Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.412/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 6. rész: Győr 400/220/132 kV-os, Litér 400/132 kV-os, Paks 400/132 kV-os és Pécs 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.412/2021
Mór Városi Önkormányzat Ellátó Központja
Élelmiszer beszerzése EKR000680192021
2021.09.20.
2021.11.05.
D.412/2020
Solt Város Önkormányzata
Lakásfelújítások Solton és Akasztón - 1. rész EKR000767172018
2020.09.24.
2020.10.08.
D.412/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum recepciós feladatának ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.412/2018
Tótkomlós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a TOP-3.1.1-15-BS1-2016-00012 azonosító számú, »Tótkomlós kerékpárforgalmi hálózatának fejlesztése« című projekt keretében kerékpárforgalmi létesítmények kivitelezési munkáinak elvégzésére
2018.12.12.
2019.01.07.
D.412/2017.
Országos Mentőszolgálat
A sürgősségi betegellátáshoz rendszeresített gyógyszerek (ATC-kódok szerinti hatóanyagok) beszerzése és ellátási területre történő szállítása Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás
2017.08.10.
2017.08.28.
D.412/2016.
Országos Mentőszolgálat
Orvosi gyógyászati gáz 2015. II.
2016.06.03.
2016.07.12.
D.412/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.412/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
A szigetszentmiklósi József Attila lakótelep szociális célú rehabilitációja elnevezésű projekt keretében. Vállalkozási szerződés 2. rész. Belső szervizutak felújítása és fejlesztése - kiegészítő építési beruházás
2014.08.04.
2014.08.11.
D.412/2013.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
Szállítási szerződés keretében informatikai és orvostechnológiai gépműszer beszerzése és kapcsolódó szervízszolgáltatás a Perinatális Intenzív Centrum műszaki fejlesztése a KMOP-4.3.1/B-11-2011-0001 számú projekt vonatkozásában
2013.09.19.
2013.10.17.
D.412/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.28.
2012.08.08.
D.412/2011.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata fenntartása alatt álló intézmények részére ételkiszállítással történő közétkeztetés biztosítása 2.
2011.06.14.
2011.07.25.
D.412/2010.
"ÚT-XI." Építő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Bp.XI. ker. közút- és járdahálózatának, parkolóinak és sportudvarainak építési és felújítási munkái, valamint gyorskarbantartási munkák, helyreállítások
2010.05.21.
2010.07.05.
D.412/2009.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola épületeinek felújítása és bővítése
2009.07.27.
2009.09.04.
D.411/9/2006.
Budapest Főváros XXIII. Kerület Soroksár Önkormányzata
Budapest XXIII. kerület Köves utca, Tartsay utca, Pásztortáska utca szennyvízcsatorna építése
2006.06.20.
2006.07.20.
D.411/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zöldterület-kezelés – 2022. évi beszerzések - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.411/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 2. rész: Szénássy Mátyás utca és a Szénássy u. útcsatlakozás Újfehértói állami kezelésben lévő közúthoz EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.411/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
A BKM Budapest Közművek Nonprofit Zrt. telephelyeinek élőerős őrzése” EKR002082912022
2024.06.27.
2024.08.07.
D.411/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 3. rész - 3 - EED - Szombathely EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.411/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 5. rész: Kerepes 400(220)132 kV-os, Göd 400/220/132 kV-os, Perkáta 400/132 kV-os és Szigetcsép 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.411/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (1. rész - 2 db új, kétlakásos társasház és út építése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.411/2020
Magyar Nemzeti Bank
KKTA rendszer támogatása és továbbfejlesztése EKR000211572020
2020.09.23.
2020.11.02.
D.411/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum épület-felügyeleti feladatainak ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.411/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Gépjárművek beszerzése keretmegállapodás keretében adásvételi szerződéssel a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság számára - Egyterű személygépjárművek 5. kategóriába tartozó új személygépjárművek beszerzése
2018.12.10.
2019.02.05.
D.411/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Napraforgó vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.10.
2017.08.24.
D.411/2016.
Budapest Főváros Önkormányzata
Cséry-telep kármentesítési dokumentációjának előkészítéséhez kiegészítő vizsgálatok és tanulmányok
2016.06.03.
2016.06.28.
D.411/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.411/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
ETS-LINDGREN eszközök, műszerek eseti javítása, kalibrálása és karbantartása
2014.08.04.
2014.08.11.
D.411/2013.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Forrás SQL rendszer bevezetése, adatok migrálása, oktatás, továbbá kapcsolódó feladatok ellátása
2013.09.18.
2013.10.08.
D.411/2012.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Üzemeltetés és gázátadás tárgyban közbeszerzési eljárás mellőzése
2012.06.27.
2012.08.02.
D.411/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vackor óvoda fűtéskorszerűsítése
2011.06.14.
2011.07.25.
D.411/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Tiszanána község belterületi vízrendezése kivitelezésére egyösszegű a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés
2010.05.21.
2010.06.08.
D.411/2009.
Park Kft.
Gépek beszerzése az EMVA állattartó telepek korszerűsítése program keretén belül
2009.07.28.
2009.08.07.
D.411/14/2008
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.10.01.
D.410/8/2006.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
2006.06.20.
D.410/2026
Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zöldterület-kezelés – 2021. évi beszerzések - Kbt. mellőzése
2026.07.31.
D.410/2025
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
„TOP PLUSZ 1.2.3. belterületi utak 1” - 1. rész: Mátyás király krt., Corvin János krt., Báthori Gábor körút és az Erkel Ferenc utca EKR001503632024
2025.06.25.
2025.07.03.
D.410/2024
Földespusztai Öntözési Kft.
„Mezőgazd-i termelőkapacitásfejlesztés VP2-4-1-4-16” EKR000520832024
2024.06.26.
2024.07.22.
D.410/2023
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„KÖF/KIF villamos elosztóhálózat kivitelezés_EON” tárgyú közbeszerzési eljárás - 2. rész - 2 - EED - Székesfehérvár EKR001680232021
2023.09.26.
2023.12.08.
D.410/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 4. rész: Debrecen-Józsa 400//132 kV-os, Szabolcsbáka 750/400 kV-os, Sajószöged 400/202/132 kV-os és Felsőzsolca 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.410/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden” (3. rész – Meglévő épületek átalakítása, felújítása, bővítése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.410/2020
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kommunális célgépek és földmunkagépek beszerzése - 2. rész EKR 000474812020
2020.09.23.
2020.10.14.
D.410/2019
Petőfi Irodalmi Múzeum
Petőfi Irodalmi Múzeum 1053 Bp. Károlyi u. 16. sz. alatti, - Kassák Múzeum 1033 Bp. Fő tér 1. sz. alatti, valamint - Ady Emlékmúzeum 1053 Bp. Veres Pálné u. 4-6. sz. alatti épületében teremőri feladatok ellátása - Kbt. mellőzése
2019.08.07.
2019.10.16.
D.410/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2018.12.10.
2019.01.02.
D.410/2017.
Hortobágyi Természetvédelmi és Génmegőrző Nonprofit Kft.
Alomszalma vásárlása 2012. évben - Kbt. mellőzése
2017.08.10.
2017.08.24.
D.410/2016.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Tervezési és talajmechanikai szolgáltatások megrendelése
2016.06.02.
2016.06.15.
D.410/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Norma szerint ellátottak vásárolt élelmezési szolgáltatása (Sodexo Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.410/2014.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés keretében Karád szennyvízelvezetési agglomeráció szennyvízgyűjtése és szennyvíztisztítás elnevezésű KEOP-1.2.0/09-11-2012-0013 azonosítószámú projekt során FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenységek ellátása
2014.08.04.
2014.09.23.
D.410/2013.
Bodrogközi Járóbeteg Szakrendelő Nonprofit Kft. + 6 közös ajánlattevő
Kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése - szemészeti gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2013.09.18.
2013.10.02.
D.410/2012.
Ragály Község Önkormányzata
Szennyvízkezelés megvalósítására vonatkozó kiegészítő építési beruházás Ragály településen
2012.06.26.
2012.07.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el