Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.397/2013.
MTA Létesítménygazdálkodási Központ
Élőerős őrzés-védelem
2013.09.11.
2013.10.07.
D.397/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
TANINFORM elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.397/2015.
Balatonföldvári Többcélú Kistérségi Társulás
Kerékpáros túraútvonal hálózat kialakítása a Balatonföldvári kistérség területén projekt keretében Szántód-Szántódpuszta kerékpárút kivitelezése
2015.06.19.
2015.08.24.
D.397/2016.
Heim Pál Gyermekkórház
KEOP 5.6.0/12-2013-0002 Heim Pál Gyermekkórház, Madarász utcai kivitelezés - szerződésmódosítás
2016.05.30.
2016.06.22.
D.397/2017.
Országos Rendőr-főkapitányság
Kézi hőkamerák beszerzése
2017.08.03.
2017.09.18.
D.397/2018
Érdi Tankerületi Központ
Üzemeltetési szolgáltatási szerződés a Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola 2045 Törökbálint, Óvoda u.6. sz. alatti intézménye (Törökbálint 3181/A/2. hrsz.) szolgáltatási feladatainak ellátására
2018.11.26.
2019.01.31.
D.397/2019
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás (beleértve a laborvizsgálatokat is és a pszichológiai vizsgálatokat is) biztosítása az MV Paksi Atomerőmű Zrt. munkavállalói részére
2019.08.05.
2019.08.16.
D.397/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt alacsonypadlós, csuklós autóbusz bérlése” EKR000339522020
2020.09.11.
2020.09.30.
D.397/2021
Provivax Kft.
Borászat kialakítása
2021.09.10.
2021.10.26.
D.397/2022
Budapest Főváros XIV. Kerület Zuglói Polgármesteri Hivatal
Irodai számítógép eszközök beszerzése EKR001062232022
2022.10.17.
2022.11.16.
D.397/2023
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szolnoki önk. épületek energetikai korszerűsítése” EKR000140652023
2023.09.21.
2023.11.22.
D.397/2024
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt (Magyar Nemzeti Filmalap)
"Őrzés-védelmi feladatok" EKR000078182024
2024.06.21.
2024.07.10.
D.397/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Napsugár Óvoda és Bölcsőde felújítása” EKR000864932020
2025.06.17.
2025.12.08.
D.397/2026
Harkány Város Önkormányzata
Sportlétesítmények fejlesztése Harkányban EKR000816322023
2026.07.21.
D.397/9/2008.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.15.
D.398/10/2006.
Baranya Megyei Kórház
2006.07.13.
D.398/2009.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programja – csatornahálózati munkák a FIDIC piros könyve szerint
2009.07.22.
2009.09.23.
D.398/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Kenyér és pékáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.398/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron, Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.398/2012.
PTE Pécsi Tudományegyetem
Vállalkozási szerződés a PTE számára adatelemző szoftver kifejlesztésére, testre szabására, bevezetésére és oktatására
2012.06.18.
2012.07.16.
D.398/2013.
Parádfürdői Állami Kórház
Építési vállalkozási szerződés a KEOP-5.3.0/B/09/2010-0127 azonosító számú pályázathoz kapcsolódóan a Parádfürdői Állami Kórház főr és kiszolgáló épületeinek energetikai racionalizálása megvalósítására
2013.09.11.
2013.09.24.
D.398/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
SNW elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2014.07.31.
2014.08.25.
D.398/2015.
Budapest Környéki Törvényszék
Telefonalközpont bérbevétele és az alközpont elemeinek üzemeltetése, rendszeres karbantartása 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.19.
2015.07.17.
D.398/2016.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Átfogó fejlesztés Siófok Város Kórház-Rendelőintézetében a fenntartható, magas technológiai színvonalú ellátási környezet megteremtésére és a Siófok Város Kórház-Rendelőintézete sürgősségi ellátásának S02 szintre történő fejlesztése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0025 és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0012 azonosítószámú projekthez kapcsolódó orvosi eszközök adásvétele és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása, továbbá a jótállási időn belüli karbantartási és szerviz tevékenység ellátása - III.rész
2016.05.30.
2016.06.27.
D.398/2017.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt(FKF)
MAN típusú gyári, új és/vagy gyári felújított alkatrészek beszerzése és szállítása - 1. rész
2017.08.03.
2017.09.14.
D.398/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Újkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása című projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2018.11.26.
2019.01.21.
D.398/2019
Tiszafüred Város Önkormányzata
Thermál Strand és Gyógyfürdő tervezése
2019.08.05.
2019.08.12.
D.398/2020
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Út és járdatisztító szívó-seprő célgép beszerzése EKR000639732020
2020.09.11.
2020.10.27.
D.398/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.398/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
16 lakás felújítása EFOP pályázat keretében EKR000319122018
2022.10.19.
2023.02.14.
D.398/2023
Ramocsaháza Község Önkormányzata
Helyi közutak fejlesztése (Ramocsaháza) EKR000389192023
2023.09.21.
2023.10.27.
D.398/2024
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Laboratóriumi reagensek beszerzése, felhasználásukhoz szükséges készülékek biztosításával-2023 – 3. rész” EKR001013522023
2024.06.21.
2024.08.06.
D.398/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár rekreációs központ létesítése 2” EKR000264202021
2025.06.18.
2025.12.04.
D.398/2026
MÁV Pályaműködtetési Zrt.
Záhony-Rendező tengelyátszerelő akna, vágányok felújítása EKR002036742025
2026.07.21.
D.398/25/2008
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.29.
D.399/2009.
Kocsér Község Önkormányzata
Kocsér Község belterületi csapadékvíz-elvezetése
2009.07.22.
2009.08.18.
D.399/2010.
Szolnoki Kistérség Többcélú Társulása
Kistérségi központi orvosi ügyelet
2010.05.17.
2010.06.14.
D.399/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.27.
D.399/2012.
Szent Lázár Megyei Kórház
Informatikai eszközök bérlése és üzemeltetése
2012.06.18.
2012.07.11.
D.399/2013.
Kalocsakörnyéki Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2011. sz. "Kalocsa környéki Ivóvízminőség Javító Projekt" c. pályázati program megvalósításához szükséges tervek elkészítésére és építési munkák elvégzésére a FIDIC "Sárga" könyv alapján
2013.09.11.
2013.09.13.
D.399/2014.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
MOZANAPLÓ elnevezésű Iskolai Elektronikus Adminisztrációs Rendszer licenc és kapcsolódó szolgáltatások
2014.07.31.
2014.08.25.
D.399/2015.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
A KÖZOP-5.1.0-07-2008-0001 azonosítószámú (Budapesti 4-es metróvonal I. szakasz) projektre vonatkozóan egységes, konzisztens záró költség-haszon elemzés (CBA) készítése
2015.06.19.
2015.08.08.
D.399/2016.
Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság
Szakmai nyomtatványok, speciális leporellók, egyéb papír termékek beszerzése
2016.05.30.
2016.07.05.
D.399/2017.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátor, Szabadság tér 26. hrsz. alatti Nyírbátori Városháza felújítása 2014. évben (elektromos hálózat és fűtéskorszerűsítés, belső felújítás, festérs, padlócsere, nyílászáró csere)
2017.08.07.
2017.09.01.
D.399/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Vénkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítés
2018.11.26.
2019.01.21.
D.399/2019
Semmelweis Egyetem
ECMO gyermek- és felnőttkezeléshez szükséges Xenios-Novalung konzol tartozékaival, fogyóanyagok és szervizszolgáltatás beszerzése az Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika részére
2019.08.05.
2019.08.13.
D.399/2020
MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
KM 50 db kettős üzemű motorvonat beszerzése EKR000781042020
2020.09.14.
2020.10.30.
D.399/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.399/2022
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Hibaelhárítás, karbantartás EKR000556152022
2022.10.21.
2022.12.09.
D.399/2023
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„EES adatrögzítésre alkalmas fix eszközök (KIOSZK)” EKR000418492023
2023.09.22.
2023.10.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el