Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.333/2014.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Vállalkozási szerződés képalkotó diagnosztikai és klinikai orvostechnikai berendezések karbantartására, javítására
2014.07.04.
2014.07.23.
D.23/2018
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
CLS hátizsák beszerzése
2018.01.26.
2018.01.29.
D.91/2025
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„MH EK JTKI MBL vegyszer-fogyó DBR 2” - 4. rész Reagensek szekvenáló könyvtár készítéshez EKR001980992024
2025.02.07.
2025.05.07.
D.683/2010.
Magyar Imre Kórház
Sürgősségi ellátás (SO2) fejlesztése az ajkai Magyar Imre Kórházban - TIOP-2.2.2-08/2 2009-0026 sz. pályázat keretében
2010.08.31.
2010.09.15.
D.916/2016.
Magyar Imre Kórház (Ajka)
Az ajánlatkérőnél meglévő MedWorkS integrált egészségügyi informatikai rendszer jogszabálykövetése, frissítése, egyedi fejlesztése és karbantartása 18 hónap időtartamban
2016.10.24.
2016.11.09.
D.244/2011.
Magyar Iparszövetség
"OKISZ ERNYŐ - a mikro- és kisvállalkozások humán erőforrás fejlesztéséért" projektben képzések megtartása
2011.04.19.
2011.05.20.
D.178/2020
Magyar Kajak-Kenu Szövetség
MKKSZ részére repülőjegy beszerzés – 2020 EKR 000140272020
2020.05.13.
2020.06.26.
D.248/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
Vitafoods, Genf - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.247/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
PLM's World private Label - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.246/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
A Beauty World Middle East szakkiállításon magyar stand építése
2015.04.29.
2015.07.13.
D. 407/2009.
Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal
A Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal Budapest, XII. Németvölgyi u. 37-39. sz. alatti E épületében építési beruházások elvégzése 2009. szeptember 1. napjától 2009. október 31. napjáig
2009.07.28.
2009.08.11.
D.156/2011.
Magyar Kereskedelmi és Ellenőrzési Hivatal
A Magyar Kereskedelmi Ellenőrzési Hivatal Budapest, XII. kerület Németvölgyi u. 37-39. sz. alatti "B" jelű épület tetőtér beépítése II. ütem kivitelezési munkák
2011.03.16.
2011.04.20.
D.19/2017.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem épületeiben takarítási szolgáltatás megrendelése
2017.01.12.
2017.02.08.
D.71/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Budapest, IX. kerület Török Pál u. 1. szám alatt található szakközépiskolai épületében a 2012. évben megvalósított beruházások, felújítási munkák - Kbt. mellőzése
2014.02.18.
2014.03.27.
D.58/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.11.
2014.03.24.
28.K.31.767/2014/15.
Magyar Képzőművészeti Egyetem (1062 Budapest, Andrássy út 69-71)
Vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése
2015.02.11.
D.610/2011.
Magyar Kézműves Akadémia Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Galéria és panorámaterasz létrehozása Budapest több ütemben kialakítandó legrangosabb kulturális palotájában, a Pesti Vígadó épületében - kivitelezési munkáira
2011.08.26.
2011.09.12.
D.296/15/2009
Magyar Köztársaság Külügyminisztériuma
Notebook-ok beszerzése
2009.06.17.
2009.07.13.
D.955/2010.
Magyar Közút Kht.
Útszórósó szállítása
2010.12.10.
2011.01.24.
4.Kf.27.250/2007/5.
Magyar Közút Kht.
2007.11.14.
D.634/7/2008
Magyar Közút Kht.
ANDOC szoftver felhasználói engedély és ehhez kapcsolódó szoftverkövetési szolgáltatás beszerzése
2009.01.30.
D.457/17/2008
Magyar Közút Kht.
„WIM berendezések burkolatban történő beépítése”
2008.09.29.
2008.11.07.
D.502/12/2007.
Magyar Közút Kht.
2007.10.01.
3.Kf.27.146/2007/3.
Magyar Közút Kht.
2007.09.26.
D.633/8/2006.
Magyar Közút Kht.
Félmeleg aszfalt beszerzése 2006-2007. Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2006.09.13.
2006.09.25.
D.625/10/2006.
Magyar Közút Kht.
Útszóró só szállítása
2006.09.11.
2006.10.11.
D.401/11/2006.
Magyar Közút Kht.
Különböző típusú közúti jelzőtáblák, útbaigazító táblák és tartozékainak beszerzése
2006.06.15.
2006.07.28.
D.381/ 7 /2008.
Magyar Közút Kht.
2008.09.04.
Kfv.II.37.033/2008/6.
Magyar Közút Kht.
különböző típusú közúti jelzőtáblák, útbaigazító táblák, és tartozékainak beszerzése
2009.02.11.
D.73/7/2007.
Magyar Közút Kht.
2007.03.12.
D.588/12/2008
Magyar Közút Kht. (képviseli: Krivik Ügyvédi Iroda, Dr. Krivik Gábor ügyvéd)
„Netlon hófogóháló beszerzése”
2008.12.08.
2009.01.13.
D.909/8/2005.
Magyar Közút Kht. Pest Megyei Területi Igazgatóság (képviseli: dr. Szöllősyné dr. Hornyák Katalin Lujza ügyvéd)
13 000 tonna útszóró só beszerzése
2005.11.11.
2005.12.12.
D.535/16/2006.
Magyar Közút Kht., lebonyolítóként eljár: S & G Consulting Kft.
2006.09.07.
27.K.31.714/2014/7.
Magyar Közút Nonprofit Kft.
CaCl oldat és granulátum 2013 1., 2., 3., 4., 5., 6. rész
2014.09.23.
D.340/2013.
Magyar Közút Nonprofit Kft.
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a MK NZRT alkalmazottai részére
2013.08.01.
2013.09.11.
D.592/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt
Ömlesztett útszóró só beszerzése II.
2011.08.17.
2011.09.26.
D.818/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.12.19.
2026.01.27.
D.614/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.10.
D.611/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.610/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.608/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.606/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 6.rész Nyugat-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.601/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.508/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
"Védőkerítés cseréje M0 autóúton" EKR002366982024
2025.08.15.
2025.10.07.
D.330/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Traktorok és adaptereik beszerzése EKR000202592025
2025.05.23.
2025.09.26.
D.173/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 2. rész - Közép-Dunántúl, Közép-Magyarország és Dél-Alföld EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.172/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 1. rész - Dél-Dunántúl és Nyugat-Dunántúl EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.13/2018
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Melegaszfalt beszerzés-2017. - 1., 2. és 4. részek
2018.01.12.
2018.02.16.
D.24/2021
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Teherbírásmérés az országos közúthálózaton 2020” EKR001003512020
2021.01.19.
2021.02.24.
D.374/2020
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Egészségügyi szolgáltatás nyújtása a Magyar Közút Nonprofit Zrt. munkavállalói részére keretszerződés alapján EKR000604062020
2020.08.31.
2020.10.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el