervdokumentáció és kiviteli tervdokumentáció készítése Ópályi Község belterületi bel- és csapadékvíz elvezető rendszerének rekonstrukciója és fejlesztése céljából, tervezetten 7910 m hosszúságban
2017.03.27.
2017.04.21.
D.123/2017.
Ópályi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján az Ópályi, Rajk László u. 4.sz. (549/3.hrsz.) alatt a volt polgármesteri hivatal épületének felújításával és bővítésével két csoportszobás óvoda létesítése
2017.03.27.
2017.04.21.
D.126/2017.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
HP eszközök garancia kiterjesztése
2017.03.27.
2017.03.30.
D.125/2017.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján Budapest XVIII. kerülete részére komplex közétkeztetési szolgáltatás ellátása és kapcsolódó fejlesztés megvalósítása - 2016.
2017.03.27.
2017.04.11.
D.127/2017.
Heroes Group Kft.
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2017.03.28.
2017.06.01.
D.128/2017.
Országos Mentőszolgálat
Őrzés-védelmi szolgálat ellátása
2017.03.28.
2017.05.09.
D.129/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
"Borsod-Abaúj-Zemplén Megyében megvalósuló GINOP-5.2.1-14 Ifjúsági Garancia Program keretében mentori és egyéb munkaerő-piaci szolgáltatások beszerzése" 1. és 2. rész
2017.03.28.
2017.04.18.
D.137/2017.
ÉP-ÜZ-BAU Kft. (ajánlattevő)
"Magyar Államkincstár épületgépészeti és épületvillamossági berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása" - hamis adatszolgáltatás megállapítása
2017.03.29.
2017.05.08.
D.130/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám-szolgáltatás (2012. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.134/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Technikai szolgáltatás (2014. évben - Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.133/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvény és koncertszervezés (2014. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.136/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2015. évben - Leon Kft., Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.131/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Technikai szolgáltatás (2012. évben - Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.135/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklámszolgáltatás (2015. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.132/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2013. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.138/2017.
Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt.
Kliens oldali eszközök és szoftverek beszerzése az NHKV Zrt. részére
2017.03.30.
2017.05.05.
D.139/2017.
Semmelweis Egyetem
A Tömő u. 25-29. sz. alatti épület, Neurológiai Klinika, Balassa János Kollégium, Markusovszky Lajos Kollégium energetikai korszerűsítéséhez szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.03.30.
2017.05.11.
D.140/2017.
Magyar Államkincstár
"Magyar Államkincstár épületgépészeti és épületvillamossági berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása"
2017.03.31.
2017.04.18.
D.141/2017.
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Nemzetközi adatbázis beszerzése a Pázmány Péter Katolikus Egyetem részére.
2017.04.03.
2017.04.19.
D.142/2017.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Közbeszerzési tanácsadás beszerzése 2012. évben (RBH Consulting Közbeszerzési Kft.) Kbt. mellőzése
2017.04.04.
2017.04.28.
D.144/2017.
Bp2017 Világbajnokság Szervező és Lebonyolító Kft.
A Duna Aréna teljes körű vagyonvédelmi és őrzésvédelmi feladatainak ellátása a 17. FINA világbajnokság megrendezéséhez kapcsolódóan
2017.04.05.
2017.05.11.
D.143/2017.
Bonyhád Város Önkormányzata
Építési szerződés a bonyhádi rendezvénytér, park kialakítására, szabadtéri színpad és kiszolgáló épület felújítására
2017.04.05.
2017.05.02.
D.150/2017.
Esztergom Város Önkormányzata
Szociális intézmény központ épület bővítés, átalakítás, környezetendezés- építési beruházás beszerzés
2017.04.11.
2017.04.27.
D.149/2017.
Oktatási Hivatal
Vagyoni értékű jogok, elektronikus tankönyvek közzététele, felsőoktatási szakkönyvek közreadási jogának beszerzése a Digitális Tankönyvtár állományának bővítésére IV.
2017.04.11.
2017.04.26.
D.147/2017.
Oktatási Hivatal
Vagyoni értékű jogok, elektronikus tankönyvek közzététele, felsőoktatási szakkönyvek közreadási jogának beszerzése a Digitális Tankönyvtár állományának bővítésére II.
2017.04.11.
2017.04.26.
D.146/2017.
Oktatási Hivatal
Vagyoni értékű jogok, elektronikus tankönyvek közzététele, felsőoktatási szakkönyvek közreadási jogának beszerzése a Digitális Tankönyvtár állományának bővítésére I.
2017.04.11.
2017.04.26.
D.151/2017.
Pécsi Tudományegyetem
PTE_8_2017_SZT MR szolgáltatás beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére
2017.04.11.
2017.05.17.
D.148/2017.
Oktatási Hivatal
Vagyoni értékű jogok, elektronikus tankönyvek közzététele, felsőoktatási szakkönyvek közreadási jogának beszerzése a Digitális Tankönyvtár állományának bővítésére III.
2017.04.11.
2017.04.26.
D.145/2017
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Ferencváros című kerületi újság nyomdai elkészítése
2017.04.11.
2017.05.17.
D.155/2017.
Mecsekért Zrt.
Boomer fúrókocsi beszerzése (2014. évben - Atlas Copco Romania s.r.l.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.157/2017.
Mecsekérc Zrt.
Minták minősítése (2013. évben - Geochem Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.156/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el