Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.235/2015.
MAGTÁR Művészeti Alapítvány
Panonhalma városközpontjának funkcióbővítő fejlesztése során művészeti és kulturális központ kialakítása a műemlék magtárban
2015.04.24.
2015.06.25.
D.229/2015.
Nicolae Balcescu Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Épület-felújítás - Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.06.02.
D.231/2015.
Országos Egészségfejlesztési Intézet
Szállítási szerződés nyomtató és tartozék beszerzésére
2015.04.23.
2015.05.12.
D.228/2015.
Központi Gazdasági Ellátó Igazgatóság
Helyszíni bírságtömb beszerzése
2015.04.23.
2015.05.18.
D.232/2015.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen-2.
2015.04.23.
2015.05.26.
D.230/2015.
Orfű Községi Önkormányzat
"Malom a múltból, látogatóközpont a jovőből" című, DDOP-2.1.1/A.B-12-2012-0025 projekt keretében Kbt. mellőzése
2015.04.23.
2015.04.29.
D.226/2015.
XVI. ker. Kertvárosi Egészségügyi Szolgálat
Szállítási szerződés az ajánlatkérő intézmény részére 3 évre szükséges különféle szemlencsék, és tartozékaik beszerzése
2015.04.22.
2015.05.07.
D.227/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.22.
2015.06.02.
D.225/2015.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
KEOP-4.10.0/E/12-2014-0065 azonosítószámú Épületenergetikai fejlesztés a komáromi Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda épületébe
2015.04.22.
2015.05.07.
D.222/2015.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
TIOP-1.2.1/A-12-2013-0005 azonosító számú, „A szombathelyi AGORA - Művelődési és Sportház területi multifunkcionális közösségi közművelődési központtá történő fejlesztése, átalakítása" című projekt lebonyolításához kapcsolódó I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II.
2015.04.21.
2015.05.07.
D.224/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.04.21.
2015.05.06.
D.223/2015.
GYSEV Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Vállalkozási szerződés a Szombathely - Zalaszentiván vasútvonal 25kV 50Hz feszültséggel történő villamosítására, valamint kapcsolódó tervezési és infrastruktúrális munkáinak elvégzésére (KÖZOP-2.5.0-09-11-2012-0004 és/vagy IKOP)
2015.04.21.
2015.05.06.
D.221/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Vállalkozási keretszerződés keretében rendezvényszervezés a TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 azonosító számú kiemelt projekthez kapcsolódóan
2015.04.21.
2015.05.13.
D.219/2015.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db új, azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, kérirányú közlekedésre alkalmas, kétoldali utasajtó elrendezésű, légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint új karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások biztosítása (34.112.900 euro)
2015.04.20.
2015.05.26.
D.220/2015.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása 3 részben
2015.04.20.
2015.06.04.
D.218/2015.
ELI-HU Kutatási és Fejlesztési Nonprofit Közhasznú Kft.
Fluoreszcens kutatómikroszkóp beszerzése a GOP-1.1.1.-12/B-2012-0001 (P3) ELI lézer kutatóközpont megvalósítása (ELI-ALPS) nagyprojekt, 1 fázisa (P3 fázisa) keretében
2015.04.17.
2015.04.27.
D.216/2015.
Vay Ádám Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Traktor és ahhoz tartozó keréklassító rögzítő eszköz vásárlása - Kbt. mellőzése
2015.04.17.
2015.04.22.
D.217/2015.
Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Sportcsarnok építése Örkényben tárgyú építés-szerelés tárgyú vállalkozási szerződés a KMOP-5.2.1/B-09-2f-2010-0005 pályázat keretében
2015.04.17.
2015.05.29.
D.214/2015.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hagyomány és megújulás Óvárosban - Tatabánya, Régi községháza átalakítása-pótmunkák II.
2015.04.16.
2015.04.24.
D.215/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2015. augusztus 01-től 2022. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.04.16.
2015.05.21.
D.213/2015.
Heves Megyei Kormányhivatal
Takarítási szolgáltatás ellátása és higiéniai szerek biztosítása a Heves Megyei Kormányhivatal irodaépületeiben
2015.04.15.
2015.05.04.
D.212/2015.
Helikon Kasténymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Vállalkozási szerződés a Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft. NYDOP-2.1.1/A.B-12-k-2012-0004 azonosítószámú, "Hétköznapok és ünnepek egy hercegi kastélyban - A keszthelyi Festetics-kastély évszázadai" elnevezésű projekt keretében kivitelezési tervdokumentáció elkészítésre, tervezői művezetésre, generál-kivitelezési munkák elvégzésére
2015.04.15.
2015.05.11.
D.211/2015.
FÁBER Kft.
Bp.Főv. XII. ker. Hegyvidék Önkormányzat parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzései
2015.04.14.
2015.05.04.
D.209/2015.
Prevenció Egészségügyi- Szociális Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Orvosi eszközök beszerzése, telepítése, üzembehelyezése az Új Széchenyi terv keretében megjelent ÉAOP-2.1.1/G-12- Egészségügyi turizmus szolgáltatásainak fejlesztése a konvergencia régiókban
2015.04.14.
2015.04.28.
D.207/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kiviteli tervek elkészítése
2015.04.14.
2015.04.28.
D.208/2015.
Régió Park Miskolc Kft.
Miskolc, Patak utcai kétszintes mélygarázs építés kivitelezése, valamint közműkiváltások kivitelezése
2015.04.14.
2015.04.28.
D.210/2015.
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
A közterület-felügyelet ellenőrzési és ügyviteli munkáját támogató informatikai rendszer beszerzésére és üzemeltetésére, valamint kiegészítő szolgáltatások nyújtására vonatkozó beszerzések
2015.04.14.
2015.06.05.
D.206/2015.
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
A XIII. kerületi Közszolgáltató részére 115 db Microsoft Office Pro Plus szoftver 3 éves bérlete
2015.04.13.
2015.05.22.
D.203/2015.
Szent István Király Múzeum
KDOP-2.1.1/B-2f-2010-002 számú projekt építési beruházásának kivitelezése átalányáras vállalkozási szerződés keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.204/2015.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a győri kötött gyűjtésű kerékpárkölcsönző közösségi közlekedési rendszer kialakításához szükséges eszközök beszerzésére, a rendszer kialakítására és üzembe helyezésére, valamint üzemeltetésére Győrött, az NYDOP-3.2.1/B-12-2013-0001 azonosító számú projekt keretében
2015.04.13.
2015.05.11.
D.199/2015.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeik szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása tárgyában megkötött SAP licencszek és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2015.04.10.
2015.05.20.
D.202/2015.
Debreceni Egyetem
Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben - DEGF-116/2014.
2015.04.10.
2015.05.20.
D.200/2015.
Oktatási Hivatal
Vállalkozási szerződés alapján az Oktatási Hivatal által 2015-ben lebonyolítandó felmérések füzeteinek érkeztetése, kicsomagolása és raktározása, valamint felmérések nyílt végű feladataira adott tanulói válaszok lekódolása
2015.04.10.
2015.05.14.
D.201/2015.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Szelektív hulladékgyűjtők beszerzése Gyöngyösön, a hulladékgazdálkodási közszolgáltatás fejlesztéséhez szükséges eszközvásárlás
2015.04.10.
2015.05.05.
D.198/2015.
Hajdúböszörmény Városgazdálkodási Kft.
Élelmiszer alapanyagok szállítása - III. rész
2015.04.10.
2015.04.30.
D.197/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, „Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között orvostechnikai eszközök beszerzése - 1. rész
2015.04.09.
2015.05.26.
D.196/2015.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2015.04.09.
2015.06.03.
D.195/2015.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Adásvételi szerződés 16 000 db 120 literes új műanyag hulladékgyűjtő edény beszerzésére vonatkozóan
2015.04.09.
2015.04.16.
D.194/2015.
Budapest Főváros III. ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
Multifunkciós közösségi tér kialakítása Békásmegyeren - A Heltai Jenő tér melletti lakóterület rehabilitációja című projekt keretén belül a közterület rekonstrukciója
2015.04.07.
2015.05.15.
D.193/2015.
Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek folyamatos szállítása a Bácsborsódi „Őszi Napfény” Integrált Szociális Intézmény ajánlatkérő és az „A melléklet” IV) pontjában megnevezett „Harmónia” Integrált Szociális Intézmény, valamint a Pszichiátriai Betegek és Fogyatékos Személyek Otthona részére 16., 17. és 18 részek
2015.04.03.
2015.04.27.
D.191/2015.
Emődi Agglomeráció Szennyvíztisztító Fejlesztési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/B/10-2010-0078 "Emődi szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztése" projekt kiegészítő építési munkái
2015.04.02.
2015.05.13.
D.192/2015.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
LF8E-8. sz., Budapest VI., Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - Professzionális hang és video stúdiotechnikai eszközök és hatáshang rendszerek szállítása a KMOP 4.2.1/A_1-2008-0002 számú projekt keretében
2015.04.02.
2015.04.28.
D.189/2015.
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.
SAP vagy azzal egyenértékű szoftverek, fejlesztőeszközeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2015.04.01.
2015.05.18.
D.190/2015.
Józsefvárosi Közterületi- és Parkolási Rendészet, Józsefvárosi Közterület-felügyelet és Városüzemeltetési Szolgálat
Parkolás ellenőrzési és pótdíjazási munkát támogató informatikai szoftver, egyéb rendszerelemek beszerzése , szoftverüzemeltetés a jármű nyilvántartási adatok kezelése, illetve a Közterület Felügyelet közterület ellenőrzési és ügyviteli informatikai szoftver beszerzése
2015.04.01.
2015.04.27.
D.188/2015.
Almási Balogh Pál Kórház
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.03.31.
2015.04.13.
D.187/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában
2015.03.31.
2015.05.11.
D.186/2015.
Római Katolikus Egyház Nagykálló
A 4320 Nagykálló, Kossuth u. 3. szám alatt lévő műemléki védettség alatt álló római katolikus templom három ütemben történő felújítása
2015.03.31.
2015.05.04.
D.183/2015.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzat tulajdonában lévő ingatlanok őrzése
2015.03.30.
2015.05.04.
D.184/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
A Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer Kiterjesztése (KKIR2) projekt keretében Kormányzati Elektronikus Aláírás Ellenőrzést és kliens oldali aláírást megvalósító szoftverek és szoftver komponensek beszerzése a KEAESZ kialakításának céljából
2015.03.30.
2015.05.11.
D.185/2015.
Velencei-tavi Kistérségekért Alapítvány
Kápolnásnyéki Dabasi-Halász Kastély rekonstrukciója során szükségessé vált pótmunkák elvégzése
2015.03.30.
2015.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el